Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Zdravím všechny-já jsem na tom takhle:Na forum jsem se dostal pouze přes vyhledávač MyStart,z hlavní stránky klubu to nejde(Disney.cz),avatary se rovněž nezobrazují,po otevření nějakého odkazu v příspěvku(např.inzerce) se nelze vrátit zpět do příspěvku-znovu do MyStart a vstoupit do fora,nezobrazují se mi ani obrázky,které jsou součástí příspěvku.Jsem sám,nebo je nás na tom takhle víc?Mám Win 7.
P.S.jak už se tu psalo,nejde mi ani automatické přihlášení

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak jsem se kouknul do "Inzerce" a fakt nevím, zda si ten poslední inzerent dělá prdel, nebo co? :mrgreen: Nabízí líheň na vejce! :roll: Kdyby se tam ale líhly Simky :o , chci ji k Vánocům! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: Dnes jsem obdržel z Francie časopis CSF, "Flash Info". :) Na tom by nebylo nic divného, ale jako příloha je tam barevný sešit "Catalogue Boutique&Librairie Technique". Je to nabídka klubu Simca France, kde jsou modýlky, plakety srazů, literatura, trička a další zboží, tak jako máme i my. Právě nabídka knih je opravdu široká a tak mne něco napadlo. Třeba pro začátek zakoupit a dovézt několik knih " Les Simca 1300/1500 et 1301/1501 de mon pére". Je to jednoznačně nejrozšířenější řada Simek, která v naší zemi je a cena této krásné knihy je opravdu přijatelná! Tím ovšem netvrdím, že by nebyl zájem o další tituly mezi našimi členy. Cena je pro člena CSF € 20,-, pro nečlena € 25,-. Klub by měl cenu nižší a nevím, zda by klub neměl ještě další slevu, pokud by vzal třeba 20,nebo 30 výtisků. Klub má zjevně knih velké zásoby a rád by je snížil. Cena pro člena našeho klubu by byla Kč 600,- a rozdíl by šel do pokladny klubu. :lol: Co vy na to? V nabídce je mnoho různých knih, dražších, o dalších typech atd. Já osobně mám těchto knih asi 7, a ačkoli neumím francouzsky, vždy tam požadovanou informaci najdu. Nehledě na množství krásných fotografií! :lol: Jsem přesvědčen, že by konkrétně o knihu o Simkách 1300 a 1301/1501 byl slušný zájem. :o Pokud by Jirka uvolnil finance na nákup €, určitě by šlo vyjednat knihy na lednové zasedání klubu v Poissy. A na jarním srazu by jako vlaštovka byla tato krásná kniha ke koupi! :o Očekávám diskuzi a názory členů a vedení klubu. :) ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Za mě souhlas, ale byl bych opatrnější s tím množstvím. Když bude zájem dokoupit se to dá vždycky, v opačným případě bych nerad aby v tom pak ležely peníze roky.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Já jsem taky pro, klidně bych koupil pár 1301, pár 1307, možná 2-3 Bagheery, 30 je moc
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :) Klidně, byl to jen návrh. Jak říkáte, opatrně, proč ne. Ještě je tam krásná "Simca Aronde mého táty", a Vedette a mnoho dalších. :roll: Vezměte Simca 1301 10x a uvidíte, jak se po ní zapráší. :lol: Chce to taky nějakou propagaci a uvidíme. Já si myslím, že pokud by se podařilo přivézt pár knih v lednu a nabídnout to na srazu lidem,kteří do ciziny na srazy nejezdí a ani o tomto nevědí, že zájem bude. :roll: Když se kouknete do nabídky knihkupců, co( jaký sračky) a za jaký ceny nabízejí, tak to si bude malej kluk za pětikilo tříbit vkus pěkně na Simkách, třeba! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jojo, proč ne, v kase pár euro je, něco dokoupíme a objednáme
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jojo, proč ne, v kase pár euro je, něco dokoupíme a objednáme
Ahoj kluci. :grin: Bu, jsem rád, že to vidíš takhle! :) Když by to bylo v lednu, na jarním srazu se uvidí, příp. prodá a další várku lze dovézt z GB v létě. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jsme dohodnuti, uděláme objednávku a v lednu přivezeme.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jsme dohodnuti, uděláme objednávku a v lednu přivezeme.
Ahoj kluci. :grin: Objednáno a potvrzeno z CSF! :) Celkem 22 různých knih o Simkách a Matrách. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Prima, dekujem za vyrizeni. Doufam, ze bude zajem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Klucí - jestli tam bude i něco o Ranchu,mám závazný zájem

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Oznamuji členum,že k 31.12 ukončuji členstvi a tim pokládam funkci 2mistopředsedy a hospodáře klubu.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Jirko? Co blaznis? :o

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

:?: :?: :?: Co se deje :?: :shock:
O co jde, Jirko?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Víš co Jirko, jdi, jestli si myslíš, že se takhle problémy vyřeší, tak jdi. Já už k tomu nemám co dodat.
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Čau Jirko, předem chci říct, že jsem to nečekal a dost mě to sere. Chtěl jsem se debat tady na fóru začít zúčastňovat, až budu zdravotně v pořádku a to nebude za tejden. Jsem ještě pořád hodně rozhašenej a kurva věř mi že jsem nervově dost v prdeli ale nikdy to nevzdám a tutově vyhraju. Ale ty hodíš flintu do žita kvůli malichernejm, hloupejm kecánkům a tvý uražený ješitnosti? Pamatuj si, že pokud je v partě lidí víc než dva, vždycky vznikaly, vznikaj a bodou vznikat drby, kecy polopravdy a chyť se za vlastní rypák v tom jedeš taky úplně stejně jako všichni ostatní včetně mně, protože jak je známo, chlapi jsou větší drbny než ženský, což je dokázáno. A Jirko zamysli se!!! co dál? Založíš si z vlastní uražený ješitnosti svůj "trucpodnik" jako Michal Primák? Nebo chceš dohnít svůj život na gauči u televize? Kurva Jirko měl jsem a pořád tě mám za normálního férovýho chlapa, ale teď mi připadáš jako uražená jeptiška, když jí kostelník sáhne na pipinu. Zkus to svý, věřím že ukvapený rozhodnutí přehodnotit. Pamatuj si, že život je především boj a ne zalejzání před každou sebemenší překážkou pod kanape. Zdravím tě Fána :o :o :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ať už se stalo cokoliv, tak komentář Fány: Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

"--- a u cedule Beroun mi rekne Beroun..."
Ja uz se radsi na nic neptam... :?
Primak - "... Beroun..."
Klocak - "... "Beroun..."
Jirka - "... Beroun..."

Kurna to neumite rict nic jinyho? :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Rancho-SO »

Ahoj hoši - já samozřejmě nevím o co jde,takže pouze beru na vědomí :o

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Važeni členove Simca klubu ,přehodnotil jsem situaci a svuj postoj a rušim sve rozhodnuti k odchodu z našeho klubu ,takže zustavam a budu plnit fumkce ,ktere od vas dostal. ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Super :!: Skoda, ze jsem zapomnel jak se pise palec nahoru... :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

No! To je dobře Jirko Obrázek

Pájo, mezi zkratky Obrázek vlož tohle: http://emoticonsdb.com/wp-content/uploa ... umbsup.gif

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Važeni členove Simca klubu ,přehodnotil jsem situaci a svuj postoj a rušim sve rozhodnuti k odchodu z našeho klubu ,takže zustavam a budu plnit fumkce ,ktere od vas dostal. ;)
Ahoj kluci. :grin: Jirko, dobré rozhodnutí, já můžu jen smeknout! :o Uznat chybu umí málokdo, :roll: pro příklady bych nemusel chodit daleko, ale nebudu! :lol: Jirko dík a měj se! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Fana »

Jirko díky a smekám před tebou a takhle jsem rád :grin: :grin: :grin: :lol: :grin:

Odpovědět