Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Já myslel, že to bude zítra, po tý akci...
Ne,on dával rozhovor Primě a říkal,že zítra pořádá autogramiadu a ochutnávku vín a to je zřejmě ta akce v 17hod ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Jo, tady asi někdo nečte, co jiní píší a pokud čte, tak nepřemýšlí, žeano ;)
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Dnes ve VIP zprávách byl rozhovor s Pierrem ihned po příletu a příjezdu na hotel , kde natočil jenom rozhovor s Krausem. A zítra po naší akci bude mít autogramiádu v nějaké kavárně. Naše akce je od 17:00 hodin ( přibližně hodinová ) a jedná se o "Koncert vín a pochutin " , kde zasedne Pierre Richard jako předseda poroty a v porotě budou známé TV tváře a další.... A měl by ho vítat náš Chrysler 180....

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak akce s Pierrem Richardem se bezvadně povedla ! Simca Chrysler se moc Pierrovi líbila. Byl se tam podívat Michal Vítek tak ten může referovat.....

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

No tak to je super :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Paolo »

Ahoj, díky za pozvání, taky jsem se zastavil, ale přišel jsem pozdě, tak jsem tam už nikoho známýho nepotkal a Richarda jsem jen zahlédnul jak hoduje, což bylo pro mě trochu zklamání, čekal jsem, že třeba půjde s tácem, zakopne a celý to rozsype a vyleje na hosty apod. Ale jinak dobrý!
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Tak v 77ti uz by to asi vesely nebylo... ;) :lol: Ale jinak vypada docela v kondici... :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Tak až dneska jsem se dostal na net. Akce s P.Richardem byla perfektní, výborně zorganizovaná a na špičkové úrovni. Já jsem teda nemohl jinak než dorazit až na 17:30, ale možná i díky tomu, jsem byl hned po příchodu odchycen Frantou a posazen do VIP salonku místo Petra Ondráčka. Ochutnávaly a hodnotily se francouzské sýry všech možných druhů, dále vynikající francouzské paštiky a k tomu bílé a červené víno. Musel jsem oprášit zásady správného stolování (např. že pečivo se neukusuje, ale odlamuje, že ze skleničky se nepije, když je v ústech ještě jídlo, apod.) :lol: Bohužel k Pierre Richardovi jsem se nedostal, ale Franta prý má kontakt, tak mu můžeme pár simčích otázek poslat mailem, třeba odpoví ;)

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od PeS »

Francouzský paštiky tady na fóru hodnotíme každej den :lol:

Ale jinak to určitě musela být zajímavá akce a Piere Richard je naprosto perfektní herec a jeho praštěný role a naše auta k sobě prostě neodmyslitelně patří:-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Není to náhodou v termínu srazu ISM v Německu? ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Náhodou je, sakra :?
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

A 26.-27.5. v Romorantinu 35. vyroci Rancha. Sakra. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Nechci kvůli tomu zakládat samostatnej topic, tak to dám sem - fotky z výpravy "S Tagorou na konec Světa" :twisted: Cestopis se objeví v časopise, napíšu zatím jen to, že jsem si to fakt užil, sněhu teda bylo trochu příliš, ale mělo to svoje kouzlo, Tagora fungovala perfektně, startovala na škrtnutí, krásně topila, za těch 3150km mě ani na chviličku nezabolel zadek, rádio Nostalgi mě provázelo hitovkama od Joe Dassina, Gilberta Bécauda a dalších, Gitanesky dolaďovaly atmosféru a celkovej průměr byl 7,34 l/100km. Na fotkách je vidět nejdřív pár fotek z pátečního rána (-18°C), pak z cesty, kdy před Paříží začalo chumelit. Fotky z výstavy Retromobile už tu jsou, pak jsem se projel po Paříži (Eiffelovka, Champs Elysées, tunely...), pak jsem se přesunul do Le Havre. Když jsem se ráno probudil a viděl všude 20 - 30cm sněhu, nevěřil jsem vlastním očím. Jel jsem se podívat na Pont de Normandie (ve své době nejdelší lanový most na světě), pak jsem projel Le Havre a pokračoval na sever do Fécampu, protože jsem v mapě viděl, že je tam maják :mrgreen: Kromě něj tam je i krásný přístav a od majáku nádherný výhled na útesy na pobřeží, stavil jsem se taky na pláži v Yportu a v Étretatu na oběd. Pak jsem se vrátil do Le Havre a prošmejdil přístav. Další fotky pak už jsou z cesty zpět.

http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Expe ... ncie_2012/

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak to sis to Michale užil! :o Fotky nádherný, co k tomu dodat? :roll: Počkat si na časopis, že jo? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Přišla mi pozvánka na Avignon Motor Festival, který bude v termínu 23 - 25.března 2012 v Parc des Expositions Avignon, více tady: http://www.avignon-motor-festival.com/

Club Simca France bude vystavovat jedinečnou Simku Présidentielle, kterou používal sám Général de Gaulle ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Zájezd Sinsheim
Dobrý den Přátelé - Kamarádi,

tímto bych vás chtěl po roce opět oslovit s nabídkou zájezdu který
pořádá klub M-B Fans Trutnov.Naše cesta bude tentokrát směřovat do
německého muzea techniky v Sinsheimu.


PROGRAM:
14.6. ve 23:30 odjezd z Trutnova aut.nádr.
(další nástupní místa: 23:50 Dvúr Králové Aut.nádr.,00:20 Hradec
Králové vlak nádr. Před budovou ČEZ ,1:30 Praha aut. stanice černý most
15.6. cca 8:30 příjezd do Sinsheimu
od 9:00 Prohlídka muzea Sinsheim
v 19:00 odjezd zpět do ČR
16.6. návrat v ranních hodinách do TU (cca 3:00)

Cena na osobu 1400,- ( v ceně je doprava,pojištění a vstupné)
děti 6-10 let po dohodě

V případě zájmu si napište o přihlášku do emailu nebo do SZ

Informace o muzeu níže v tomto E-mailu

Pokud budete mít jakékoliv dotazy neváhejte mě kontaktovat ať už
emailem nebo na telefonu 774/118291

Budu se těšit na váš zájem...

S přátelským pozdravem David Pytlák Říha

P.S.:Tuto nabídku můžete šířit i dál mezi své přátele a známé které by mohla
oslovit....Díky



Info o muzeu:

Městečko Sinsheim leží asi 500 km od Prahy. Sinsheimské muzeum je
velmi rozsáhlé, pestré a jeho poctivá prohlídka vydá nejméně na celý
den. Už zdálky vévodí muzeu velké nadzvukové dopravní letouny
Concorde a TU-144, které jsou působivě zakotveny nad střechami
velkých hal. Těžiště muzea tvoří ohromná sbírka mnohdy unikátních
historických automobilů. Je zde vystavena i spousta dalších
historických exponátů od letadel a lokomotiv po velké mechanické
flašinety. Významnou součástí Technického muzea v Sinsheimu je
poměrně reprezentativní sbírka německé, americké a částečně i
sovětské tankové techniky z druhé světové války. Vojenská technika
zabírá podle hrubého odhadu asi pětinu muzea. Desítky tanků a
dalších obrněných vozidel jsou rozmístěny v jedné ze dvou ohromných
hal i na prostranství pod širým nebem. Automobily, lokomotivy a
další artefakty jsou vystaveny v obou halách a jejich přístavbách.
Muzeum láká i svým 3D kinem a pro děti je mezi halami vybudováno
velké hřiště s řadou prolézaček. Určitou zvláštností soukromého
muzea v Sinsheimu je to, že sbírka není zcela stabilní. Průběžně se
v ní objevují nové exponáty, ale řada z nich také nenávratně mizí.
Velká část vozidel totiž nepatří Technickému muzeu Sinsheim, ale
jiným muzeím a hlavně soukromým sběratelům, kteří je sem pouze
zapůjčují. Stránky muzea můžete navštívit na adrese: http://www.technik-museum.de/museum_sin ... utsch.html


M.-B. Fans Trutnov
David Říha alias Pytlák
774/118291
MBfansTrutnov@email.cz

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Ještě se vrátím k tomu Pierru Richardovi, teď tady má několik vystoupení, včera a dneska v divadle Hybernia a pak v Brně. My jsme na tom byli včera a byl to pro mě zážitek, řek bych skoro životní. 8-) Doporučuju.
http://magazin.ceskenoviny.cz/spolecnos ... nii/777276
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Paolo »

kolega v práci byl taky a říkal, že to bylo naprostá bomba! Ale stihnout se to myslim už bohužel nedá, dnes je prý druhý a poslední vystoupení.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Tuhle sobotu je sraz Chrysler Clubu v Chrustenicích. Kdo nezná - bude to tradičně v autocampu Válek, je to akce hlavně na dopoledne. Já asi pojedu, zbylo mi ještě dost nafty z Weselu :twisted: :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Já ne, budu v BMW fabrice :-(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Hm, tak sraz v Chrustenicích byl sice pěkný, vyšlo počasí a sjelo se i hodně aut, bohužel Válkovi už prostě neví jak koho obrat o peníze a tak si za vstup do kempu začali účtovat 80,- Kč Obrázek Možná, kdyby cedule s upozorněním nebyla zastrčená bokem a následně pak křupanská paní Válková hystericky neječela po každým, kdo překročil práh kempu (včetně Marušky s Natálkou a Martínkem), nemusel jsem pak hloupému p.Válkovi vysvětlovat, že tímto přístupem opravdu víc nevydělá akorát každého potenciálního zákazníka navždy odradí. Jelikož byl však příjemný asi tak, jako jeho afektovaná paní a neustále mi šustil palcem a ukazováčkem před očima s tím, že "potřebujou prachy", řekl jsem mu od plic to, co si myslí většina z nás, kteří si pamatujeme ISM 2006 a události následující, tedy, že je nenažrané hovado a jeho chování tomu odpovídá... :twisted: Když jsem mu řekl, že příští ISM rozhodně nebude v Chrustenicích, řekl mi, že jsme mu u prdele, že má zákazníků dost. No nevím, nevím, těch pár karavanů asi nestačí ani na to, aby si mohl dovolit pouštět lidi do kempu zadarmo.
S Milanem jsme se pak o tom krátce bavili, nechápu proč se Válka zastává, když podle svých slov právě takové nenažrané podnikatele nemá rád.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. ;) Tak jsem si přečetl Michalovo líčení a vzpoměl jsem si na dobu po srazu v r. 2006. Sháněl jsem sponzory na vydání ročenky o srazu a pan Válek byl též osloven. Velmi dobře se pamatuju na jeho slova, po nichž jsem řekl, že je to hovado nenažraný a že já už do toho kempu nevkročím! :roll: Málem se spolu s p. Rucklem ze sklárny v Nižboru, a tím z muzea Pragovek rozplakali a já nevěděl, zda mám chtít prachy od nich, nebo jim mám dát na guláš v bufetu :roll: , tak na tom byli špatně! :o A přesně to, co ví dnes Michal jsem věděl já v r. 2007. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Na taková hovada se jedině vysrat a v životě tam nepáchnout !!!! :evil: Ti debilové si neuvědomují,že necháme spoustu peněz v hospodě .

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Na taková hovada se jedině vysrat a v životě tam nepáchnout !!!! :evil: Ti debilové si neuvědomují,že necháme spoustu peněz v hospodě .
Ahoj kluci. :grin: Tak Jirko, pro Tebe z toho vyplývá jediné, :twisted: a sice najít v Zemi Moravské slušný kemp, kam se vejde asi tak 300 aut a asi tak 600 až 700 lidí. :o A aby se mohli v pohodě sejít a najíst tak, jako v Bastogne, nebo teď ve Weselu! :lol: A máš na to asi 6 let. Fakt jsem asi přebral :roll: , ale jistě uznáte, že myšlenka je to dobrá! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět