Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

Jeden den se nekouknu na fórum a už je tady takovej mazec 8-) takže i já přidávám můj malý komentář ;)
1. Srazy - je pravda, že nálada v klubu se zlepšila a účast vozů je větší - to je dobře ! Proč ale nejít dál? Proč nepřitáhnout další lidi/auta ?
2. Jirka mám pravdu, soutěž elegance potřebuje změnu a to ze tří důvodů
- zvýše se účast (znám to z jiných akcí)
- zvýší se účast lidí, kteří to pojmou i jako soutěž elegance posádek (toto zatím velice pokulhává) !
- zvýší se "prestyž" soutěže (nechme se poučit z jiných akcí)
3. Tady to asi nevyřešíme, opravdu by byla lepší "debata u hospodského stolu" :-)
4. A co takhle zvýšit členský příspěvek, aŤ je více peněz na hodnotnější ceny? Nebo více cen, jak píše Jirka?
5. Nebo poplatek na sraze? Všude kam jezdím je "normální věcí" zaplatit poplatek za účast ve výši 150 - 350 Kč, ve kterém je zahrnuta nějaká pozornost, event. časopis nebo sponzorský dárek - ale hlavně, je více finančních prostředků na oživení srazu . . . Nikomu to nepřipadá divné a účast je vždy vyšší než na akcích Simcaklubu ! Věřte mi, lidi se rádi pochlubí svým autem, když mám akce úroveň 8-)

A to je všechno :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Přesně tak jak píše Michal .A pokud je někomu líto vydat více peněz na poháry tak prostě zvedneme člensky příspěvek na 300 a je to!! A nikdo tady nepište ,že bude ubytek členu apod protože to je nesmysl,aby kvuli 50kč někdo odešel z klubu. Startovné min častka 100kč by také klubové pokladně prospělo ale minimálně bych zvedl členský příspěvek ,ktery máme nejnižší ze všech klubu.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Tady přece nejde o peníze... Ale jednu věc jsem chtěl napsat taky jako Klocák - na fóru to nevyřešíme, nechal bych to na setkání.
Jedno ale mějme na paměti - nelze srovnávat možnosti klubů, které sdružují běžnější auta, jako např. škodovky, mercedesy, bmw, apod. Jaká je situace třeba u klubů majitelů vozů Saab, Triumph nebo Lancia?

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

To je zajímavý pohled. Pokud odmyslíme kluby značek jako Škoda, MB apod. řekl bych, že si vedeme velmi dobře. Děláme dva srazy, rallye, měli jsme mezinárodní, máme přehledný web, kvalitní časopisy, suvenýry, solidní členskou základnu. Jistě je moře možností ke zlepšení, ale....
Když jsme začínali, a měli 30-40 aut na srazu, sami jsme se shodli, že radši 20 kvalitních aut i lidí, než 50 popelnic a blbců. Řekl bych, že Simca klub je na tom velmi dobře.

Já bych to moc nehrotil, ani Řím nebyl postaven za den :mrgreen: .

Co se týče výše příspěvků apod., patří to spíš ke stolku než sem ;) .

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak debata se rozjela, určitě bude u stolu lepší možnost nalézt dobré řešení. :grin: Souhlasím, že pade nikoho nezabije, ať už na srazu, nebo v příspěvku, ale někteří platí pozdě a budou remcat tak jako tak! :twisted: Ten Salon jsem myslel jako variantu pro hledání, jinak v tý lokalitě je po levé straně hospoda, snad i s parkovištěm. Ono u takové silnice to ani bez parkingu nejde, že? :roll: Myslím si, že ti, co to mají poblíž, se můžou porozhlédnout a uvidí se! :shock: Listopadová schůzka by mohla být dost produktivní! :o ahoj Ivan
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:To je zajímavý pohled. Pokud odmyslíme kluby značek jako Škoda, MB apod. řekl bych, že si vedeme velmi dobře. Děláme dva srazy, rallye, měli jsme mezinárodní, máme přehledný web, kvalitní časopisy, suvenýry, solidní členskou základnu. Jistě je moře možností ke zlepšení, ale....
Když jsme začínali, a měli 30-40 aut na srazu, sami jsme se shodli, že radši 20 kvalitních aut i lidí, než 50 popelnic a blbců. Řekl bych, že Simca klub je na tom velmi dobře.

Já bych to moc nehrotil, ani Řím nebyl postaven za den :mrgreen: .

Co se týče výše příspěvků apod., patří to spíš ke stolku než sem ;) .
Michale,máš pravdu,že je lepší 30-40 aut na srazu než 60 a polovina blbcu a paštik . Klub jede dobře a máme 40 stabilních členu ale ta elegance se dá zlepšit a jde o to,aby byla přehledná i pro tu porotu ale to už jsem psal. členské příspěvky bych dal na 300kč a to se splatností do 31.3 na učet klubu. Kdo nezaplatí ,má smulu. Kdo žije klubem a má ho rád tak zaplatí. Je to jednoduché.

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

nechme to Jirko ke stolu ;) dohodnout můžeme cokoliv, a pak to dát ke schválení členskou schůzi

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Což takhle rozdat žetony a každemu autu by se dávaly na kapotu (nebo třeba barevný útržky za stěrač apod....) Něco jak stužková v tanečních...
To je jen takovej nápad - než ho zapomenu. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Zajímavý a rozhodně snadno počítatelný pro pořadatele - malý negativum je, že bude dopředu snadno odhadnutelný, kdo vyhraje ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

Pájo, díky za nápad - to se cení !
Další negativum je, že je možná "krádež" nbeoli přesun hlasovacích lístků za jiný stěrač :lol:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

MichalT: Tak ono by se to dalo ošéfovat tak, že ty žetony by se házely třeba za okýnko jak do kasičky, tim pádem by nebyly tolik vidět a dotyčnej by se pak s nima došel pochlubit jak s modrejma lístkama v "Páni kluci" :lol: - například.
Klocák: To by snad trapnost nikomu nedovolila... :roll:
...Ale to by se muselo řádně probrat u piva... ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Pájo: jo a ten kdo prohraje o jeden žeton následně rozebere celej interiér, jestli tam opravdu ještě jeden žeton někde není zapadlej :lol:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od PeS »

:lol:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

jako úsměvné dobrý :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Je vidět, že začíná zima ...
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od paja »

Když se kůli výhře renovuje auto do šroubku, tak rozhodit introš už je pak hračka. ;) :lol: Nakonec nevim, jestli to neni rychlejší, než třeba hledat závadu v elektrice, což na srazu nebejvá výjimkou. :lol:
Ale jinak dneska pěkná kosa už... :roll: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Koukám Michale, že se ti Jirka Filipovský taky už pochlubil. Auto vypadá pěkně. (pro ostatní, viz vozy členů)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

;) jo, vypadá dobře. Nějak se s Chryslery roztrhl pytel. Já spíš koukám do Francie po těch starších arondách, jsou za pár korun

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

KDyž tak koukám na rozmanitost aut v klubu, je to pěkné, hezky se nám to za posledních pár let rozrostlo. Ještě nějakou 1100 by to chtělo.
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

a pár Talbotů. Docela mizí z inzercí. :roll:

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

až bude někdy třeba camp u Prahy....

http://www.lavkaskochovice.cz/

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Mám skromnej dotaz. :o Kdeže bude klubové setkání v pátek 25.11.2011? :roll: Pokud někdo nehledal jiné místo, tak asi zase
........Radotín? :mrgreen: Od Chaber se účast potácí na hranici přežití, spíš nepřežití! :twisted: Netěší mne to, ale přijedu, neb už jsem vás dlouho neviděl! :lol: ahoj a Simcamicalement Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Ivane, na paměť je dobrej Lecithin :lol: Ty už si nepamatuješ kolik nás tam bylo na jarních setkáních? ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Já bych asi měl přijet
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Takže setkání 25.11. od 17h opět v restaurai Cart-centrum v Praze 5 Radotíně. Ještě zítra zamluvím stůl. Jinak připomínám Jirkovi, Bu a sobě, že v pátek bychom měli dát dohromady kalendář akcí na příští rok ;)

Pokud někdo chce nějaké suvenýry, ať se včas přihlásí.

Jo a na jarní sraz plánuju vzít stan s náhradními díly a opět suvenýry.

Odpovědět