Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Jirko, s tím čistým vzduchem s Tebou souhlasím, navíc zrovna já jsem ten, kterej nesnáší rozlišování podle toho jestli je někdo z Prahy, Brna nebo Ostravy, ale nemáš pravdu v tom, že jsou moraváci rádi na Moravě, protože když se dneska podívám na obyvatelstvo v Praze, tak pražáků je tam tak s bídou 30%. Jen naše firma má víc než polovinu zaměstnanců z Moravy, všichni mají milion řečí na ty "pražaky zapráskané" a po týdnu jsou největší pražáci na světě. Dokonce si i mění trvalý pobyt, aby to měli v občance. A šéfova dcera pracuje ve firmě, kde je asi 50 zaměstnanců a z toho jsou dokonce jen 2 pražáci! Jdi na nákup, nebo na úřad, tam je to v poměru 3:1 pro moraváky a slováky. Mě je to fuk, jak říkal Bolek Polívka: "pro mě černoch jako cikán, nic ve zlém hoši, nic ve zlém" ale kdyby si aspoň odpustili ty kecy... A to, že se to všechno stěhuje do Prahy za prací, to se nedá nic dělat, je to metropole a z finančního hlediska se tam žije líp, o větších možnostech ve všech směrech nemluvě. Právě, že většina rodilých pražáků naopak z Prahy utíká, i my s Maruškou plánujeme stěhování na Mělnicko nebo Berounsko, a tím se ten poměr ještě víc obrací.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Klocák »

Jirko, sorry - ale kdyby se Moraváci (nic proti nim nemám) pořád "nepáskovali" do Prahy (nechápui teda vůbec proč), tak by nebyla D1čka pořád ucpaná a v Praze by se dalo normálně kdekoiv zaparkovat 8-) :roll:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Jo, tu je fajn :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale mas pravdu s tim ze se nekdo vytahuje tak to je trapne a me je jedno odkud kdo je ale zalezi hlavne jaky ten človek je. Horši je pristehovalectvi z venku kdy větsina lidi pacha trestnou činnost na nasem uzemi. Leze sem kdejaky radikal a děla zde bordel a kdyz vidim v televizi jak kazdou chvili stovky az tisice policajtu musi vsechny akce monitorovat z peněz danovych poplatniku tak jsem nasrany!!!No nic to nevyřesime. Zitra prijedu odpoledne a tesim se na setkani. Jirka

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Kdyby ti hňupi měli rádi Moravu nebo svý rodiště, tak by si neměnili trvalej pobyt a nezpůsobovali to, že pak jdou dotace místo jejich obcím do Prahy. A ty obce, sám jsem toho svědkem u nás, by pak nedělaly hloupou a sebevražednou politiku rozšiřování stavebních zón, aby přitáhly další obyvatele (a tim pádem dotace), protože ti noví obyvatelé jsou většinou pražáci, staví tam naprostý hrůzy, který, stejně jako ti noví obyvatelé, s původní vsí nemaji nic společneho, vytvoří vlastní komunitu, která nesplyne s původní a protože se staví na malejch parcelách hodně těch lacinejch (neřikam levnejch) kulis (který ovšem pak některý tupější domorodci napodobujou a mění svoje perly za bižuterii), tzn. přibyde hodně náplavy (hurá, budou prachy na přípravu nový zóny, možná i na kruháč), tak ta náplava pak ukradne původním obyvatelum tu obec, protože si zvolí svoje zástupitele a ti už revitalizaci, zajisté se zachováním historického jádra, dokonaji. Ach jo. :roll:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pájo je to tak jak píšeš ale stejne nechapu proč nekteri lide utikaji z Brna do Prahy kdyz v Brne a okoli nezamestnanost neni. Ja jsem např.2mesice shanel prodavačku a často slysim od dodavatelu,že nejsou lidi ...tak nevim. Mozna jdou do Prahy lide s vyššim vzdelanim . Jak Michal psal v Praze se vydela vic penez ale zase jsou tam o to vyšši naklady na živobyti jako v Brne...Tak ahoj

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Hele, Georgi, já se ti do toho nechci nějak plejct, ale na tom parkovišti, pokud to neni ňáký atraktivní parkoviště, bych to akorát seřadil a pokračoval zpátky do kempu, kde ty auta i případná přehlídka budou na travce vypadat líp a nebudou tam okolojdoucí/jedoucí čumilové s obvyklejma přiblblejma poznámkama. Navíc si myslim, že ta eventuální přehlídka bude lepší hned před obědem, než to bude okoukaný a okomentovaný. Možná by se to mohlo doladit v pátek večer u sklenic, co ty na to? To už se taky bude rýsovat účast...
Naposledy upravil(a) paja dne 23 dub 2009 17:51, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Jo, jo. Už jsem o tom taky přemýšlel. Přehlídka by se mohla udělat před obědem, nebo hned po obědě před odjezdem na projížďku. To doladíme v pátek. Tedy vlastně už zítra :D
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pajo prosim Te nezapomen na ta zrcatka. Diky

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Jasně, už ho dávam na hromadu.
Obrázek


Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Ahoj. Já jsem již od 17h na místě. Vyzkoušel jsem jak camp, tak i restauraci. Po projížďce bych udělal jízdu uručnosti, je tu velkej plac, kde to bude ok, ať je za co rozdat poháry

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Jo jinak jenom já vím celkem o 17 Simkách účastníků 8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni :D a zvlášť ti, co se chystají na 19.náš :lol: národní! Přátelé, nepamatuji se :o , že by před jarním srazem bylo natěšeno tolik členů a že by vůbec se o tom takhle debatovalo atd. :D Je to nepochybně díky tomuto fóru, díky za to :D ! Nevím sice, zda již do Rožnova dorazil vynález zvaný Wi-fi, :roll: ale beru notebook s sebou. Třeba si bude někdo chtít skouknout DVD :ugeek: , které jsme si s Michalem koupili v lednu v muzeu Simca v Poissy! Tak na viděnou a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

O wi-fi zde silně pochybuju. Nicméně já jsem online i bez něj ;)

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Jo jinak je tu sluníčko. Ve stínu zima, ale chatrče jsou vytápěný. Na sluníčku krásně. Prostě jaro se vším všudy. Mám informace o příjezdu těchto aut: 1100, 1301, 1501, 1307, 180, Horizon, Solara, Murena, Tagora

AK UŽ POJEĎTE :lol: :P :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Před hodinou a půl jsem jel do Průhonic koupit boty na motorku a potkal jsem na D1 stříbrnou 1301 a v ní svítícího Jardu Novýho :) asi už se těší na sraz :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Tak před chvílí od nás odjeli Primákovi. Nějak se jim zachtělo přijet na návštěvu s mojí Simkou na plaťáku.
Jen co jsem si řek za V. Beranovem "super už jsme skoro doma" tak najednou cuk, cuk a palivové čerpadlo se mě zeptalo co jsem dělal před srazem. Sotva jsem přestal hlasitě odpovídat najednou blik, blik a kdo to staví před námi? Strážnej anděl se zjevil v podobě samotného prezidenta klubu a ptá se, jesli mu můžu otestovat 1100 Ti na dálnici. Nu, prezidentovi se těžko odporuje, takže elegantní držitelé 3. a 2. místa na "bedně" si vyměnili místo na platě a pokračovali jsme směrem ku Praze. No a asi 5km před sjezdem z dálnice blik, blik kdo to bliká před námi? Celní správa se nás přijela zeptat kde máme dálniční známku.
No ale z auta vylezla holka z vedlejší vesnice... :lol: No a to je všechno.
Michale ještě jednou díky a doufam, že už jste dorazili bez problémů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj a pozdrav všem! Pájo, to jsi měl teda KLIKU z p....e :D ! Prostě bez našeho Primáka si ani neprdnem, že? :lol: Takže to dobře dopadlo! :D
Na konec víkendu píšu : jeden z nejhezčích srazů, počasí :) krásné, účast velmi dobrá, :o drobné chybičky se vloudí, ale jinak cítím velkou spokojenost! :D Zdravím všechny, a to i ty členy, kteří se( ke své škodě) tohoto srazu nezúčastnili :lol: . Také posílám vřelé díky oběma tvůrcům nového čísla klubového časopisu, Michalovi Vítkovi :D a Georgeovi :lol: ! Už teď se těším na další číslo! :D
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Jo, už jsem taky doma. Před dvaceti minutama jsem dorazil. Byl jsem ještě u Buráka vrátit plaťák. Díky Buráku. Mimochodem ti první benga, co mne stavěli, říkali, že za měsíc mu končí technická :D .Najezdil jsem jenom dnes přes 500km, takže se důkladně "prohřál" :lol:

Sraz byl fajn, počasí nádherné, sešlo se 26 aut (Simky 1300, 1301, 1501, 1307, 1309, CH180, 1100, Murena, Horizon). Dokonce jsem na srazu obohatil svoji sbírku o další Simku do své sbírky :lol: :lol: :lol: .

Díky Michalovi, Ivanovi a Georgovi za časopis,Pajovi za bednu vítězů a Georgovi a jeho rodině za orientační soutěž a vše zúčastněným.

Fotky snad již zítra v galerii "Ze srazů" na stránkách

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Tak super, že to všechno vyšlo aspoň tak. Bohužel, resp bohudík (Ivane) jsou i jiné věci v lidském životě, které jsou důležitější, než Simcy :P

Hale, Michale a to je neštvaly nedržící blatníky a absence osvětlení RZ a odrazek? STK? No aspoň to konečně dodělám :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Sraz se mi moc libil zkratka bylo to super!!

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Jj sraz neměl chybu, ale ta cesta po šílené D1 nebyla koukám nešťastná jenom pro mě - na těch panelech jsem cestou zpět ztratil LP blinkr z Horizona, prostě byl asi špatně přimontovanej a skákáním po těch panelech se uklepal :(
Jenom by nebylo špatný, aby se nastavily jasný pravidla - jednou je za kostýmy pohár, podruhý není. Takže pokud se budou dávat poháry jen za Eleganci, fajn, ale pak to musí tak být vždycky, že žádné další soutěže nebudou hodnoceny pohárem, anebo, že bude pohár za všechno, jinak to není fér.
Na fotky se těšíme, protože jsem zapomněl foťák ve služebáku a fotit to mým mobilem by bylo naprd.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Hele, já jsem zase nedostal diplom za eleganci. ;) Nebo už jsem ho ztratil? :D
Ale to jsou prkotiny, mě by se spíš zamlouvalo, kdyby se zůčastnilo víc soutěžících. Resp., kdyby víc lidí četlo fooorum. Asi.

Jirka: A jak jsi dojel?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Ale oni čtou :twisted: tady to čte mnohem víc lidí než si myslíme, ale někteří nic nevymyslí, tak to hodí do pózy "já se přece nebudu ztrapňovat nějakým kostýmem" a pak jen hází kyselý ksichty, já to dobře viděl... :roll:

Odpovědět