Mezinárodní sraz 2012 Německo

Moderátor: Burák

Michal

Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Michal »

Tak už jsou první informace. Honzo, hodíš sem něco důležitého z toho v češtině? Děkuju
http://www.club-simca.de/ism2012.htm

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

Mezinárodní Simca sraz přichází v roce 2012 do Německa. Náš ISM bude od 17.5. do 20.5. v okolí Weselu v kempu Grav-Insel (ostrov) na dolním Rýnu.

Čtvrtek : Benzínové rozhovory :grin: (prostě kecání) na place, Večer párty, na baru, grilování atd.

Pátek : Přes den výlety po okolí, večer galavečeře.

Sobota : Přes den výlety po okolí, večer bufet, představení aut atd

Neděle : Kecání na place, odjezd.

Přihlášení na ISM.
Formulář přihlášení je od 1.9.2011 tady ke stažení. Všechny podrobnosti jsou obsazeženy.

Cena ještě není stanovena přesně, záleží na tom, kolik bude stát catering.

Cena prodejního stánku. 8€ za m2

Tady je pár informací, které už víme a které jsme si ověřili na našem zkušebním srazu.

- Jídlo je velmi dobré v místní restauraci a za velmi přijatelné ceny.

- Toalety jsou velmi dobře udržované a čisté.

- Sprchy taktéž

- Personál je velmi přátelský a ochotný

- Zajímavé cíle pro výlety po okolí.

http://www.viamichelin.com/web/Maps?str ... ravinsel+1

kemp http://www.grav-insel.com/erholungszentrum-gravinsel/
Obrázek

Michal

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Michal »

radši nebudu říkat, čím chci jet, bo se to zatím většinou nevyvedlo, ale kdyby rancho....

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Nevíte kdy bude přihláška na ISM 2012 na jejich webu , píšou tam 1.9. !
Psal jsem i webmasterovi , ale ten mi neodepsal

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Vesely_Chrysler píše:Nevíte kdy bude přihláška na ISM 2012 na jejich webu , píšou tam 1.9. !
Psal jsem i webmasterovi , ale ten mi neodepsal
Ahoj všichni. :grin: Franto, ani mě neodpověděl, asi je ještě brzo! :o Myslím, že to tam dají během zimy, ten kemp vypadá dobře. :) Němci si dají záležet, aby bylo vše O.K., si myslím. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

Mně ani z kempu
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Ahoj ,

no chtělo by to zarezervovat co nejdřív , protože my si chceme zarezervovat caravan tak aby ještě nějaký byl. Při minulém ISM v Bastogne jsme se ozvali pozdě. Nejdříve se chceme přihlásit na ten sraz a pak zarezervovat ubytování ....
Dejte vědět , pokud by se někdo ozval !!

Díky !
Petr

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky! :grin: Dnes jsem dostal mail od pana Jochem Lorenze. Psal jsem mu totiž asi první, někdy v červenci. Píše, že se stěhoval a teď už je on line. Stránka bude upgradovaná během října a bude tam i přihláška pro zabukování na sraz! Psal jsem mu anglicky, anglicky mi i odpověděl a tak nebude s komunikací problém! O všem, co mi napíše, budu informovat zde! ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

Já jsem schopnej s nim komunikovat i německy. Spíš mi sere to, že nekomunikuje camp :?
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak už se můžete přihlašovat na ISM v Německu. Na stránkách německýho klubu jsou již informace o srazu + registrační formulář ( v němčině , angličtině a francouzštině ). A také si můžete zarezervovat mobilní dům nebo caravan a další jiné ubytování ( viz. přihláška ) . Caravanů myslím že je 12 a už jsme si jeden zarezervovali.
Tak hurá do toho , ať je nás tam co nejvíc !!!

Michal

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Michal »

JÁ TAKY :P :P Nakonec jsem přihlásil Horizona. Jednak ještě nikde nebyl a jednak by to dopadlo jako vždycky, přihlásil bych Rancho a stál s Horizonem někde mezi Ranchama jako v Belgii. Buhví, zda to sihnu. Pokud jo, jel bych oběma

Jen jsem nepochopil dvojí ceny za ubytování. Jedny na registračním formuláři a druhé v informacích. Ty jsou i s kaucí

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Podle mě ceny v přihlášky jsou za stan apod. Ale v informací jsou i ceny za caravan a mobilní dům. Já jsem napsal Thomasovi , který mi odepsal že mu mám zaplatit za ten caravan zvlášť a ještě mu budu posílat platbu za večeře a auto......
Petr

Michal

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Michal »

za motorhome a caravan jsou v přihlášce taky a výýýrazně levnější :? ono 6,50E a 90E za noc je sakra rozdíl

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Talbot »

Těch 6,50 je samozřejmě poplatek za zaparkování vlastního karavanu apod. ;) To by byla země zaslíbená, kdyby tam ubytování stálo 6,50 :P
Naposledy upravil(a) Talbot dne 28 říj 2011 20:12, celkem upraveno 2 x.

Michal

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Michal »

mi taky nešli aktualizace, ale pdfko se mi otevřelo nakonec samo na jejich webu. Zkusím ti to poslat

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:mi taky nešli aktualizace, ale pdfko se mi otevřelo nakonec samo na jejich webu. Zkusím ti to poslat
Už nemusíš, už se mi to povedlo rozchodit.

Michal

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Michal »

máš to tam

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:máš to tam
Koukám, ještě, že jsem to rozchodil, nic mi nepřišlo... :?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky! :grin: Tak mám konečně z Německa potvrzeno, že došly peníze, mnou poslané na jejich účet v bance. :o A dnes mi přišel mail se zprávou, že máme startovní číslo 8 . Máme i rezervovaný a zaplacený caravan. Cena je dost vysoká, platí se i vratná záloha, € 150,-.
To nám snad, pokud bude vše v pořádku vrátí. Karavanů mají jen 12, vše lze najít na jejich stránkách. Je to i v Angličtině. Musí se vyplnit Registration form, ten vám vypočítá cenu toho, co si zadáte a tuto částku je nutno poslat na jejich účet. Teprve až dostanou peníze, potvrdí a dají vám číslo. Vše je třeba si vytisknout a ukázat při příjezdu. Tak to funguje všude stejně. Trochu jiné je, že to trvá dost dlouho a tak doporučuji neváhat a psát na jejich mailovou adresu. Peníze posílám z Poštovního úřadu z přepážky ČSOB.Platí se v Kč dle momentálního kurzu. Je to Eurogiro, kód dokladu 071, To send money. Do částky 10 000,-Kč je poplatek Kč 200,-. Doporučuji všechny kopie dokladů uschovat a vzít s sebou. :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

Hm a mně už Thomas začíná srát, vubec nereaguje na maily, sakra! Psal jsem mu ze dvou různejch a furt nic! Ptal jsem se na dostupnost karavanů atd a odpověď žádná.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

No hurá, tak Thomasuv otec odpověděl, tak dál...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Talbot »

Vy kdo spíte v kempu, pokud nemáte zájem o chatku, bungalov, apod. rezervovali jste ještě nějak dodatečně místo v kempu? Mám na mysli situaci, že si třeba někdo pronajme stání pro karavan a bude spát v něm, tak jestli je nutný ještě komunikovat s kempem, nebo jestli stačí, když se to uvedlo v přihlášce?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

No, tam už byly jen mobilheimy, což mi ta 3 noci vychází dost mimo rozumnou cenu, pokud by nebyl plně obsazenej. Takže já asi karavan povezu. A určitě mám v plánu s nima komunikovat. Co potřebuješ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Talbot »

Děkuju. Potřebuju stání pro Mirovu Karosu :twisted: takže jako pro mobilhome. Pošlu jim mailem naskenovaný vyplněný přihlášky a peníze, mě to odeslání kliknutím na políčko ve formuláři nějak namaká. Tak jestli ještě to mám nějak dojednávat v kempu, nebo to stačí v rámci tý přihlášky.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní sraz 2012 Německo

Příspěvek od Burák »

To asi bude lepší předjednat, napíšu tam, už jsem s nima komunikoval.
Obrázek

Odpovědět