Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,sorry ale než podporovat takové prase tak opravdu sehnat jiny camp. To co Michal popisoval tak je hruza. Snad máme nějakou hrdost ,ne? Já se takhle chovat k zákazníkum tak to mohu zabalit a jsem bez práce. Na místě pana Válka bych si zákazníky jako jsme my hýčkal.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Pro něj jsou lepší Holanďani, který může klasicky po česku "vokosit", protože jsou zvyklý na mnohonásobně vyšší ceny u nich doma, kde je opravdu nesmyslně draho (vlastní zkušenost). Ale náš ISM má podle jeho slov "u prdele" protože v r.2006 prý prodělal víc na tom co se zničilo, než vydělal. Možná kdyby nebyl krkoun a zaplatil do restaurace brigádníky, aby stíhali obsloužit 400 lidí, mohl vydělat víc, nemluvě o "příjemnosti" obsluhy... Je to ale jeho vizitka, slušný kemp by na takové příležitosti neprodělal.
Taky si vzpomínám jak nám zrušil dlouho dopředu domluvený sraz značkových klubů, protože mu do toho přišel lepší vejvar v podobě svatby. Kemp Válek opravdu nikdy neuvidí ani korunu ode mě a odpovídající reference na křupana Válka a tu jeho semetriku budu šířit dál...

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

A mají tam samolepku : Kofola NEBYLA , NENÍ A NIKDY NEBUDE
Takže asi nejste jediný co se tam dohadovali.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Tak, to se ví, tohle dávno, že Valkovi jsou ksindl. Přitom škoda, pač ten kemp je fakt hezkej jinak.

Ivane, na moravě sraz by byl hezkej, ale je to navíc 250-300km a to už by mohlo leckoho odradit. Myslím, že pokud bude příští ISM tu, tak to bude muset být zas někde relativně blízko Prahy.

Ale s tou Kofolou souhlasím :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Dnes jsme se s Ondrou (Kozzlem) zůčastnili ústecké rally. Velice pěkná a povedená akce. Pěkná příroda, vtipné úkoly, super akce. Fotky tu
Obrázek

Kozzel
Příspěvky: 10
Registrován: 25 čer 2012 11:01

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Kozzel »

Tak tak, parádní sraz, počasí nakonec vyšlo. Ideální trasa pro zajetí motoru... (výjezd na Cínovec a tak :)))))

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Tak jsem včera brzo ráno nasál chladný vzduch a připomnělo mi to podzimní cesty do Francie na Automedon, na který jezdíme už vlastně skoro 10 let - kdo se letos chystáte? Miro chce jet Tagorou SX, já měl jet původně s ním, ale přidal bych se s Tagorou DT. Pokud teda nebudu muset dohánět termíny prací na dokončení baráku, ale zatím jde vše podle plánu, tak si snad jeden víkend budu moct dovolit :evil:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

My taky plánujeme, ale vše je ve hvězdách ještě
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Já letos bohužel na Automédon opět nepojedu. :twisted: Ne že bych nechtěl, ale dcera v Itálii má ..cátiny a jsme pozváni, tak je to jasný, že! :o
Minulý víkend jsme se s Vlastou a naší "Gertrudou" zúčastnili veteránské akce "Galantský Ovál" ve Slovenské Republice. Píšu reportáž, ale nevím, zda ji budu poblikovat a kde. :roll: No uvidíme, ale pěknej vejlet to byl! :lol: Jen tak pro info Bu a další, byla tam Škodovka z r. 1937 a je jen jeden kus! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Co říkáte na tuhle akci příští sobotu : http://www.1000veteranu.cz/ ? Vrátili jsme se z Kopřivnice a všude jsou reklamy na tuto akci. Prý se tam sjíždí pravidelně hodně veteránů.....

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Zveme Vás na podzimní Chrysler - Simca sraz v Jižních Čechách, který se bude konat od 7.9. - 9.9. 2012 v autokempu Bezdrev. Program se scanem zašlu případným zájemcům e-mailem. Těšíme se na Vaší účast ! Petr

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Dovolím si doplnit podrobnosti:

Podzimní sraz Chrysler – Simca 7 – 9.9.2012
Hluboká nad Vltavou – Autokemp Bezdrev

Kontakt – pořadatel : F. Veselý 603 505 319 , P.Salaba 774 215 188 , e-mail : P.Salaba@seznam.cz

Autokemp najdete na silnici z Hluboké n. Vltavou do Českých Budějovic (dále ČB ). Cca 1 km za Hlubokou je orientační směrová cedule AUTOKEMP VPRAVO. Autokemp má 2 vjezdy. Vy použijte ten druhý – tzv. zadní. ( viz. příloha scan č.1 )

Při cestě ze směru od Prahy doporučujeme nejet na ČB, ale jet z Tábora směr Sudoměřice u Bechyně , Týn nad Vltavou , Temelín , Hluboká n. Vltavou . Tato cesta je málo frekventovaná.

GPS kempu : N: 49´01´56,2 E: 014´24´06.1.

UBYTOVÁNÍ : K dispozici jsou čtyřlůžkové chatky včetně sprchy a soc. zařízení ; 250 ,- / osoba. Heslo je Simca sraz. Rozhodnete- li se pro chatku, žádejte ji mezi čísly 14 – 20 ( budeme tak parkovat společně na zeleném travnatém pásu). Chatky mají výhled na rybník – repelenty ? Samozřejmě je možnost i stanování ( viz. web. stránky : http://www.h-r.cz/cz/hr/camping-restaur ... -ubytovani ).

Pro rezervaci ubytování volejte paní Škrletovou : 775 113 036 nebo 775 113 032

PROGRAM PRO ÚČASTNÍKY ZÁJEZDU

PÁTEK ( 7.9. ) : - příjezd nedočkavců ; ubytování

Mezi chatkami a rybníkem je povoleno zakládat malé ohně. To nás inspirovalo k přípravě grilovaného občerstvení pro účastníky. Okolní lesy jsou z důvodu ohňů zcela bez dřeva, šišek a klacků. Pokud přivezete jakékoliv palivové dřevo budeme vděčni.

Od 16:00 hodin konzumace připraveného občerstvení :

* Dršťková polévka

* Teplá šunka od kosti + křen s jablky (Jihočeská vejmrda) + hořcice ; Vepřové koleno

* Točená Plzeň 12 ; víno ; limo

* Pro naše milé děti : hranolky + kepuč (každou půl hodinu dvojitá porce dle výkonu fritézy).

* Vše do vyčerpání zásob ! Informujte nás prosím nejpozději týden před srazem, stačí sms či e-mail, kolik vás v pátek přijede.

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Kdo se chce zúčastnit tak ať mi pošle mail na : P.Salaba@seznam.cz a já mu zašlu veškerý program i se scanem , který obsahuje mapu a další informace.

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak tady jsou fotky z podzimního srazu Chrysler klubu v Hluboké nad Vltavou : http://veselychrysler.rajce.idnes.cz/Po ... ad_Vltavou

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Moc hezký, nějaký podrobnější info? :)

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Moc hezky , prý to bylo super zorganizované Frantou Veselým. No,škoda,že jsem byl v práci. ;)

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Díky Jirko ! Sraz se povedl. Počasí se vyvedlo. Byli jsme v campu Bezdrev , kde jsme byli ubytováni v čtyřlůžkových chatkách. Grilovali jsme přímo u rybníka. Sjelo se celkem 13 Chryslerů plus 1 Horizon.
Udělili jsme 3 poháry :
Nejvzdálenější účastník : David Jurníček
Největší ojetina : Chrysler 180 Milana Dobeše
Nejlepší oblečení : Michal Kořínek

Program srazu byl dodržen až na malé výjimky při přesunu do Holašovic.....

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Classic car weekend, Bystřice nad Pernštejnem.

Zúčastnění:
Čenda - Bagheera
Jirka Lefner - Murena
Bu - 1200S
Jarda s Helčou - 1308
Klocák - 1301s
Vítek Veselý - Škoda 440

http://pimpabu.rajce.idnes.cz/CCW_Bystrice_2012
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

To vypadá na parádní akci :) už se těším až zase budu mít čas na ježdění po srazech a ne se furt ohánět lopatou a krumpáčem :? Strašně se letos těším na Automedon, hlavně na tu cestu, jak už bude chladno a přitom ještě krásně, ty zastávky na parkovištích na cígo, atd. Kdo vlastně jede? Čenda něco říkal, Milan Dobeš taky...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Akce prima.

Automedon. No, já s čendovejma a Michlem Kořínkem jedem plastovým sráčem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

A nechceš jet se mnou Tagorou?

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Alenka »

Ahojky,
přidávám také svou verzi srazu :lol: http://cendovi.rajce.idnes.cz/Sraz_CCW_ ... 16.9.2012/
Stál za to hodně fotit, dlouho jsem se tak dobře nebavila. Super akce!
Měj se krásně a pozor na protrhnutí bránice

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Takže lanko plynu prasklo jak Čendovi, tak Burákovi... že by těžká noha? :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Mi praskl pedál, lanko bylo nové :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Takze priste proslapla podlaha... :lol:
Obrázek

Odpovědět