Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Závěry členské schůze:

Jsou schváleny nové stanovy.

Michal Primák odstoupil po 11 letech z vedení klubu. Tímto mu děkujeme za velký odvedený kus práce.

Jan Voříšek i Michal Vítek odstupují z vedení klubu.

Ivan Karlovský odstupuje z redakční rady.

Michal Vítek odstupuje z testační komise

Je zvoleno nové vedení ve složení:

Jirka Lefner - místopředseda a hospodář klubu
Michal Vítek - místopředseda a vedoucí redakce
Jan Voříšek - předseda

Testační komise:

Michal Primák - předseda komise
Jan Karczmarek - komisař
Petr Havel - komisař
Jan Voříšek - komisař
Ondřej Vodrlind - komisař

Nové stanovy a další informace budou po zpracování vystaveny na stránkách klubu.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Takový převratný události 8-) - to chce něco patetickeho :roll:... Tak já teda se omlouvam za neúčast :) ... ehm... a aspoň touhle formou děkuju bejvalemu předsedovi Michalu Primákovi za ty tisíce hodin s nadšením věnovanejm klubu, oběma Michalum za to, že díky jejich nadšení klub vůbec existuje, že tim nadšenim nakazili nás ostatní a nám, že jsme si nákazu hezky pěstovali a vetkli příjmení jednoho ze zakladatelů do genů prima klubu.
Prezident je mrtev, ať žije předseda! :lol: :roll:
Pozn. Až se budete fotit do síně slávy, tak si nechte naroust aspoň fousy... Nják si nedovedu představit vaše fotky nad hlavním vchodem... Třeba vedle Pigozziho :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Klubová adresa simcaklub@volny.cz je stále platná, a nyní ji spravuji já.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bu, prosím Tě, uprav ten text na titulní stránce - je nutné tam doplnit čárky a tečky, jinak se v tom člověk ztratí a dá se to chápat taky takhle:

Je zvoleno nové vedení ve složení: Jirka Lefner - místopředseda a hospodář klubu Michal Vítek - místopředseda a vedoucí redakce Jan Voříšek - předseda Testační komise: Michal Primák - předseda komise Jan Karczmarek - komisař Petr Havel - komisař Jan Voříšek - komisař Ondřej Vodrlind - komisař (?)

Tohle bude určitě na první pohled jasnější, děkuju:

Je zvoleno nové vedení ve složení: Jirka Lefner - místopředseda a hospodář klubu, Michal Vítek - místopředseda a vedoucí redakce, Jan Voříšek - předseda. Testační komise: Michal Primák - předseda komise, Jan Karczmarek - komisař, Petr Havel - komisař, Jan Voříšek - komisař, Ondřej Vodrlind - komisař.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jo, já vim, to bylo strukturovaný, ale ty stránky jsou kretenský :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Líp to prostě nejde, ty stránky jsou uplně na h...o. Maj to už dávno spočítaný. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

V pohodě, takhle už je to přehlednější ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Ne o moc :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ne ne, myslím, že je to teď perfektní, maximálně bych smazal pomlčku za tečkou před tím "Testační komise", jinak je to teď úplně jasný.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Dnes jsem mluvil s Ivanem. Rekonvalescence nejde, bohužel, tak rychle, nicméně vás všechny moc pozrdavuje a těší se na setkání.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Teď jsem volal na ministerstvo vnitra. 4X! mi řekli další a další číslo (místo toho, aby mne teda aspoň přepojili), až jsem se dostal k té babě a ta mi řekla, že zářijový žádosti o změny v občanských sdruženích ještě nedělali a že tak cca 2 měsíce od podání žádosti něco přijde. KURVA!!! Je tohle normální??? Bohužel tady ano :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Já to radši nekomentuju, jen si neodpustím poznámku, že se s tím mělo začít dřív a nemuselo teď hrozit, že se to potáhne přes svátky... :roll:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Nojo, s tim nikdo nepočítal, že jim to takhle potrvá :? Zbytek nekomentuju ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Poslední dobou se zamýšlím, jestli toto forum má vlastně smysl. Snažím se tu stále něco aktualizovat, ale přijde mi, že jsem tu opravdu sám. JE tu posladní dobou 4-5 přispívajících členů a jeden příspěvek za 3 dny. To opravdu není moc :( Kdybystže alespoň napsali, co je špatně, tak by se podle toho dalo něco podniknout, ale takhle si opravdu nevím moc rady :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bu: tak píšeme sem: já, Ty, občas Pája, sem tam něco napíše Strojservis, lilola, Čenda, zřídka se objeví George, Klocák, Ája... Odmlčel se Ivan, nejspíš ze zdravotních důvodů, Jirka Lefner - nevím proč. Forum bych nerušil, za sebe ale můžu říct, že celkově na fórech trávím tak 20% času co dřív, nejen proto, že mám dost jiný práce, ale hlavně proto, že už ten čas na tom netu prostě trávit nechci, přestal jsem chodit na Mercedes-classic, na Peugeot forum, na Kabriolety, na Matrasport, na motorkáře, atd. místo sezení na netu si hraju s dětma ;) Nevadí mi, že tady není denně 100 nových příspěvků, ale rád sem zajdu a když je na co, zareaguju. Taky už nemá cenu sem sázet inzeráty, protože co jsme chtěli to už máme, nebo jsme měli, nemáme místo nebo peníze, takže to by bylo akorát k nasrání :lol:

PS: na druhou stranu, když se s někým bavím na srazech, tak zjišťuju, že mají povědomí o tom, co se děje na fóru, chodí sem, čtou, akorát sem nepíšou :|

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Ja jsem mel tedka rozepsanou velkou myslenku :lol: , ale pak jsem to musel prerusit a mezitim jsem byl odlogovan. Ted uz na to nemam silu to psat znova, ale vicemene to popsal Michal - driv vetsinu diskuze vedli oba Michalove a ti sem ted moc nechodi, Michal P. uz vubec. Ja kdyz mam co rict tak to reknu, ale proste je malo temat. Bohuzel tu oba dva chybi, nikdo jinej nevenuje tolik casu vyhledavani ruznejch informaci nema tolik znalosti a tim padem nema co sdelit a ostatni na co reagovat.
Ale chodim sem kazdej den a kdyz se podivam, kdo je na foru, tak nikdy nejsem sam.

P.S. Ti Burkertove sem chodi?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Burketove? Zase jsem mimo :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Michale, on Paja totiž včera prodal Simcu ;)

Pajo, co vím, tak ne :)

Já chápu, že sem lidi chodí, Michal Primák sem nechodí dlouho a žilo to tu víc. Snažim se sem dávat leccos zajímavého, ale na půlku toho mi nikdo nenapíše, ani "trhni si nohou", tak nevim, jestli to má vubec cenu a jestli tu fakt nejsem sám a esi v tom mám pokračovat. Mi by to teda docela mrzelo, kdyby to tu padlo, ale samomluvou netrpim :?
O konkrétních lidech nic psát nebudu, to ať si do svědomí sáhne každý sám.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Bu: včera? Já už to vím "dávno" :twisted: ale slíbil jsem držet jazyk za zuby 8-)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Bu nevzdavej to, nenech se otravit... ;) Ja jsem vzdycky rad, kdyz se neco objevi, i kdyz na to nezareaguju. Kdyby to lidi nezajimalo, tak sem nikdo nechodi, ale jak rikam, skoro nikdy se mi nestane, abych tu byl sam, takze podle me sem chodi dost lidi.
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od strojservis »

Co na to všechno říct ? Vydrž Prtka vydrž :!: Vono se všecko nějak vyvrbí ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Jinak dnes jsem převzal klubové dokumenty a suvenýry, musím to dát dohromady a uděláme asi malý výprodej ležáků ;)
Tento týden se ozvalo MVCR, že je potřeba oprava adresy klubu ve stanovách, tak zítra posílám opravenou verzi snad už nestojí nic v cestě k převzetí finaní a moci :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jinak dnes jsem převzal klubové dokumenty a suvenýry, musím to dát dohromady a uděláme asi malý výprodej ležáků ;)
Tento týden se ozvalo MVCR, že je potřeba oprava adresy klubu ve stanovách, tak zítra posílám opravenou verzi snad už nestojí nic v cestě k převzetí finaní a moci :grin:
Ahoj kluci! :grin: Bu, tak to je dobrá zpráva! :o Jen tak dál. Jak píše někde výše Michal V., já jsem se odmlčel, nikoli však ze zdravotních důvodů, jsem již zdráv a chystám se do lázní! :roll: Jsem tu denně několikrát, jen už se mi nechce tolik hádat se a pak číst, že jsou to blbosti a tak podobně. :mrgreen: Podle mého názoru název Diskuzní fórum znamená diskuzi. A k té musí být minimálně dva! :o Já mám témat k diskuzím dost, zrovna jako zážitků a vzpomínek, teď momentálně píšu tak nějak " do šuplíku". :roll: ahoj Ivan :)
P.S. Bu, nic ve zlém, ale neškodilo by Ti, kdyby jsi si po sobě přečetl text, než odešleš! Doufám, že ses neurazil, ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Pro Buráka

Příspěvek od Fana »

Ahoj Bu
Nejsem sice v Simcaklubu dlouho, ale jsem taky přesvědčen o tom, že to přece nemůžeš vzdát. Musím říct, že jsem na fóru i několikrát denně, a dost mě to baví a jak tady čtu, tak určitě nejsem sám. Takže "Vydrž Prťka vydrž" a neber mi oblíbenou zábavu. Malým dětem taky určitě nebereš oblíbené hračky. Mimochodem, na výprodej ležáků se moc těším. Zdravím fšechny Fána

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Já vim, psal jsem to z mobilu a mám moc velký prsty na ty blbý dotekový klávesy :(
Obrázek

Odpovědět