Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

simcaklub píše:to nevadí, piva to srovnaj ;)
Ahoj Michale! :D Nezapomeň na mne ,krabičky od modýlků, KRABIČKY OD MODÝLKů, prosím !!! :o Díky Ivan :lol:
Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale a všichni . Chci přihlásit do turnaje mou Marušku,která si chce zahrát když já jsem na nic :lol: tak si ji mužeš zapsat. Ahoj Jirka

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Marcel »

Poté, co jsem zažil o víkendu, bych sport na čas odložil, ale v září to už bude dost dní "poté"...
Jenže, ten samý víkend má sraz Peugeot club, vzdálenost asi 160 km...
Tak mě to mrzí, ale asi fakt nedorazím...


Tip: U Dolního Lánova je opuštěné letiště...
GPS souřadnice
Loc: 50°35'56.96"N, 15°40'38.586"E
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od George »

Michale, seš šikovnej, že aktualizuješ stránky klubu, ale když změníš text že sraz je již zítra, možná by bylo dobrý tam napsat i správný datum. :lol: Už měsíc tam máš, že sraz je 3. 9. ;)
A pak tam nemám na titulní stránce žádný obrázek :? Kdepal udělali soudruzi z NDR chybu :?:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

nikde neudělali chybu, je úmyslně stažen, aby pozvánka byla čitelnější. ;)

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Ode dnešního dne máme nefunkční stránky www.simcaklub.cz. Nevím, v čem je chyba, bylo to nahlášeno webmasterovi. Prosím o trpělivost

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

web je ok

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale,také mě to včera nešlo a to jsem zkoušel na 2 pc. ;) Jsem rád,že je to v pořadku

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

V pátek 30.10.2009 setkání v restauraci TrioCamp v Praze 8 Dolních Chabrech ul. Obslužná.
V plánu je nejenom posedět a oppít, ale hlavně probrat:
- srazy Simca klubu na příští rok
- změny v programu akcí Simca klubu
- testace
- .....

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Sakra, nedostanu se tam dneska před 7. V nejlepším případě. :evil:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Budeme min. do 22h :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Já dorazim brzy ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Výpadek klubových stránek se opakuje. Je to způsobeno výpadkem u poskytovatele hostingu. Vydržte

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od 1300 TB »

Jsem stále mimočlen, ač dávno včleněn . P. Kadlec je Pavel Kadlec a já Petr. Dík za dopnění do soupisky členů..

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Mrknu na to :oops:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

simcaklub píše:V pátek 30.10.2009 setkání v restauraci TrioCamp v Praze 8 Dolních Chabrech ul. Obslužná.
V plánu je nejenom posedět a oppít, ale hlavně probrat:
- srazy Simca klubu na příští rok
- změny v programu akcí Simca klubu
- testace
- .....
Michale, ačkoli jsem na schůzce nebyl, mám několik věcí. :grin: Účast na schůzkách a srazech je katastrofálně nízká(vím, že o tom víš) a z toho plyne spousta neshod atd. Sankce nepomohou, spíše sníží počet členů klubu, tudy cesta nevede! Pokud chystáš na jaro sraz v nové podobě, radím obeslat všechny členy poštou s tím, že na tomto srazu dojde k zásadní změně v činnosti klubu. Obeslat i členy, kteří nemají přístup k internetu je dost důležité, neboť tito členové jsou vlastně vyřazeni ze života klubu. Vím, že stejně všichni nepřijedou, ale více jich přijede určitě! Je bohužel skutečností, že naše malá zemička je tak obrovská, že 200, nebo nedej Bože 222kilonetrů je nepřekonatelná vzdálenost pro auto značky Simca! Je to velká ostuda a je třeba to změnit! Sám jsi byl svědkem, že Francouzi jedou na sraz třeba 1000km, ať už do Chrustenic, nebo do Saint Jean Le Vieux! A to třeba z Paříže a to třeba v Simce Aronde! Ale je třeba to těm lidem nějak předeslat a naservírovat a přesvědčit je! Jsem členem klubu od roku 2002 a jak to sleduju, účast se drží opravdu na mizerné úrovni. Musíme s tím něco udělat! Frantíci mají 500 členů a jezdí jich 200! My máme 100členů a jezdí nás stabilně 15! To je katastrofa! :o čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Ivane, mám to v plánu. Ale i přes avizované věci, které jsem na srazu chtěl řešit, byla účast na setkání nízká a vyřešilo se kulový. Lidi mají dneska raději úterní seriály, hospodu nebo jiný blbiny. Je to jenom otázka priorit a to, že pro mne mají Simky jednu z priorit nejvyšších neznamená, že je to tak u všech. Program zatraktivním, i když si nedělám žádný iluze, že se na tom bude podílet štáb lidí. Možná dva tři ze členů přiloží ruku k dílčímu úkolu, ale.......
V současný době dávám dohromady aktuální adresář. Tzn., pokud máte kontakty na simkaře, možnost výcucu z registru dle RZ, nesyslete si to :grin: a pošlete mi to. Připojím to a před Vánoci rozešlu všem všechno. Zároveň dávám dohromady místa srazů na příští rok a schema akcí.

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Paolo »

Já nevím ale myslím, že údaje z registru jsou soukromé údaje a že zveřejňovat se smí jen kradená auta.
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

v tom se s tebou nehádám ;)

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane ,myslím ,že rozesíláním pozvánek se nic moc nevyřeší. Internet ma každy a každý ví kdy a kde je sraz . Lidem se zkrátka nechce a komu se nechce tak ho tam násilím nedostaneš a někoho přemlouvat...no nevím. Ja většinou na srazy jezdím ale ne že musím ale CHCI. Ja se už měsic před srazem těším ale komu se nechce z pohodlnosti a nebo upřednostní nějakou jinou akci před srazem tak to Tvoji pozvánku ,kterou bude mít ve schrance někam pohodí a vyhodí. 30.10 bylo posezeni v Chabrech a i když jsem druhy den měl v 7.h dalši akci přesto jsem ujel 500km jen proto,abych 3hodiny mohl byt mezi svými a mohl si povykládat , no a o tom to je.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Jirko myslím si, že nemáš pravdu, znám několik Simkařů, jsou to dědci jako já a internet je pro ně prostě španělská vesnice. Myslím si, že pár koresponďáků klub unese a uvidíš, že to zabere! Ty to máš z Brna asi těch 250, to je jasný, ale kolikrát jsi v Chabrech byl? :lol: A jsou tací, že přijedou vždy, ale na srazy také ne tak pravidelně! Potom jsou mezi námi další, kteří objíždějí srazy jiných značek, nebo srazy všech značek a na náš sraz kašlou, nebo nemají čas :o ! Já jsem nikdy na této směsi nebyl, tak nevím :roll: . Ani mne to moc neláká. Jedu nejradši na náš, klubovej a to vždy, jak jen to jde :grin: ! Je také pravda, že středoč. kraj je uprostřed, takže jsme zvýhodněni. Ale dosti ostrá diskuze o tomto tématu tady byla před časem, že! Vždy se snažím získat pro klub další členy, ale jak budou aktivní to já prostě nevím. :( Tak čau a ať se nás sjede vždy víc a víc! Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

na jaře se nás sjede víc, tím se si jist

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Jak jsem slíbil, rád pomůžu s přípravou, ale musim vědět dost dlouho dopředu, co se ode mě čeká, anžto se tomu můžu věnovat jen po chvilkách. :!: A tak je na tom asi každej. Z toho vylývá, že začátkem roku už by se mělo vědět "o čem to bude". ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

Pája má "recht" ;)

Ad akce: za sebe můž uříct, že někdy "je míň víc"! Vše záleží na programu 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

simcaklub píše:na jaře se nás sjede víc, tím se si jist
Jo protože budou testace :lol: :lol: :lol:

Odpovědět