Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Buráku ahoj!! četl jsem,že na sraz nepřijedes a to je škoda!!!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Bohužel :( ale nedá se svítit
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ty se radši ožereš na svatbe. Citíš špunt a žranici misto,aby jsi jel na sraz :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Jdu za svědka, to se nedá odmítnout
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Ty se radši ožereš na svatbe. Citíš špunt a žranici misto,aby jsi jel na sraz :lol: :lol:
To mi zas tak vtipný nepřijde, obzvlášť u Buráka :? kterej dřel na 1200S i v noci, aby splnil svůj slib a dorazil na akci v Mostě, zatímco někteří se na to vysrali s výmluvou, že jim odešel spojkovej váleček... :roll:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Burák »

Nojo a to mi žekni, jaktože to auto chladilo a teň ne :x
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Něco muselo bejt jinak... :?:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od paja »

No hele, neříkám, že to musí bejt timhle, ale u tý mojí modrý 1301 jsem měl tak zanesenej chladicí systém (zůstala v něm 12 let voda), že i po výměně chladiče a topení lítalo tolik bordelu z bloku, že jsem dělal snad 15x rozborku sborku a furt se zanášel chladič (když to posčítám, tak z toho vylítal možná talíř kamene a rezu). Taky vždycky tak 50-100km to chladilo a pak jsem vařil.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Zdravim,chtel bych se zeptat jestli jsou zabezpečeny chatky nebo si mam zajistit chatu sám..Pokud ano tak bych potreboval kontakt. Dekuji Jirka

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Vždy si každý rezervuje ubytování sám. Kontakt je na začátku topicu

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kloučkové! Na sraz v Rožnově se samozřejmě těším také, jak dítě na kecky!! Také se těším na nové číslo klubového časopisu!Naposledy vyšel před dvěma, ano 2ma, ale opravdu (cha cha) dvěma lety, jsouce plánován, vycházet alespoň dvakrát ročně! Ale to není z mé hlavy, to je na našich stránkách! Tak už se těším, mám totiž už zájemce o náš časopis i v cizině, konkrétně ve Švýcarsku!!! A tentokrát to nejsou, ale opravdu nejsou CELNÍCI ! Jen se řehtejte, je to zdravé, cha cha! Čau a SimcAmicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Ivane tak to jsem rad,ze prijedes aspon bude sranda !!! No mohli bychom udelat nekdy sraz v KH a Ty by jsi otevřel sve sklady?!!! :lol: :lol: :lol: Jirka

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Ivane, poněkolikáté a naposledy. Časopis NEBUDE, dokud se mezi členy klubu nenajde někdo, kdo si to vezme na svoje bedra. A neštvi mne s tím furt :!: :x

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Paolo »

V čem je problém? Jako kdo by to dělal, nebo že nejsou peníze na tisk?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Paolo,to je dobře,že se ozýváš,zeptej se Michala Primáka v čem je problém,že časopis nevychází.Jak vidět, tak mne zase seřval, ale to nic neřeší,že! Prostě není nikdo, kdo by to udělal tak, jak to dělal Michal celá léta, to je pravda! I o tiskárně vím, jen je třeba o tom mluvit a najít nějaké řešení! Já to neumím a asi mne to nikdo nenaučí, ten chabý pokus už tady byl. Tak něco vymysli,Paolo! Ahoj, SimcAmicalement Ivan SimcaKH
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Časopis si na sebe dokáže vidělat, ale není, kdo by to napsal, graficky připravil a předal HOTOVÝ do tisku. Já řídím klub, testace, webstránky, připravuju muzeum. Časopis je na někoho jiného

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Ivan Simca KH píše:Ahoj Paolo,to je dobře,že se ozýváš,zeptej se Michala Primáka v čem je problém,že časopis nevychází.Jak vidět, tak mne zase seřval, ale to nic neřeší,že! Prostě není nikdo, kdo by to udělal tak, jak to dělal Michal celá léta, to je pravda! I o tiskárně vím, jen je třeba o tom mluvit a najít nějaké řešení! Já to neumím a asi mne to nikdo nenaučí, ten chabý pokus už tady byl. Tak něco vymysli,Paolo! Ahoj, SimcAmicalement Ivan SimcaKH
Ale ty o tom nemluvíš, ty prudíš mne, jak jsem si to mohl dovolit, neudělat časopis. Podívej se na stránky a forum. Oslovuje víc lidí než celej časopis.

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Paolo »

Kdybych dostal texty a obrázky, tak bych to moh připravit pro tiskárnu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Paolo a všichni! No a je to!!! Tedˇuž je třeba, aby se dali dohromady Michal s Paolem! Michal, pokud vím, má materiálu dost, tak je třeba jednat! Časopis našeho klubu by mohl zažít své znovuzrození a také k velké radosti čtenářů by obohatil naši vzdělanost a rozhled v tom světě Simek, Chryslerů, Talbotů a Mater, co říkáte, chlapci? Ani gramatika by nepřišla zkrátka, si myslím!!! SimcAmicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ještě dodatek, Paolo tu Tvoji Simku 1301 EL chci vidět,není to častý model! Čau Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Paolo »

Myslel jsem že jich je poměrně dost, no ale kolik jich tak může po republice jezdit, to nemám tušení. Byla z mototechny. Ráno jedu na týden do Krkonoš, takže po návratu můžem domluvit ten časopis.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od George »

Než jsem se probral, tak je po problému s časopisem. :P Ale kdyby ne, tak já jsem schopnej ho taky vyrobit. Schválně píšu vyrobit. Mám tím na mysli kompletní zpracování od grafiky až po tisk. Ale neumím tomu dát ten obsah. To by musel někdo jinej. Ale stačilo by mi poslat hromadu výstřižků a textů a obrázků a nebyl by problém. Vždyť mě takováhle činnost částečně živí. ;)
Obrázek

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Já jsem schopen časopis maximálně zkontrolovat. Víc ne. A z mého archivu valná část už byla publikována. Ale zajistit podklady, napsat a doplnit obrázky je ta nenáročnější část.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Talbot »

Koukám, že zajistit výrobu umí skoro všichni, ale obsah je problém... U mě zase není problém obsah, ale čas, protože každej den jezdím domů urvanej jak pes a jsem rád, že můžu vypnout. O víkendu doháním všechno co nestíhám v týdnu - testace, renovace, domácí povinnosti, návštěvy rodičů, babiček, známých, atd. každej to znáte... A ono nejde jen tak sednout a napsat článek, to se dá napsat o srazu, ale různý články z historie a nebo představení typů, vyžadují načerpání informací z několika zdrojů - který jsou v drtivé většině ve Francouzštině :?
Napadá mě ale jedno řešení, časopis si vezmu na starost já a na jarním sraze bude. A na podzimním srazu bude další číslo. Ale potřebuju následující postup:
- ať se mi sem teda přihlásí někdo, komu dám rukou psanej text, on ho přepíše do PC a graficky upraví + přidá obrázky, na kterých se dohodneme společně
- následně mi to pošle mailem ke korektuře a já to pak pošlu zpět
- zajistí tisk, namnožení a vazbu časopisu
PS: finančně se domluvíme po telefonu, já řešení mám, ale na net to psát nebudu.

Ten, kdo se sem ke spolupráci přihlásí, nechť bere na vědomí, že na něj musí být spoleh, aby to nedopadlo jako v minulých případech a předem upozorňuju, že je to činnost pro klub a pro ostatní - tedy zadarmo ;)

Michal

Re: Sraz Simca klubu 24.-26.4 2009 Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Michal »

Tisk, namnožení a vazbu klidně zajistím, pokud dostanu cd s hotovým časopisem. Mám vyzkoušenou tiskárnu kousek od domu

Odpovědět