Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Aha... jenže Francie je teda podstatně zajímavější a trmácet se po D1 čtyři hodiny tam a čtyři hodiny zpět mě nebaví ani trochu. Ale jednou jsem jel z Ostravy Murenou a nafotil jsem tohle:
T 018m.jpg
T 018m.jpg (27.69 KiB) Zobrazeno 6200 x
tak jestli je to někde poblíž, možná by jsme si mohli k tomu udělat výlet a nafotit hezký fotky se Simkama.

Ale příště by nebylo špatný udělat nějakej sraz aspoň do 100km od Prahy třeba by přijelo i víc aut ;)

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Tomu nevěř Michale. Vzpomeň třeba na sraz Praha-Mělník :evil: . Kdepak, to není sraz. A na tom jsme se shodli všichni. A nezapomeň, že jiní by to měli zase dál. Jsem si jist, že "pendlování" po republice je podstatně zajímavější a spravedlivější. A jestli nechceš D1, můžeš jet hořejškem po okreskách :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

AHOJ VŠICHNI, :D co se týče toho viaduktu, tak ten je u Hranic na Mor., ale po staré silnici, betonka, hrůza. Teď se ale jede po dálnici a do Rožnova je to ještě daleko. Lepší je sjet na Lipník a pak přímo směr Makov, Čadca, Žilina. :D Jinak zapomeň na D1, to je jebka. Jeď vrchem,ale zapomeň na okresky, ty jedu já, přes Chrudim atd. až najedu na tah HK- Svitavy, Mohelnice, dálnice Olomouc a pak už to znáte. Já tak jezdím na sever Moravy a je to dobrá cesta :lol: ! Tak čau a nashle a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol: :lol: :roll:
P.S. pro Michaltalbot: Na odznak Ti přidám kilo a budem si ho půjčovat :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol: :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Vždyť píšu - do 100km od Prahy. To je dost širokej okruh. Ty si vzpomeň na Týnec, Heřmaňák... ;) no jsem zvědavej na účast v Rožnově. Jo abych nezapomněl - mám omluvit naše, nejedou...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Ivane, v kolik budeš vyrážet?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Čau Michale, asi ve 13-14 hod z KH, a pijánko! Tak čau a Simca.........t I S KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Aha, takže v pátek... No jo, jenže my co chodíme do práce budeme tou dobou ještě makat. Takže abych tam jel na noc, na to kašlu a ráno v 5:00 vstávat nebudu.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

My taky chodíme do práce. Ale takováhle akce za to stojí skončit dřív. Zdena si bere na pátek dovolenou, já skončím v poledne, takže jak přijdou děti ze školy tak vyrážíme. Teda možná :D . To si vždycky takhle plánuju a pak se jede na noc. :x
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Michaltalbot píše:Tak jsem teď kouknul do mapy a zjistil jsem, že jsem se mylně domníval, že Rožnov pod Radhoštěm je někde mezi Rychnovem nad Kněžnou a Šumperkem.
To jsem se zase Michale zasmál na tvůj účet. :lol:
Přemýšlel jsem jak snížit šance vás obou Michalů na vítězství v Simkařských soutěžích a už alespoň vím jak na tebe. Ty nebudeš dostávat otázky o Simkách, ale otázky ze zeměpisu. :mrgreen:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Já jsem taky "pro" dělat srazy po různu po republice a hlavně v hezkom prostředí (a kolem Rožnova je všude krásně). Ať to není ztráta času. Jet někam na otočku = hlavně ať je to blízko a jsem zase brzo doma, mě rozhodně nebaví. Na druhou stranu ten pátek bude náročnej, my taky budem moct vyrazit až ve 4 a to to chytnem v nejlepším. Počítám, že tam budem nejdřív tak v 8, bude se ještě testovat? Jinak Michale na chatě Soláň, což je ještě kus za Rožnovem, jsem byl za 2,5 hod. Tak to je výzva, ne? ;) Ba ne, hlavně dojeď celej. Už se na vás na všechny těšim. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Já teda, ač se nezučastním, jsem taky pro, aby byly srazy porůznu. Rožnov je sice daleko, ale jak říká Pája, je tam krásně.

M.j, Tos musel jet jak cvok. Taky jsem jel jednou Olomouc - Beroun (300km) 2 hod a nohu z plynu jsem defacto nesundal. Tos jel Porsche, ne?
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

No, je fakt, že na budíku bylo furt 250-260. Ale jednou takhle v sobotu hooodně brzo (asi tak v 5, Michale ;) ) ráno jsem se priiima svez. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

paja píše:Počítám, že tam budem nejdřív tak v 8, bude se ještě testovat?
No testovat se určitě bude, jen jde o to co :lol:

K programu.
Na sobotu pro zájemce (předpokládám, že to budou fšichni) připravuji soutěžní výlet. Schválně nepíšu soutěž, protože od toho je Narozeninová rallye. Tady by to měl být spíš výlet, i když s jízdou podle itineráře a pár úkolů samozřejmě bude alespoň pro zpestření.
Start do jízdy bude ve 13.30 středorožnovského letního času. Délka trasy bude asi 40 km s cílem u hospody kde by byla přestávka na kafíčko. Odtud bychom se vrátili v koloně zpět do Rožnova. Další podrobnosti vysvětlím na místě. ;)
Jestli někdo připravuje nějakou další akci - přehlídku, ochutnávku atd. tak by to mohlo proběhnout buď dopoledne a nebo na parkovišti u hospody. Taky na tom parkovišti bude asi dost klidu k prohlídce vozidel a k odevzdání hlasovacích lístků do soutěže elegance. Atd. atd.
Obrázek

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Grave1501 »

Ivan Simca KH píše:AHOJ VŠICHNI, :D co se týče toho viaduktu, tak ten je u Hranic na Mor., ale po staré silnici, betonka, hrůza. Teď se ale jede po dálnici a do Rožnova je to ještě daleko. Lepší je sjet na Lipník a pak přímo směr Makov, Čadca, Žilina. :D Jinak zapomeň na D1, to je jebka. Jeď vrchem,ale zapomeň na okresky, ty jedu já, přes Chrudim atd. až najedu na tah HK- Svitavy, Mohelnice, dálnice Olomouc a pak už to znáte. Já tak jezdím na sever Moravy a je to dobrá cesta :lol: ! Tak čau a nashle a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol: :lol: :roll:
P.S. pro Michaltalbot: Na odznak Ti přidám kilo a budem si ho půjčovat :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol: :roll:
Přesně touhle trasou taky jezdim do Prostějova a trvá to dohromady asi o pul hodinky dyl ... D1 suckx!!!
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Sice se těším na projížďku Horizonem, ale když jsem byl předminulý týden na Ostravsku, minulý týden v Bratislavě a zítra ráno jedu až do pátku do Brna, tak se mi fakt chce přiletět v šest domů, sednout do Horizona a dát si to znova, kor v pátečním provozu. To je maximální vopruz a netěším se na to ani trochu. Navíc sraz mě zajímá kvůli lidem, programu a autům, vůbec ne proto, abych za víkend najel stejnou vzdálenost jako z Prahy do Paříže, to mě přijde jako nesmysl, ale to je fuk. Chápu, že většina se ráda po dlouhé době projede... Ještě to promyslím.

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Grave1501 »

Já se na sraz těšim jak malý děcko ... to bude jízda Obrázek :D
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

George:
Já potřebuju testaci na rok a ne do nedělního dopoledne ;) (i když někdy je to i na tejden, holt leta nezastavíš) :(
Jinak k tý přehlídce, já ji teda nepřipravuju, jak by si moh někdo myslet podle mého prudění. Nikdo po mě nic nechtěl (kromě stupnňů a ty vezu) a já sám se do organizace motat nebudu.
Michal:
A proč nejedeš Horizonem už do Brna a pak šupky hupky rovnou na sraz?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

A Marušku naberu kdy? A kostýmy vyzvednu kdy? A Michalovi značky na 1100ku vyzvednu kdy? A... ale to je fuk. Možná, kdybych jezdil denně s Talbotama, tak bych z toho nebyl tak zpruzelej jako tady z toho srá-če zku-rvenýho, já jsem z toho auta denně tak nasr-anej, že to nemá obdoby :evil: zajímalo by mě, kterej dement vymýšlel to překlapávací řazení, kde se dá jednička zařadit jen když to stojí a rychle řadit 3 -> 4 je o zlomení zápěstí, kde spojka zabírá tak na 1cm a zbytek dráhy pedálu je k ničemu, kde jsou oplastovaný A sloupky (a úplně zbytečně, protože jsou dutý), že přes ně není vidět, ten motor má úplně dementní průběh krouťáku (nic, nic, nic, záběr jako kráva, nic, nic) a ta převodovka, ježiš jak ta je zkurve-ně zpřevodovaná 1, 2 a 3 ultrakrátká, 4 dejme tomu, 5 zbytečná, protože hned s ní jde 6 jen do rychla. Tvrdý je to jak kráva, aretace dveří je taky na přesdržku, prostě Octavia II 2,0 TDi je pasráč, kterej mi denně kazí náladu :evil:
Teď se mi trochu ulevilo, ale je fakt, že moje každodenní zničenost má původ právě v tomhle krámu.
Tak si snad spravím náladu pohodovou jízdou s Horizonem, kde jsou sedačky pohodlný, motor si krásně přede a zabírá plynule od 1000 - 5000 ot/min, dveře nemusím otevírat silou, aby se mi nevrátily zpět, atd. prostě inteligentní autíčko.

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

:lol: :lol: :lol: uf, ten slovník :o :o :o a to jsi ještě neřídil Kiu Picanto :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Jenže Kia Picanto nestojí 850.000,- Kč :evil: samozřejmě každej služebák je dobrej služebák, ale fakt považuju za, řekněme, nedůvtipný lidi, který za tohle utratí svoje vlastní peníze. Taky jsem tam zapomněl dopsat ještě stěrače - v zimě, i kdyby jste vyplácali celou 3L nádržku, tak přední okno prostě nelze dokonale umýt, je to prostě tak blbě vymyšlený, že spolujezdcův stěrač jde až před řidiče, takže směs do ostřikovačů "sebere" tomu stěrači u řidiče a ten pak je suchej a nemá šanci umýt ten polokruh co je uprostřed dole, navíc ani nové lišty nestíraly dokonale a spolujezdcova nechávala cca 10cm špíny na konci stěrače. A další věc - ty moderní stírací lišty, který si teď každej "chytrák" dává i na starší auta, mají jednu velkou nevýhodu - drží se v nich sůl a sníh. Zatímco klasický ramínko má gumičku samostatně, takže proud vzduch z ní strhává špínu a sníh, tak tyhle lišty jsou široké a placaté a gumičku mají integrovanou vespod, takže na spodní straně lišty se všecko drží a když se v zimě solí, tak to tam zůstává a furt dokola se to rozpatlává po skle. Hlavně, kdybych si za 3000,-E koupil krásnou Tagoru 2,2 GLS, za dalších 7000,-E jí zrenovoval, tak jsem pořád na 300.000,-Kč a rozdíl 550.000,-Kč budu v rozdílu ve spotřebě (9l/100 vs. 6l/100) projíždět ještě 550.000km :twisted: nemluvě o tom, co stojí garančka na novým autě a za kolik si to oservisuju sám... 8-)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Čenda »

To jsou pořád dohady. :geek: Hlavně už aby byl
pátek a je mi jedno, že přijedu do Rožnova třeba
v 10 večer a myslím, že mnohým také. :D
Jde o pohodu a pěkný prostředí, což v Rožnově rozhodně je!!! :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Hlavně aby nepršelo.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Tak teď jsem se vrátil z Radotína, sjezd z dálnice-Jesenice-Radotín=1h. Dlouho jsem tam nejel a to je teda pokoukáníčko a pohodička. Rozvrtaná silnice (silničáři nikde), sklady kam oko dohlídne a když prohlídne, spatří koně pasoucí se mezi betonovejma blokama budoucí estakády, zahlídne lidi bydlící ve škatulích za betonoskleněnou protihlukovou stěnou, o kus dále se potěší pohledem na rybáře sedící u sjezdu z dálničního přivaděče u Zbraslavi (divim se, že nemuškařili). Teda mluvim jen o krátkejch chvilkách nepozornosti nesoudnejm vypatlancum a dírám na silnici, možná jsem přehlíd i něco normálního a přirozeneho. Ach jo, Čechy krásné, čechy kurv..né. Doufám, že si v Rožnově spravim chuť. Že projížďka nepovede moc na sever, Georgi. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

paja: taky dobrý :lol: jde to nějak všechno strašným tempem do háje, Praha už dávno není místo k životu a její okolí je jedno velký staveniště. A až se všechno postaví, tak se do Prahy zase přistěhuje víc a víc moraváků a slováků a zase se bude stavět na novo :?

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale moravaci jsou radi na Morave protoze je zde čisty vzduch a lesy ale s temi Slovaky to je horši

Odpovědět