Offtopic - řeči o čemkoli jiném, co se netýká našich aut

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Offtopic - řeči o čemkoli jiném, co se netýká našich aut

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Oprava gramatiky: Zkus to! :mrgreen: Chybička se vloudila, no! :lol: ahoj Ivan :roll:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Oprava gramatiky: Zkus to! :mrgreen: Chybička se vloudila, no! :lol: ahoj Ivan :roll:
Ivane děkuji ...chtěl jsem psát dál ale přijela zelenina tak jsem to musel rychle ukončit tak proto ta čárka soudruhu učiteli :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Se maj, ti zelináři, jezdí si SImcama... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No, ještě, že nedělá na pumpě, to by měl určitě "Krajzléra" :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Anebo Mercedes :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Ivan Simca KH píše:Oprava gramatiky: Zkus to! :mrgreen: Chybička se vloudila, no! :lol: ahoj Ivan :roll:
Ivane děkuji ...chtěl jsem psát dál ale přijela zelenina tak jsem to musel rychle ukončit tak proto ta čárka soudruhu učiteli :lol: :lol:
Jirko! :grin: Zjevně jsi nepochopil, že jsem se omlouval za svoji chybu v textu! :mrgreen: Tvoji zeleninu neřeším, nevím co s tím má společného! :o A za soudruhem učitelem si dojdi po šichtě, ať Ti dá domácí úkol a rákoskou na zadek! :lol: To já jsem napsal chybně "Skus ho"
místo správně "Zkus ho". tak ahoj Ivan :roll:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,neser mě :lol: ...tak jsem se upsal. :twisted: Já jsem na rozdíl od Tebe v práci a musím z kanclu odskakovat . Až budu v duchodě a budu dělat cely den hovno tak si mohu hrát na netu :lol:

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Anebo Mercedes :lol:
To jsem čekal ,rýpalové :lol:

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:No, ještě, že nedělá na pumpě, to by měl určitě "Krajzléra" :lol:
Michale,ale já už mám i Chryslera
:lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Ivane,neser mě :lol: ...tak jsem se upsal. :twisted: Já jsem na rozdíl od Tebe v práci a musím z kanclu odskakovat . Až budu v duchodě a budu dělat cely den hovno tak si mohu hrát na netu :lol:
Ahoj všichni! :grin: Jirko, v tobě chytly saze, nebo co? :mrgreen: Nevím vůbec co to tady meleš, ale prosím Tě, mluv se mnou jako jsi zvyklej mluvit třeba se svým tátou! :o Je mi jedno, co budeš dělat až budeš v důchodu a tak se nestarej o to, co dělám já, buď tak hodnej! :lol: A starosti v práci mají všichni, nejsi jistě sám! :roll:
ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,já jsem v pohodě. Nebud urážlivý a stahovačný. Mě nevadí,že jsi mě upozornil na gramatickou chybu jen jsem Ti napsal,že někdy píšu ve spěchu protože jsem v práci ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Ivane,já jsem v pohodě. Nebud urážlivý a stahovačný. Mě nevadí,že jsi mě upozornil na gramatickou chybu jen jsem Ti napsal,že někdy píšu ve spěchu protože jsem v práci ;)
A to už je moc! :mrgreen: Já Ti kašlu na Tvoji chybu, pochopíš konečně, že jsem se omlouval za MOJI chybu, mám to tady psát desetkrát, abys to konečně pochopil? :mrgreen: Tak já jsem urážlivej? :o Končím tuhle ujetou debatu! ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,tak to se omlouvám. Nepochopil jsem to ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Tak mě to tak připadá, že Ivan je extrémně háklivej na to, když někdo napíše, že v důchodu dělá hovno, jak tohle někdo napíše, tak je vždycky oheň na střeše :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Čenda »

Spíš hoří celej barák!!! :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Tak mě to tak připadá, že Ivan je extrémně háklivej na to, když někdo napíše, že v důchodu dělá hovno, jak tohle někdo napíše, tak je vždycky oheň na střeše :lol: :lol: :lol:
Ahoj kloučkové! :grin: Ale to se pletete, já opravdu dělám to, co je tam napsáno! :mrgreen: Jen mi to nesmí nikdo předhazovat, že jo? :lol:
A jinak, co bych asi tak podle vás měl dělat? :o ahoj Ivan :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No nic! My se taky těšíme až budeme dělat houby, po obědě si hezky v klidu zdřímneme, večer si poslechneme Hajaju... :grin: Akorát se nesmíš hned vztekat, když Ti to někdo napíše na forum :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:No nic! My se taky těšíme až budeme dělat houby, po obědě si hezky v klidu zdřímneme, večer si poslechneme Hajaju... :grin: Akorát se nesmíš hned vztekat, když Ti to někdo napíše na forum :lol:
Ahoj Michale! :grin: Já se nevztekám, je to v podstatě blbost a vzniklo to jen z omylu. :mrgreen: Hajaju budeš brzo s Natálkou poslouchat Ty :lol: , já radši Radio Beat! :lol: ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Neni třeba Hajaju. Děti je třeba vychovávat od utlýho věku (sorry za offtopic :grin: ) Bohužel jsem se narodil ve špatný zemi :?
http://www.youtube.com/watch?v=-F4YL93E ... re=related
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Bu! :grin: Móóóc pěkný, škoda, že není vidět, co se děje v těch dětských hlavičkách! :mrgreen: Podle čísla na autě a řeči Finové, jsou dost ujetý s Metalem a tohle je taková dětská kašička! :lol: Ale proti gustu........! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No, chudáci děti... V dnešní době musí člověk hooodně filtrovat, aby z toho dítěte vyrostlo něco pořádnýho. Když má někdo srandu např. z toho, jak jeho dítě kope do návštěvy nebo mluví sprostě, tak se pak nemůže divit, že třeba v šedesáti dostane přes hubu :|

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Náhodou, tohle je hoooodně dobrý. Tohle je kloudná muzika, na rozdíl od třea MAxim turbulenc a podobnejch sraček, co nám cpou v reklamách
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

No Ty woe, nechápu jak to někdo vůbec může vydat, natož pak koupit - Čechodecho, nebo jak se to jmenuje... Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Offtopic - řeči o čemkoli jiném, co se netýká našich aut

Příspěvek od Burák »

Jinak teda jako, my jsme s kamarádem do tle ulítlí, Jeho 3-letej kluk je uplně nadšenej. Škoda, že do Finska je to daleko na konzert. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Offtopic - řeči o čemkoli jiném, co se netýká našich aut

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Jak jsem psal, proti gustu žádnej dišputát, :mrgreen: ale abysme se zase nehádali a neskončili u Tomáše Hanáka! :lol: Tento topik je dobrej, já jsem jen chtěl Jirkovi pomoct sehnat lavici na 1301čku a skončilo to touhle "bramboračkou"! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět