Foto nejen našich Simek

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Asi jako český :? , když jsem přijel Chrysler Simca 1308 do Chrustenic. Strčili mi dozadu pod stromy, že to Chrysler neni.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Bu: spíš to asi bylo, aby byly Chryslery 180 a 2 Litres pohromadě, u nás je to taky hezčí, když jsou auta podle typů vedle sebe ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Já vim. Mi jenom naštvalo, že jsem měl pod těma stromama na autě během 10 minut 3 hovna. A to jsem ho měl vyblejskaný :lol:
Obrázek

Michal

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Michal »

nestáli jsme v campu, ale na té štěrkovce před campem :x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Kdy? Já když tam byl s Tagorou nebo s Pavlem Krausem s Murenama, tak jsem stál na place vedle nich. Logicky mě dali stranou, aby byli pohromadě, ale jinak v pohodě. A letos, když jsem se tam stavoval, tak všichni ostatní stáli na stejném place jako Chryslery, akorát zase kousek stranou, a Ty jsi dokonce stál v podstatě uprostřed :lol: tak vo co go?
Na rovinu - nedávno jsem mluvil s Dobešem o tom, proč nejsou srazy společné a jednoznačná odpověď byla, že když se to tenkrát jednou zkusilo, tak pak za Dobešem chodili starší členové Chrysler klubu s tím, že nejsou zvědaví na to, aby je tam nějakej mladej tajtrdlík buzeroval a sekýroval :twisted: Jsou to holt starší lidé, zvyklí na určitou úroveň jednání, respekt a úctu k jejich věku... Neúčast na našich srazech není určitě ani o tom, že by jezdili jen do Chrustenic, např. tento víkend mají sraz někde u Šumperka, v posledním časopise je reportáž z jejich srazu někde v Jižních Čechách a jezdí i do Francie. Tak tady prosím nebudujme nějakou zbytečnou nevraživost Obrázek

Michal

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Michal »

to je ok, účast není povinná. Mě se jen nelíbilo, že jsme byli u pěkného campu (ikdyž si o Válkové myslím své) a stáli jsme nedůstojně někde v roští

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Žádná nevraživost neni, nebuď přehnaně úzkostlivej. Já jsem si dělal srandu, fakt jsem to nemyslel výžně. Ale je pravda, že mít sraz na parkovišti pro návštěvníky bazenu je trochu divný. Zvlášt, kdyaž je tam kemp jako kráva, defacto prázdnej. To neni výtka ani tak Chryslerářum, ale Válkové. Že člověk přijde dovnitř na jídlo, to jí peníze nesmrděj. Co si vybavuju, tak Koumese i s malou vyhodila z houpačky. Tak je to spíš o tom, že vubec nerozumim tomu, proč tam ještě jezději. Ale fakt je, že je to jejich věc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Já to nepsal na Tebe, ale obecně - aby bylo jasno, když už se tady nakously okolnosti srazů Chrysler klubu a naší účasti na nich.
Jinak co se kempu v Chrustenicích týče, tak to jsme zajedno. Rozhodně jsem pro, aby se příští ISM v Čechách konal kdekoliv jinde, jenom ne tam.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Tak ono by to i bylo blbý, mít to ve stajným místě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Hošihoši, tak jsem si udělal takovej test, esi navštěvujete stránky klubu. Přibylo tam jedno auto, jednoho známého a nikkdo to nekomentoval ;) Teda jinak. Klocák a Jirka to vědí. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Paolo »

Myslíš tu červenou ploštici? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

ee :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Hošihoši, tak jsem si udělal takovej test, esi navštěvujete stránky klubu. Přibylo tam jedno auto, jednoho známého a nikkdo to nekomentoval ;) Teda jinak. Klocák a Jirka to vědí. :lol:
Ahoj Bu. :grin: No já myslím, že to bude Čenda s tou béžovou 1301 :o , na pravý oko slepou, ne? :lol: ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Jj, máš bod. Ale je to 1501Gl :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Tyjo ten podběh vypadá hodně zachovale :shock:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jj, máš bod. Ale je to 1501Gl :lol:
Ahoj Bu! :grin: Tak tu, jak víš, mám taky, ale z tohoto pohledu to poznat prostě nejde. :roll: Jestli to má Čenda nový kus do chlívku, tak gratuluju. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

No auto má místo laku omítku, ale jediný, co je tam shnilý, jsou spodky zadních blatníků a lp blatník má asi 10cm puchejř na sloupku. Dlouho nejela, ale má málo najeto, interiér je taky pěknej. Zachránitelný auto. Honza ji uchránil před hutěma.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Talbot »

Kolik se jich ještě někde válí?

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jako ta Simca je fakt dobrá a velmi zachovalá a za ty peníze,hm to byla povinnost :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Blbě udělanej odkaz. Simca zaoíchlá ve střeše hospody jako poutač
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ne ,ne !! Ta Simca je skutečná a je opravdu zapíchnutá ve střeše hospody. Předek auta je v sále hospody. Já to od známého co mi tu fotku poslal zjistím a dám, vědět. On mi to vyfotilů protože ví,že mám Simky..

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Burák »

Problém je v tom, že jsi dal odkaz ze svýho mailu a tam je časově omezenej přístup
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Problém je v tom, že jsi dal odkaz ze svýho mailu a tam je časově omezenej přístup
Aha...doma to spravím a pošlu znovu

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: V posledním čísle Flash Info je pěkná fotka kdesi v departmentu Maine-et-Loire na střeše nějakého café-restaurantu je krásná modrá Simca Aronde s tím typickým "knírem"! :o Třeba to dá Michal do našeho časopisu i s překladem do rubriky zajímavosti ? :roll:
ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Michal

Re: Foto nejen našich Simek

Příspěvek od Michal »

oba dva příspěvky (Jirkův odkaz a Ivanovu odpověď s odkazem) jsem vymazal, blikalo mi to tu, že odkaz je na nelegální software :?

Odpovědět