Simca klub ČR

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

No bože, to je zas slovíčkaření :roll: :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:No bože, to je zas slovíčkaření :roll: :grin:
No tak promiň, :twisted: ale z trávy chleba neupečeš! :lol: ahoj Ivan :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

To by ses divil, z čeho všeho jsme ho na táboře, v rámci soutěží, pekli :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Nějak tady utichlo, co se bude dít s tou oslavou Petřínské rozhledny! :mrgreen: Pokud se máme zúčastnit, :roll: bylo by dobré vědět kdy a kde se máme sejít! :o Dík za info a už se těším! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

já budu mimo čr, takže předávám kontakt přímo na organizátora. Ví o Vás, stačí se mu připomenout a on Vím všem připraví povolenky atd. Tel. číslo je 602 581 382
Stačí říct, že jste ze Simca klubu ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Kdy že to má být? Murena je asi moc mladá, ne?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Pokud by kdokoli chtěl aktualizovat fotku auta ve "vozech členů" na stránkách, nechť neváhá a pošle mi ji mailem. Taky mi tam u několika lidí chybí fotky. Namátkou George 1308, Richard Tagora, 1510 a další. Tak co bude :?: ;)
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

Talbot píše:Kdy že to má být? Murena je asi moc mladá, ne?
myslím, že nebude ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:já budu mimo čr, takže předávám kontakt přímo na organizátora. Ví o Vás, stačí se mu připomenout a on Vím všem připraví povolenky atd. Tel. číslo je 602 581 382
Stačí říct, že jste ze Simca klubu ;)
Ahoj všichni! :grin: Tak jsem tam volal asi 3krát a nikdo to nevzal, :mrgreen: tak na to kašlu! :o Už máme jiný program a tak to bude bez nás! :twisted: Na sraz se těšíme, :roll: jako vždy, že? :lol: ahoj Ivan a Vlasta ;)
P.S. fórum je od pátku mrtvý, :o co se děje, nebo spíš neděje? :roll:
Obrázek

Michal

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Michal »

dnes jsem s ním mluvil. Nikde žádný problém.

Stačí zavolat na uvedené číslo. Je v pohotovosti a čeká na Vás ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

A kdy že to má být? Nechce se mi to hledat :oops: děkuju ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Pánové, vypadáme jak banda blbců. S vlekou slávou se nahlásilo hafo lidí a nakonec na tu rozhlednu nejede nikdo. Já sice chápu, že se to leckomu nehodí, ale tyhle věci se maj řikat na začátku, řekli jsme, že pár lidí přijede, jak teď klub vypadá? A to je tle dycky. Nevim, proč ses Ivane urazil, když ti někdo neveme telefon. Jestli má borec sám na hrbu celou akci, tak se nedivim, že občas nemuže zvednout mobil, bo zapomen zavolat zpět. Na druhou stranu jsi tady alespon veřejně řekl, že na to kašleš a řekl jsi to včas, nikdo z ostatních se ani neobtěžoval. Pochopitelně, rozumim tomu, že se muže stát leccos, ale je slušností to oznámit. Kecání stylem, já bych přijel, nic nestojí, ale sorry, pokud něco takovýho řeknu, či napíšu, tak to beru, že jsem to řekl závazně a pak se podle toho chovám. Takže asi tak. :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

No Bu - na jednu stranu máš pravdu . . .
Ale za sebe Ti povím asi toto. Michal tady informoval o akci, která se zdála být zajímavá, dostali jsme info ve stylu: pořádá se oslava "malý český Eifelovky", bude to ve francouzském stylu, pořádá to Hl. město Praha . . . . tahle informace mohla nadchnout spoustu lidí, včetně mě. A taky jsme se předběžně nahlásili, těšili se a čekali na další informace, které bohužel nedorazily, o akci nebyla žádná zmínka. Pokud je to taková megaakce, tak by o ní určitě byly nějaký informace (od kolika do kolika to bude, co se bude po nás chtít, kde se sejdeme, je nutný dobový oděv, atd.) prostě tak nějak, jako se sem vkládají informace o všech klubových i mimoklubových akcích ! TeĎ už je jedno, jestli sem ty informace nedal Michal nebo mu je naopak nepředal organizátor ! Až pak (skoro za 5 minut 12) na žádost Ivana sem Michal vložil tel. kontakt, bez jména - jen číslo, nak které IVan 3x volal a nikdo mu telefon nebral . . . nezlob se, ale ve mě ta akce přestala vzbuzovat důvěru ! Nezlob se na mě, ale nevypravim se veteránem do Prahy pouze na základě infromací, které se tady na fóru objevili, ikdyž si pořád myslim, že je to škoda.
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

To je sice fakt, ale voják se stará, voják má. Leckdo tady na leckoho nasazuje, ale tady je zas vidět, jak všichni potřebujou vše s donáškou pod čumák a když to nemaj...
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Klocák »

Bu sorry, na koho jsem svým příspěvkem nasazoval? Jen jsem hodnotil způsob prezentace k akci . . .
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! No já myslím taky, že jestli někdo stojí o pár Simek na akci, může napsat na náš klub oficiální pozvánku se vším, co by měli lidi vědět. :mrgreen: Volal jsem tam víckrát během dvou dnů a nic, tak jsem to pustil z hlavy. Hlavně jsem se Bu neurazil :lol: není proč, ale protože zase přijede nějaká návštěva k nám, tak je to stejně pasé! :twisted: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já bych k tomu také něco napsal. Na tu rozhlednu bych i jel ale ta akce nebyla vubec zorganizována. Myslel jsem,že někdo sem napíše kdy a v kolik si dáme např v Praze sraz a společně vyrazíme na onu rozhlednu. Chtělo to nějaký řád a společnou domluvu. Takže je to vše v komunikaci . ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

...Někdo sem napíše... furt dokola. Tak snad, pokud mi to zajímá, tak se starám, Jirko, ne? Nikdo ti nebránil, abys to zorganizoval ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Pánové, vypadáme jak banda blbců. S vlekou slávou se nahlásilo hafo lidí a nakonec na tu rozhlednu nejede nikdo. Já sice chápu, že se to leckomu nehodí, ale tyhle věci se maj řikat na začátku, řekli jsme, že pár lidí přijede, jak teď klub vypadá? A to je tle dycky. Nevim, proč ses Ivane urazil, když ti někdo neveme telefon. Jestli má borec sám na hrbu celou akci, tak se nedivim, že občas nemuže zvednout mobil, bo zapomen zavolat zpět. Na druhou stranu jsi tady alespon veřejně řekl, že na to kašleš a řekl jsi to včas, nikdo z ostatních se ani neobtěžoval. Pochopitelně, rozumim tomu, že se muže stát leccos, ale je slušností to oznámit. Kecání stylem, já bych přijel, nic nestojí, ale sorry, pokud něco takovýho řeknu, či napíšu, tak to beru, že jsem to řekl závazně a pak se podle toho chovám. Takže asi tak. :evil:
Tohle jsou přesně ty situace, kde pak vzniká takový to "oni" a tichý nevraživosti, čí je to chyba. Pojďme teda být konkrétnější ;)

Předně "řekli jsme, že pár lidí přijede" - KDO konkrétně za klub řekl, že pár lidí přijede? A ten kdo to tedy řekl, převzal částečnou zodpovědnost za zorganizování na naší straně. Stejně jako, když se dělá sraz, nebo jak já tenkrát podobně zprostředkovával účast cca 10ti aut na okruhu v Mostě - ten kdo převzal zodpovědnost za zorganizování na naší straně, měl tedy akci dostatečně zorganizovat, tzn. napsat kdy a kde přesně se akce konná (doteď nebylo uvedeno kam se má vlastně přijet a v kolik hodin to začíná), pokud se předběžně přihlásilo pár lidí (abych byl konkrétní - Michal, Ivan, Klocák, Jirka Procházka a Čenda), tak s nima organizátor na naší straně měl komunikovat a účast si včas potvrdit.
Jinak "jestli má borec sám celou akci na hrbu" je jeho problém, on to má zorganizovat, tak má brát telefony nebo volat zpět, zase nemůže čekat, že se ho někdo bude doprošovat, aby mohl přijet.
Mě se to furt mění, měl jsem začít rozebírat modrou Tagoru, ale asi to o víkend posunu a tak bych zítra dopoledne mohl, ale Maruška si už něco domluvila, takže počkám jestli to bude moct přesunout na neděli a podle toho bysme přijeli/nepřijeli na ten Petřín. Stále ale nevím kdy mám kde být! To je přece základní informace, kterou bysme měli mít už od začátku, víme to? (Ptám se na to už potřetí a zatím mi stále nikdo neodpověděl).
Další chyba je, že se to řeší v topicu Simca klub ČR, když by to mělo být v Další Simca akce, půlka toho je tam a půlka tady...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Takže, pánovi jsem se dovolal, nakonec teda jedeme s Murenou a naši s jejich 1301ičkou. Pokud byste se ještě někdo rozhoupal, tak mi dejte vědět, pán má pár povolenek k vjezdu navíc, stačí když mu dám večer (cca do 21:00) vědět.
Sraz bude na Pohořelci v 10:30, dostaneme povolenky a "stravenky" na oběd a společně najedeme na místo u rozhledny, zatím je přihlášeno 10 aut. Kdo se teda ještě pochlapí - tohle je opravdová příležitost jak lidem naše auta připomenout a vzhledem k tomu, že o tom dneska mluvili i v rádiu, určitě to bude akce, kde nebudou média chybět ;)

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Bob »

To Michal + ALL simca friends:omlouvám se za Jirku Čejku,že Vám nedal přesné info ohledně srazu,prosím kdo může přijedte ukázat lidem naše simky at si zavzpomínají na tuzexová auta.Budu tam se svým modrým Chrysler 2l automatique a těším se na Vás Bob :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Tak jsme si užili nádhernou akci, nakonec naše barvy hájily 4 vozy - Matra Murena 2,2 S, Simca 1301 GL, Simca 1300 LS a Chrysler 2 Litres. Celkem tam bylo 12 veteránů a parkovalo se kousíček od Petřínské rozhledny, přímo u Zrcadlového bludiště. Neustále tam bylo plno lidí, udělal jsem za okna listy A4 nejen s popisem konkrétních aut, ale i se stručnou historií Simky a Matry, lidi to četli a tak se zase dozvěděli něco o našich vozech. Bylo fakt úžasný pozorovat jak chodili a prohlíželi auta, ptali se a obdivovali. Za účast jsme dostali volný vstupy na rozhlednu, do bludiště i do planetária + poukázky na oběd v restauraci přímo dole pod rozhlednou. Počasí vyšlo parádně, bylo tam spousta dalších "atrakcí", stánky s pražskou šunkou, trdelníky, výstava starých velocipédů a hasičů, harmonikář a houslista, kovář v akci, atd. plno zábavy pro celou rodinu. Pár fotek tady:
aDSC03423.JPG
aDSC03424.JPG
aDSC03433.JPG

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Talbot »

Další:
bDSC03431.JPG
bDSC03428.JPG
bDSC03427.JPG

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Hoši děkujem :grin: Jsem moc rád, že to nakonec takhle povedlo :!: Mrzí mně, že jsem tam tentokrát prostě nemohl jet.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simca klub ČR

Příspěvek od Burák »

Bob píše:To Michal + ALL simca friends:omlouvám se za Jirku Čejku,že Vám nedal přesné info ohledně srazu,prosím kdo může přijedte ukázat lidem naše simky at si zavzpomínají na tuzexová auta.Budu tam se svým modrým Chrysler 2l automatique a těším se na Vás Bob :P
Jinak, Bobe, ty už s náma nekamarádíš?
Obrázek

Odpovědět