Foto nejen našich Simek

Moderátor: Burák

Odpovědět

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tady to je !!!


Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tam bychom měli udělat setkání. Tak to je bomba !!!!!!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Tak to nejde, nás to do tvýho mailu nepustí
pošli mi to mailem, zařídim
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Má to jednu malinkatou chybu :? je to v Hodoníně :roll: jinak by to bylo super ;)

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Má to jednu malinkatou chybu :? je to v Hodoníně :roll: jinak by to bylo super ;)
Za 2,5 hod jste všichni tam ,beztak jezdíte jako prasata... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak tady je můj názor. :twisted: Nejen že je to daleko, ten předek Simky s rozsvícenými světly je dobrý nápad :roll:, ale tím to končí, prakticky nepoužitelný! :mrgreen: To já si můžu dát pivo, nebo kafe, nebo taky panáka na kapotu svý Simky kdykoliv a nemusím jezdit do Hodonína! :o Tam by snad se jelo na víno, ne? Ale jak to dopadlo ve Strážnici se sklípkem? :roll: Nakonec jsme pili(neřku-li chlastali) pivo a sklípek nám byl ukradenej! :lol: Ale ten nápad s hospodou s artefakty z vozů Simca je opravdu originální! :!: Škoda že už jsem tak starej
a unavenej! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Plán už je dávno, chyběji prostory :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj kluci! :grin: Tak tady je můj názor. :twisted: Nejen že je to daleko, ten předek Simky s rozsvícenými světly je dobrý nápad :roll:, ale tím to končí, prakticky nepoužitelný! :mrgreen: To já si můžu dát pivo, nebo kafe, nebo taky panáka na kapotu svý Simky kdykoliv a nemusím jezdit do Hodonína! :o Tam by snad se jelo na víno, ne? Ale jak to dopadlo ve Strážnici se sklípkem? :roll: Nakonec jsme pili(neřku-li chlastali) pivo a sklípek nám byl ukradenej! :lol: Ale ten nápad s hospodou s artefakty z vozů Simca je opravdu originální! :!: Škoda že už jsem tak starej
a unavenej! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Ivane,že někteří jsou shnilí někam jet a vidět Simku to je jiná věc a jde vlastně o to,že vubec existuje hospoda,která má v místnosti Simku a podle mě to je rarita a velice zajímavé. Já jak budu mít čas tak tam zajedu . Když mi to kamoš poslal nevěřil jsem vlastním očím ale dle mého názoru je to bomba !

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jinak dnes budu volat majitelovi a domluvím s ním schuzku a přijedu tam se Simkou a udelám fotky. Já to považuji za bombu a mě se to líbí

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Jinak dnes budu volat majitelovi a domluvím s ním schuzku a přijedu tam se Simkou a udelám fotky. Já to považuji za bombu a mě se to líbí
Ahoj Jirko! :grin: Mě se to taky líbí! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Michal »

škoda Simky rozříznuté vejpůl

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od George »

Až jednou pojedu do Hodonína, tak mi zvědavost asi nedá a stavím se tam.
Jinak mě odrazuje mezinárodní mišmaš. V hospodě s anglickým názvem (s italskou pizzou), s francouzským autem vevnitř nabízejí tradiční českou kuchyni. :lol:
Ale kdybych to měl tady, dovedu si představit, že bych občas zašel na pivko.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

No právě, bejt to v Evropě, tak tam jsme pečený vařený - jak jsem vždycky záviděl pežoťákům, že mají na Zahraďáku svojí restauraci, kde to bylo tak dotažený do detailu, že když mi přinesli pocukrovanou palačinku, tak jí cukrovali přes znak Peugeotu a tak tam bylo vycukrovaný logo značky - moc pěkný!

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak s majitelem jsem domluveny ,že tam přijedu se Simkou a uděláme fotky a dost ho to zajíma. Divil se ,že nějaký Simca klub existuje tak mu donesu ukázat naše časopisy . Mám na něho mobil a úpříští týden se tam chystám a těším se . Fotky potom hodím sem...


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Tak jsem se taky včera svezl v Simce Chambord Obrázek

Mj. jsme také viděli Simku 5 Décapotable, Simku 6 Décapotable, Aronde P60 Elysée a Aronde A90 Commercialle z r.54 + desítky dalších veteránů ;)
chambp.JPG
Zde zachycen i novopečený majitel :)
chambz.JPG
a moje obtloustlá maličkost :lol:
chambj.JPG

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

No pecka. Tak má konečně nového majitele :!: Nemám brejle, takže tam u toho auta vidim jen nějakou postavu, ale podle RZ přepokládám, že Miro :lol: No prima, tohle auto je na prodej už velmi, velmi dlouho. Je super, že skončilo v takhle dobrých rukách! GRATULUJU :!: Apropos, který je to čtvrtý, co Miro chce?

P.S. Koukej vyrvat fotku. Na platě, ani s tvou figurou ji tam dávat nechcu :lol:
Obrázek

Michal

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Michal »

moc pěkná, gratuluju

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od paja »

Tak taky naky podrobnosti, ne?
Vypada paradne... :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Bu: fotka jedině tady - z inzerátu (můžeš dole oříznout tu webovou adresu), protože jsme to mimo plato nefotili, nebo možná jestli Miro nějakou fotku neudělal, nevím.

Obrázek

Podrobností moc není - včera v 01:00 mě Miro naložil doma a jeli jsme. U pána jsme byli v 9:00 a začali okukovat Simku. Celkem jsme věděli do čeho jdeme, protože komunikoval anglicky a poslal fotky všech detailů vč. drobných nedostatků. Auto je původní, má krásný původní interiér, originál rádio, velmi zachovalý původní lak a je naprosto kompletní + k tomu bylo docela dost zajímavé dokumentace. Pak jsem to jel s prodávajícím projet, udělali jsme kolečko po městě - jelo to sametově, motor je tichý a má krásný zvuk, brzdí to jak nový auto. Je tam nový výfuk a pár drobností. Na tachometru je 27tkm, bude to nejspíš 127t, protože na 227t to nevypadá, vnitřek je fakt pěkný, nejsou rozdrbaný ani ty sametky kolem dveří. Takže jsme se nakonec dohodli a auto naložili. Pán si pak vzal papíry a odešel na místní registr - než jsme to přikurtovali, tak byl zpátky a auto bylo odhlášené :shock:
Pak nás vzal do sousedního města, kde jsme se potkali s majitelem nějakého servisu a bazaru se staršími auty. Ten nás vzal do hangáru, kde měl asi 50 aut, kouknout ještě na Simku Commercialle (která ale byla z r.54, takže nás "nezajímala") a na Simku 5 polocabrio po kompletní renovaci. Nakonec nás vzal ještě na jiné místo, kde stála Simca 6 polocabrio a Aronde Elysée. Dalšími auty byly hlavně Citroeny DS, kterých tam bylo asi 15, vč. verzí kombi, asi 4 Citroeny SM Maserati, Mercedesy SL, S, BMW, Triumph, Peugeoty, Renaulty 4CV, atd. Asi v půl druhý jsme vyrazili domů, ale kousek před Kaiserslauternem jsme chytli kolonu, kde jsme strávili asi hodinu, pak jsme se stavili před Manhaimem na gulášovou polívku, biftek, pstruha, créme brulée a kafíčko a mastili jsme dál. U nás jsme byli kolem 23:00 a Miro pokračoval na SK - myslím, že toho měl taky plný brejle.
Bylo to dost podrobný? :grin:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Čenda »

Gratuluju, je fakt krásná! :shock: :shock: 8-)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od paja »

Talbot píše: včera v 01:00 mě Miro naložil doma........... U nás jsme byli kolem 23:00 ...
Bylo to dost podrobný? :grin:
Tak uz je to lepsi, ale furt treba nevim co na to Natalka a Maruska? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

No jak jsem psal - bylo to pro Mira, takže když nic nepřibývá na našem dvoře, tak je klid :lol: Vlastně jeden Mercedes SL navíc tam je... :twisted:
Resize_P270911_09.241000024.jpg

Odpovědět