Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Michaltalbot píše: Napadá mě ale jedno řešení, časopis si vezmu na starost já a na jarním sraze bude. A na podzimním srazu bude další číslo. Ale potřebuju následující postup:
- ať se mi sem teda přihlásí někdo, komu dám rukou psanej text, on ho přepíše do PC a graficky upraví + přidá obrázky, na kterých se dohodneme společně
- následně mi to pošle mailem ke korektuře a já to pak pošlu zpět
- zajistí tisk, namnožení a vazbu časopisu
Přesně tohle můžu udělat. Dáš mi podklady a já pak přivezu hotový časopisy. A samozřejmě počítám s tím, že na tom zbohatnu a koupím si další auto. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! Tak si myslím, že když se Michal domluví s Georgem, bez ohledu na to, že já jsem rypák, tak by se to mohlo povést! A to je účel, ne? Michale , máš sice pravdu v tom, že stránky a fórum jsou bezva a přitáhnou spoustu lidí a plní svůj účel. To jistě ano, ale kolik je těch, kteří přístup k internetu nemají, nebo to neumí? A kolik obyčejných lidí má nejradši vzít si kdykoli do ruky časopis, vracet se k němu s odstupem,nebo si za večer přečíst všechna čísla a oživit si to, co už jsme pozapomněli? Prostě když to vyjde a George to zmákne a uvedete to do života, bude to reinkarnace jako ten největší CHAMBORD !! Kdyby jsi měl málo materiálu, tak Michal Primák Ti dodá, já můžu taky něco, něco už jsem poslal Michalovi P. už dříve, no a Ty jsi taky schopen něco zajímavého napsat,ne? Georgi, Ty mi pošli Tvoji e-mailovou adresu a číslo telefonu, i pevnou, máš-li! Zatím čau
Simcamicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Kudypak pojedete v neděli domů z Rožnova? My určitě pojedeme přes Litomyšl. :P
http://www.diecast.cz/magazin/431-Sbera ... itomysli-/
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Tak to je akce, ne kterou nesmim :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

To je furt samá Francie a co Rožnov? Ten se nechutně přiblížil, už je to jen za měsíc a zatím nevidim žádnou iniciativu ohledně rozdělení úkolů, jak jsme psali v topicu První téma. Já jsem teda slíbil ty schody vítězů, to platí, a co dál?
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Francie se řeší hlavně z důvodu nitnosti včasné rezevrace. Už jsme také zažili, že někteří účastníci se ubytovávali v campu 20km od místa srazu.

Ale máš pravdu, blíží se Rožnov. Uvažoval jsem o jakémsi "představení novinek". Něco jako na autosalonech. Jen V Rožnově má být poprvé na srazu představeno několik novinek v našich řadách. Na druhou stranu, nechci přitahovat pozornost na některé Simky na úkor jiných - z důvodu Soutěže elegance.

Vladimír 1948
Příspěvky: 2
Registrován: 16 bře 2009 10:58

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Vladimír 1948 »

Od května 2008 jsem členem simca klubu.Rád bych se zůčastnil setkání v Rožnově pod Radhoštěm 24.4.26.4.2009.Proto se ptám zda je nějaká přihláška,nebo nějaký program-začátek-ukončení.Děkuji za sdělení Vladimír Herynek
Naposledy upravil(a) Vladimír 1948 dne 25 bře 2009 15:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Georgi, kolik času potřebuješ na tisk časopisu? Dělal jsem na časopisu skoro celý víkend (krom sobotních prací na maruščiný Mureně) a dělám to komplet i s grafickou úpravou, protože oproti dřívějším dobám, kdy jsem dělával časopis, jsem s počítačem trochu větší kamarád a i to vybavení doznalo jistýho pokroku :D Nestihl jsem ale udělat stěžejní článek, na který potřebuju nejvíc času a tak časopis dokončím nejspíš až příští víkend. Pak Ti to můžu poslat mailem (všechno je ve wordu) a Ty bys tedy zajistil tisk. Stíhá se to takhle?

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Čenda »

Nejdůležitější se zůčastnit a přijet!! Vše ostatní se nějak podá. 8-) 8-) 8-)
Ach jo,už aby bylo 24.4. :cry: :cry: :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Michal: Všechno se určitě stíhá. Jen s tím Wordem si mě trochu zaskočil, ale to nic. A kolik to bude mít stránek? Asi. A vůbec radši mi pošli SZ a třeba kousek (pár stránek), abychom vyzkoušeli zda to půjde bez problémů. Ale jestli to má být na sraz do Rožnova, tak je ještě moře času. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Čenda: Jo aby už bylo 24. 4. :lol: :lol: :lol:
Kdopak má ten den asi svátek. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Čenda »

Myslíš Jirka sirka??!! Mám neblahý tušení, že bude nejednomu
z nás ráno nevolno... :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Zatím to vypadá na 34 stránek + obálka. Pošli mi mailovku prosím, nějak jí nemůžu najít.

To jo, už aby bylo 24.4., akorát je toho ještě moooc co musím před srazem udělat! Sakra :?

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Vladimír 1948 píše:Od května 2008 jsem členem simca klubu.Rád bych se zůčastnil setkání v Rožnově pod Radhoštěm 24.4.26.4.2009.Proto se ptám zda je nějaká přihláška,nebo nějaký program-začátek-ukončení.Děkuji za zdělení Vladimír Herynek

Stačí vzít Simku a přijet ;)

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Amelie »

Tak jsem dneska rezervovala pokoje pro nás s Míšou + jeho rodiče:-) celkem vtipná je ale skutečnost že kempová restaurace nebude a není v provozu, proto se snídaněmi, obědy, večeřemi se máme dohodnout s hotelem HORAL (jídelní lístek je zde http://www.hotel-horal.cz/index.php?opt ... &Itemid=49, hotel je údajně pár minut od kempu. Kontakt je zde http://www.pensionhotel.cz/hotel-roznov ... 34113.html

Michale, budeš pro Simca klub zařizovat možnost oběda hromadně? a snídaně? možná by to bylo dobré s nima rezervovat

MAruška

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

To si snad dělají prdel :x . Ještě jsem se ujišťoval, že restaurace poběží. Jdu je zabít :!:

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Amelie »

tak co zabils je?

:-)

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Tak jsem koukal na mapu a on je ten hotel opravdu hned vedle. Takže nám to nevadí.
Snídaně neřešíme, to si vždycky někde skočím pro čerstvý rohlíky a kafe si dám třeba na benzínce. :P
A jaký bude sobotní program. Mě napadlo, že bychom mohli vyjet na Pustevny a třeba tam dát oběd. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Teď mě tak napadá, jestli tam v okolí nejsou značky zimní výbava. To bychom si museli na pneumatiky napsat M+S. Co kdyby tam byl Radim Maják :lol:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008101401
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

George píše:Teď mě tak napadá, jestli tam v okolí nejsou značky zimní výbava. To bychom si museli na pneumatiky napsat M+S. Co kdyby tam byl Radim Maják :lol:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008101401
Jj, ten článek jsem kdysi na podzim četl, větší orální průjem jsem snad ještě neviděl, nesutečná pikačovina :roll:

My přijedeme oblečeni v duchu auta jak se psalo tady:
Jinak by možná nebylo špatný udělat kostýmy podle aut. Ne podle roku výroby, ale jako typově. Třeba my pojedeme nejspíš Horizonem Sherlock, takže bych musel sehnat kostým Sherlocka a Maruška by byla můj Watson. Burák by zase mohl přijet kombíkem jako nějakej farmář, montérky, kostkovanou košili, placatou čepici, fajfku a proutěnej koš s vajíčkama :lol: Michal by přijel Tagorou jako byznysman s kravatou a všude by chodil s diplomatkou :lol: Čenda Chryslerem a mohl by se přestrojit za řezníka, zelináře nebo pumpaře a nabízet podpultový jatýrka zabalený v papíru jak to bejvalo, banány, nebo poukázky na odběr benzinu :) Michalova Dana přijede Horizonem, tak by mohla být jako v tom klipu "It takes two". Atd...
Rovnou říkám, nenechte nic náhodě :twisted:

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

No, pokud pamatuju, tak jsme se vlastně na ničem nedohodli. Ani na progeramu ani na kostýmech. Další návrhy?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

Hele, děláte tam něco na tom svazu? :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Marcel »

Michaltalbot píše: My přijedeme oblečeni v duchu auta jak se psalo tady:
Doufám Michale, že vedeš v patrnosti i následující víkend - sraz P-C v Mělníku (to je za rohem, tak snad dorazíš...). :twisted:
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od JD_Simca »

Marcel píše:
Michaltalbot píše: My přijedeme oblečeni v duchu auta jak se psalo tady:
Doufám Michale, že vedeš v patrnosti i následující víkend - sraz P-C v Mělníku (to je za rohem, tak snad dorazíš...). :twisted:
Marceli, kdy a kde to je? Bývám tam docela často, tak bych se stavil, když to vyjde ;)
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

My prostě přijedeme v kostýmech v duchu auta, když nic jinýho, tak bude sranda :twisted:

Odpovědět