Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Moderátor: Burák

Odpovědět
paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Jestli je to tak, tak to je fakt ŠKODA. Protože JAKÝ ZTRAPŇOVÁNÍ :?: :!: To je akorát uprděnost.
Moje žena taky furt "pojď už se převlíknout"... Ale já jsem na to hrdej, když vylezu z veterána, tak je mi naopak trapně v džínách a tričku. Te je trapárna největšího kalibru a znehodnocení veškerý snahy o dobovost na těch našich mazlíkách. Pak to vypadá, že k tomu autu vůbec nepatříme, vypadá to jak když to máme půjčený nebo jak když se jede mechanik od Porsche (s igelitem na sedačce), projet po opravě s cizí Porschí, páč na svojí nemá.
Do příštího srazu si dávam za úkol sehnat dobovku pro každý počasí a příležitost. Protože čepice Simcaklub to neřeší :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Tak já nevim, ale jeansy ke 1301 klidně patřit mužou :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Jo, ale ne spadlý pod prdelí s kuul rozkrokem u kotníků. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Nojo, dyž musí bejt pán frajer :lol: Si do nich máš dát gumu ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

To ty naštěstí nemusíš... :lol: :lol: :lol:
Hele, já jsem si do nich dal aspoň dobovej pásek, ale stejně to nebylo ono. Jak to nesmrdí starobou (jak v sekáči za 20,- v Radotíně) tak to neni ono. Příště budou zvony s pasem pod paždí a prostřiženejma kapsama a elastický tričko zadrátovaný na prsou (a chlupama krz - všema třema) s rukávama k lokti.
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Bu, no oni říkali, že je dost tragicskej, ale já ti to nechtěl říkat :P :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

njn, nejsou lidi :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Amelie »

Ahoj všem,

počasí bylo nádherné, auta krásný všechny,
diky vsem za krasny casopis,
diky za pripravu vyletni rally
a take za diplomy a medaili :-)
take jsem rada ze nas tam aspon par bylo v kostymech a vy ostatni se pochlapte na priste :-)

A zde posilam fotky za me http://amelie28.rajce.idnes.cz/SIMCA_-_ ... ZNOV_2009/
prosim hodte sem i vy ostatni, co jste fotili treba i nase malickosti :-D at si to muzu hned ulozit k sobe :-))

Hezky den vsem

MAruska
Naposledy upravil(a) Amelie dne 27 dub 2009 14:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Krásný Maruško, díky ;)

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Amelie »

:-) neni zač :-*

PS: a ne abys čumákoval na netu celý odpoledne, víš že máš dělat reporty dopráce ! :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

pššššššššššššš :shock:

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Pajo,dojel jsem dobre ale mam v prdeli ventily tak mi Lada Beran vymeni hlavu. No loni jsem mel tlaky ve valcich 11,5 a neverim,ze za ujeti 1500km se neco mohlo stat motoru kdyz ja to šetrim

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

A hulilo se ti z vejfuku? Takovej namodralej kouř. Bavili jsme se o tom s MichalemT, když jsme šli okolo a slyšeli jak ti motor tiše ševelí bez "šicí stroj" efektu. Já mám dojem, žes měl moc malý vůle na ventilech.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Tak jsme to taky úspěšně zvládli.
Bohužel k přehlídce kostýmů se nemůžu vyjádřit. Jeli jsme dopoledne projet trať na vyjížďku a než jsme se vrátili, byla už většina účastníků převlečená do civilu. Ale asi by to chtělo, jak říká pája. Prostě obleček dobový k autu a v něm si to užívat celý den.
Maruško: Moc hezký fotky. Nám nějak stávkuje foťák, takže jsem rád, že se můžu kouknout alespoň na tyhle.

Jinak to bylo moc fajn a užili jsme si to. :lol:
A jestli jsme někoho moc rušili nočním řevem, tak se omlouvám, ale my jsme si mysleli, že zpíváme. :P
A co Jarda (Grave), už vystřízlivěl :mrgreen:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pajo motor je tichy ja vim ale porad se trepe a nejde seridit a to mam novy rozdelovač. Lada řikal,ze mam asi podpalene ventily. Zitra zmerim tlaky ale jak jsem psal loni jsem mel po 11.5 a to vsechny valce. Pokud jeden valec bude mit mene tak je to jasne

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Copak řev, ale někdo si mi odplivnul (asi 2 litry) na zadní haubnu a vůbec to nejde dolu. Ty jo, to je ňáký lepidlo nebo co (rum, kontušovka, čert a vanilkovaaa), to nevim co se dotyčnemu odehrávalo v břiše. :lol:

Jirka: No dyť, když máš malý vůle tak je to sice tichý, ale tzv. se ti podpálej ventily. Jde o to, že když se ventil otevírá, tak aby začátek otevírání netrval moc dlouho, dělá se taková vůle na ventilech, aby otevření proběhlo až na strmém profilu vačky. Když máš vůli moc malou, tak se spaliny tlačeji obrovskym tlakem do malý mezírky, která se na začátku profilu zvětšuje moc pomalu a ventil se přehřívá a tzv. podpaluje.
Naposledy upravil(a) paja dne 28 dub 2009 00:41, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Amelie »

George píše:Tak jsme to taky úspěšně zvládli.
Bohužel k přehlídce kostýmů se nemůžu vyjádřit. Jeli jsme dopoledne projet trať na vyjížďku a než jsme se vrátili, byla už většina účastníků převlečená do civilu. Ale asi by to chtělo, jak říká pája. Prostě obleček dobový k autu a v něm si to užívat celý den.
Maruško: Moc hezký fotky. Nám nějak stávkuje foťák, takže jsem rád, že se můžu kouknout alespoň na tyhle.

Jinak to bylo moc fajn a užili jsme si to. :lol:
A jestli jsme někoho moc rušili nočním řevem, tak se omlouvám, ale my jsme si mysleli, že zpíváme. :P
A co Jarda (Grave), už vystřízlivěl :mrgreen:
Díky :-) a to je to pritom foceno z mobilu
PS: my jsme vas neslyseli, takze uplne v poho

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Paolo »

kostým Sherlocka a Watsona byl perfektní, zajímalo by mě co by tomu řekli policajti kdyby Vás zastavili :)
Orientační jízda se mi moc líbila ale musí být dva ve voze, to mě předem nedošlo až potom jsem si uvědomil, že sledovat zároveň provoz a zároveň šipky a ještě k tomu koukat po barákách okolo je trochu vysilující. :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pajo je to asi tak jak píšeš. Ja si necham od Ladi Berana vymenit ventily a bude klid. Jinak jsem se Simcou velmi spokojen a mam ji rad

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Paolo píše:kostým Sherlocka a Watsona byl perfektní, zajímalo by mě co by tomu řekli policajti kdyby Vás zastavili :)
Mleli by něco česky. V takovém případě je třeba vytáhnout bedekr a přečíst s nejlepší možnou českou výslovností "Kde je nejlépe se najísti zde v tomto městě?"
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Pajo je to asi tak jak píšeš. Ja si necham od Ladi Berana vymenit ventily a bude klid. Jinak jsem se Simcou velmi spokojen a mam ji rad
Ahoj Jirko, neblázni, nech si udělat, po kontrole vůle ventilů, emise a zjistíš stav motoru. Mot. 312T není na ventily háklivý, je tam moře možností, jen tak na př. : vzduchový filtr, karburátor- trasky atd., odstředivý předstih, základní předstih, svíčky, cívka nebo kondenzátor, občas mrchy vynechávají také atd.atd. Hlavu dolů až naposledy, neukvap se! :D Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Ivane dekuji za rady ja dnes zmerim tlaky valcu a to si mysli lecos ukaze. To višze jsem z toho špatny,ze Simečka je nemocna.. Dekuji Jirka

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Grave1501 »

Zdravím všechny :!: Chtěl bych poděkovat především všem, co se podíleli na organizaci srazu, soutěži, která byla naprosto perfektní, všech disciplín a v neposlední řadě i všem, kteří se zúčastnili, protože sraz dělá nejen organizace, ale bez účastníků by to taky moc dobře nešlo :D ;) Takže ještě jednou všem mnohokrát děkuju za hlasy za kostým a za parádní sraz, který sám za sebe hodnotím jako velice povedený :!:
paja> prosim Te, garantuju Ti, ze ja jsem Ti auto nepoblil :D , ja si pokřtil chatku (už to stejně všcihni ví :oops: ), ale jsem si jist, že jsem dál než pár metrů v okolí chatky nebyl, pač jsem malem ani nedošel ze sousední do svý :D :oops:
george> ještě včera jsem to cejtil :roll:
V neděli ráno jsme trochu zaspali, tak jsme se byli podívat s Čendou, Vláďou a s klukama v Čendovym Chrysleru do místního skanzenu, mám samozřejmě fotky, bylo to nádherné, škoda, že to nebylo třeba v rámci výletu. Hlasoval jsem sice pro Kopřivnici, ale to proto, že jsem na existenci skanzenu v Rožnově jaksi pozapomněl :oops:
Fotky jsem ještě nebyl schopen na net umístit, učiním tak v průběhu tejdne a loupnu sem odkaz.
Odjížděli jsme něco před druhou hodinou, po cestě do Prahy jsem se od bandy (jak je u mě zvykem) po chvíli odpojil a jel sám, zastávky co 10km nebo 50km, mě vážně silně nebaví, jel jsem přes Valmez, Olomóc, Mohelnice, Litomyšl, tam přes Chrudim, Čáslav, Kolín a šup do Prahy a už vím, kde udělal Michaltalbot tu fotku s murenou ;)
Obrázek
Jinak Simca šlapala od začátku až do konce jako nový auto, naprosto bez problému a se spotřebou jsem se dostal pod 7L !!! Už se těšim do Belgie :P
:!: SIMCA FOREVER :!: 8-)
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jardo zdravim Te! Jirka

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Grave1501 »

Ahoj Jirko, držim Ti palce s autem, už si něco zjistil?
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Odpovědět