Foto nejen našich Simek

Moderátor: Burák

Odpovědět
paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od paja »

Tak hlavně abys neopisoval při úpravách svý Š120. :lol:
Ne nic, hlavně že jsi konečně mezi námi. ;)
Teda doufám, že jsem to dobře pochopil. 8-) :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ta 1000 je nádherná!! A co víc , ta historie ,fakt unikát !!

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od havlik »

paja píše:Tak hlavně abys neopisoval při úpravách svý Š120. :lol:
Ne nic, hlavně že jsi konečně mezi námi. ;)
Teda doufám, že jsem to dobře pochopil. 8-) :lol:
Nechci nejak rejt ale jakej je rozdíl mezi ladění mojí Š120 a Tvém ladění Mureny krom toho že máš asi tak o 100% lepší základ;-) myšleno technikou, stav kastle by mohl skoro každý mojí Š120 závidět:))

Jinak asi do toho trošku šáhnu, ale rád bych se držel v dobových upravach respektive dobových doplnkách.

Jinak jo chápeš to správně je to moje:) Velmi optimistické plány, kde by mohla být k vidění, jsou Slavkov :)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od paja »

Že je (nebo spíš bude) moje Murena laděná nikdo nepozná, pokud do toho nesedne a nesešlápne plyn. ;) Ale ta si o něco takoveho řikala, když už musíš šáhnout na všecko.
Jinak paráda, takovejhle stav ti může každej závidět. To je jako ten zelenej Chrysler v Táboře, vypadá jak po náročný renovaci a přitom je to udržovanej originál, to je opravdová vzácnost, to je lepší do toho fakt nešahat. Si myslim.
Obrázek

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od tagorarichard »

JD_Simca píše:Moc pěkná :) Trošku nechápu jak může mít fr. papíry a být z Nitry, ale to je detail... hlavně, že je další zajímavá Simca :grin:
a co je na tom špatnýho? já jezdím taky na F značkách :mrgreen:
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od JD_Simca »

tagorarichard píše:
JD_Simca píše:Moc pěkná :) Trošku nechápu jak může mít fr. papíry a být z Nitry, ale to je detail... hlavně, že je další zajímavá Simca :grin:
a co je na tom špatnýho? já jezdím taky na F značkách :mrgreen:

Nic na to špatného není! ;) Jen jsem se divil a nechápal :oops: Hlavně, že jezdí! :twisted:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

havlik: tak kdy už nám sem naláduješ detailní fotky svojí nové Simky? ;) Motor, interiér, kufr, různý detaily... nevím jak ostatní, ale já jsem zvědavej :)

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od havlik »

fotky má Burák:) Jinak momentální detail motoru je jedna zlomená svíčka a prasklá hadice k vodní pumpě:)) Bohužel nějak sem to nezvládl vyfotit zatim...
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Něco mám, zítra to bude
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od havlik »

Takže je to tu:))
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Celý to chce umýt a ošetřit hlavně podvozek bude chtít vzít kartačem na flexe a znova nastříkat nějakou vrstvou na podvozky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Hmm, každopádně se mi to zdá hodně původní a kompletní. A ten štítek s barvou... paráda!

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od havlik »

No jako vypadá to jak když většina neli všechny sundatelný věci jsou bud měněný nebo minimálně přestříkaný, zadní kapota se loupe a pod ní celkem pěkná ta samá barva respektive original auto je o odstín světlejší
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Aronde vs. Mondeo. Nevím jak dopadla krční páteř pasažérů v Arondě, při troše štěstí z toho mohli vyváznout dobře, každopádně na Mondeu je škoda tak za 200.000,-Kč :roll:

Obrázek

Michal

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Michal »

Jojo,vzhledem k zadním světýlkům Aronde se zase tak moc nedivím

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Aronde vs. Mondeo. Nevím jak dopadla krční páteř pasažérů v Arondě, při troše štěstí z toho mohli vyváznout dobře, každopádně na Mondeu je škoda tak za 200.000,-Kč :roll:

Obrázek
Ahoj všichni! :grin: Ten příběh znám. Aronda jela nějakou rallye veteránů v Maroku, mezi Mercedesy, Jaguáry atd. :lol: No a po cestě domů, kdesi v jižní Francii na dálnici borec s Mondeem udělal tuhle hrůzu! :o Majitel Simky to v časopise Flash Info okomentoval slovy: Malá útěcha, Mondeo ja taky kaput! :grin: Byli to starší lidé a měli teda nervy ze železa, že? :roll:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Aronde vs. Mondeo. Nevím jak dopadla krční páteř pasažérů v Arondě, při troše štěstí z toho mohli vyváznout dobře, každopádně na Mondeu je škoda tak za 200.000,-Kč :roll:

Obrázek
Tady aspon všichni vidíte co ta nová auta jsou za sráče. Hovno to vydrží a za chvíli to bude z plastu. Není nad kvalitní práci. Dnes jsou auta na jedno brdo. :evil:

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Paolo »

Jo jo člověku je líto toho stroje, obzlášť když vidim že se po nárazu pokakal :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od JD_Simca »

Ale pořád to jsou jen plechy, zdraví je důležitější! :!:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Tak si říkám, když z toho starší manželé vyvázli bez újmy a navíc ta Aronda toho vzadu moc nemá (žádný výztuhy, nebo masivní nosníky), tak to Mondeo je neskutečná sračka...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Tak je to Ford. Ale zase tle jsou jen deformační zony, v kabině uplně v poho, řekl bych
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od paja »

Tohle nebyl žádnej fatální crash, to se možná neprojevilo ani na podélníkách v motoru. Tady na tý Arondě je asi škoda velká z důvodu, že je to veterán, ale pamatuju se, když měla moje kdysipřítelka bouračku v Uně s Landcruiserem, kterej jí nabral zezadu a prohodil krz křižovatku. Toyota vypadala jak tady to Mondeo a ona neměla vidět skoro nic, jen trochu skříplou mezeru u zad. dveří. Takže Uno se vzalo na rovnačku, vyměnil se zad. nárazník a přetřely popraskaný místa (v laku) což spravily 4000 a Landcruiser - škoda za 200000. Výhoda byla, že měl nádhernej masivní rám na předku, :roll: bohužel teda připevněnej na 2 M8 šroubech, takže jí díky tomu trefil dostatečně dole, ale jemu se rám nahnul dozadu a zdevastoval haubnu. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Tak jsem něco přo projíždce Bělehradu objevil. Prostě při prujezdu jednou z rušných křižovatek jsem zahlédle tohle

Obrázek

Tak jsem se k tomu vrátil a objevil toto. Bylo to fakt normálně, jak když jedete třeba po pankráci a najednou po straně uvidíte zarostlej plac. Nebyl ani nijak velkej, takovej dolík mimo uroveň okolí s polorozpadlým domkem, co nebyl skoro vidět. V těch křovinách bylo starejch aut víc, ale začali se po mě divně koukat přičmoudlý obyvatelé toho domku, tak jsem se raději dekoval, páč m.j, Audina s českou RZ je tu hodně nápadná a nestál jsem o nějakej konflikt. No, je pravda, bylo tam pár věcí, který by se mi z toho šikly :(

Obrázek

Obrázek

Z' otatních verglů snad jen zajímavý, kdom miliard Zastav, Hodně MB W115, W123 Fiat 1100, NSU Prinz 4 a Peugeot 505
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Tyjo tak to je teda zajímavá náhoda :shock: počítám, že příště s sebou bereš plato :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Ani prd, klavně, kdyžt bych to kupoval, vsadim se, že hned by bylo okolo deset majitelů, s kterejma bych se fakt hádat nechtěl, vzhledem k tažnému vozidlu by byla cena stejná, jak za novej auťák. Co naplat. Odtáhnout to jentak už vubec ne. Nemám tady z toho uplně dobrej pocit
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Michale, cca 5minut v programu Malování, kolik si řekli v tom grafickým studiu? ;)
Vedz.JPG
Vedz.JPG (66.12 KiB) Zobrazeno 5693 x
Ta přední byla nějaká tmavší, ale použít to půjde:
Vedp.JPG
Vedp.JPG (52.34 KiB) Zobrazeno 5692 x

Odpovědět