Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Vše o jarním srazu

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Tak se teda zeptám, kde ten sraz bude. Já vím, že v Rožnově. Ale já už jsem tak nedočkavej, že jsem to dnes hledal a našel jsem v Rožnově dva kempy. :D
A jetlipak víte, že náš mladej je Vojta. A kdopak má den před srazem svátek. A kdopak má 24. 4. svátek. :P
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Autocamp Rožnov p.R. Patří to pod AČR. Jinak název to snad nemá :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Když jsme u těch srazů. Dávám dohromady dovolenou a nějak mi to nevychází :(
V květnu 7 dní, pak si musím nechat 7 dní kolem vánoc (protože nebude co dělat), musím si nechat 5 dní na dovolenou v Řecku s Maruškou a z 20ti dní zbývá jeden jediný - příští pátek na cestu do Francie na sraz Club Simca France. Jo přesně - nezbývá mi ani den na klubovou rallye k 10.výročí klubu. Jedinou možností jak zachránit 5 dní je vyškrtnout sraz Fr. Simca klubu v květnu a jet jenom do toho Romorantinu na sraz Matry.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Když jsme u těch srazů. Dávám dohromady dovolenou a nějak mi to nevychází :(
V květnu 7 dní, pak si musím nechat 7 dní kolem vánoc (protože nebude co dělat), musím si nechat 5 dní na dovolenou v Řecku s Maruškou a z 20ti dní zbývá jeden jediný - příští pátek na cestu do Francie na sraz Club Simca France. Jo přesně - nezbývá mi ani den na klubovou rallye k 10.výročí klubu. Jedinou možností jak zachránit 5 dní je vyškrtnout sraz Fr. Simca klubu v květnu a jet jenom do toho Romorantinu na sraz Matry.
Vyprdni se na Bridgestone a pojď dělat ke mě. Dovolená neomezená :lol:


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:
Michaltalbot píše:Když jsme u těch srazů. Dávám dohromady dovolenou a nějak mi to nevychází :(
V květnu 7 dní, pak si musím nechat 7 dní kolem vánoc (protože nebude co dělat), musím si nechat 5 dní na dovolenou v Řecku s Maruškou a z 20ti dní zbývá jeden jediný - příští pátek na cestu do Francie na sraz Club Simca France. Jo přesně - nezbývá mi ani den na klubovou rallye k 10.výročí klubu. Jedinou možností jak zachránit 5 dní je vyškrtnout sraz Fr. Simca klubu v květnu a jet jenom do toho Romorantinu na sraz Matry.
Vyprdni se na Bridgestone a pojď dělat ke mě. Dovolená neomezená :lol:
Myslíš Simky nebo reality? Já si radši počkám na ty Simky ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

No, tak to je v prd..i. Na sraz nejedu, jdu kamarádovi na svatbu :( No vzhledem k tomu, že jdu za svědka, neni jediná možnost to udělat jinak :?
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Simcaklub: Nema problema, schody si beru na starost.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

A co takhle soutěžní přehlídku dobový výbavy a doplňků. Každý má přece doma mraky ptákovin jako třeba rádia, nářadí, módní doplňky atd. Tak by každý ke svému vozu vystavil kolekci třeba 3 až 5 věcí a ostatní by hodnotili.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Anebo výstavu modýlků :twisted:

Ale Michale a Buráku, možná bychom se mohli obětovat a na jeden sraz dotáhnout všechny naše modýlky. Sice je to strašnej vopruz všechno opatrně balit, pak vystavit, pak zase zabalit a doma zase vystavit, ale mohli bychom to na jeden sraz všechno přivézt, ať se ostatní taky pokochají a třeba je to inspiruje k nákupům?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

George: tak to bych byl nahranej, ja teda doma nic nemam. Jedině z tý stříbrný 1301 mi zbylo radio, ale to by se spíš umístilo v soutěži o největší krám. Což by vlastně moh bejt taky námět... Akorát s tim leskem by to asi moc společnho nemělo. :|

Michaltalbot: Proto jsem navrhoval tu klubovou rallye v létě a někam směrem k moři. Že by se to spláchlo s dovolenou. To je taky odpověď na otázku proč vlastně tuním tu 1301 - auto na dlouhý cesty.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Paja: Tak už začni shánět. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Paja: tak pokud bude mít letošní rallye s 2.etapou ve Francii úspěch, můžeme dát příští rok třeba Itálii :) (do Chorvatska mě nikdo nedostane, tam jezdí každej a to už můžu jet na Lhotu a budu to mít stejný :roll: )

Jinak 1301kou jsme jezdívali každý prázdniny na Rujánu a na Usedom, když jsem byl malej, pamatuju si jak jsem spal na zadním sedadle a vždycky mě spolehlivě uspalo příjemný hučení zadního kola v podběhu :)
Určitě největším přínosem na dlouhý cesty by byl pětikvalt... On se snad i dal tenkrát někde koupit, našel bych to v nějaký knížce, ale to už neseženeš.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Ten pětikvalt by mě zajímal, určitě by to byl přinejmenším návod jak to udělat. Mám teď v řešení 2 možnosti, ale určitě bych uvítal spíš řešení originální. A hlavně, kdyby se mi povedlo sehnat převod na diferáku 42:11 (1501 kombík).
To Chorvatsko bych nezatracoval, určitě bych ti ukázal spoustu krásnejch míst, kde o spořícího Čecha nezavadíš. Ale my na příští rok plánujeme Etruskou riviéru a už mám nádherný tipy i ubytování po cestě.
Naposledy upravil(a) paja dne 25 led 2009 13:28, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

George píše:A co takhle soutěžní přehlídku dobový výbavy a doplňků. Každý má přece doma mraky ptákovin jako třeba rádia, nářadí, módní doplňky atd. Tak by každý ke svému vozu vystavil kolekci třeba 3 až 5 věcí a ostatní by hodnotili.

Tak to vzdáváme všichni kontumačně. Ta naložíš Barkase krámama a my jsme nahraný :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

No, taky jsem přemejšlel, co s tim pětikvaltem. Nevím sice, esi je to řešitelný, ale dost konstrukčně podobný auto a s 5kvaltem je Fiat 125S
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Mám převodovku z Mirafiori, tam stačí udělat novou mufnu a zástavba by nebyl problém, ale taky jsem v kontaktu s chlápkem, co dodělával kdysi 5ku soutěžákům do Žigula a dával jí za převodovku, na což je u Simky místa dost a nemusel bych dělat novej náhon tachometru, nehledě na to, že by se to možná mohlo udělat jako kit v menší sérii pro další případný nadšence. U Mirafiori je 5ka daná mezi původní 4kvalt a mufnu. By mě teda zajímalo, jak to měla řešený ta Simca co popisuje Michal.
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

o pětikvaltu z Mirafi jsem už taky slyšel

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Grave1501 »

Pětku bych bral okamžitě
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

simcaklub píše: Tak to vzdáváme všichni kontumačně. Ta naložíš Barkase krámama a my jsme nahraný :lol:
Tak zaprvé nevím, proč bych měl jezdit na simkařský sraz barkasem. Simca má taky dost velkej kufr. :) A za druhý jsem napsal, že by každý vystavil asi 3 až 5 věcí.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj chlapi na sraz pojedu a těšim se na vas všechny!!! Simcu jsem ješte vylepšil . Vykartáčoval jsem podlahu a vystřikal a je jako nová. Mam z toho radost. Lada Beran mi ješte bude měnit vyfuk a nemam uz co řešit!! :P :P :lol: Jirka

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Ahoj Jirko, vítej na "portále" ;) . Jinak na sraz se těšíme všichni a určitě kude k vidění spousta novinek ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Tak Jirko hurá do novýho projektu!!! ;)
Obrázek

Odpovědět