Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Tak zpátky k tématu 8-) My tam (Brno 16.4.) jedeme s Murenou, potřebuju zajíždět motor, někdo další se přidá???
Michale,já bych jel...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:
Michaltalbot píše:Tak zpátky k tématu 8-) My tam (Brno 16.4.) jedeme s Murenou, potřebuju zajíždět motor, někdo další se přidá???
Michale,já bych jel...
Tak Jirko, s Tebou tak nějak počítám ;) Koukal jsi do toho odkazu v prvním příspěvku? Tam jsou všechny detaily ohledně akce.

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Dobře Michale, ještě se domluvíme a dáme si sraz v Brně at tam jedeme spolu. Ještě by mohl jet Pavel Kraus nebo Pepa Malý a byla by to pecka ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Dám jim vědět ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Takže, jelikož se mi narodil syn, což je samozřejmě potřeba náležitě oslavit a taky si řádně připít na jeho zdraví, pořádám v sobotu 12.11.2011 v restauraci Výtopna Praha (Václavské nám. 56 - Palác Fénix) tzv. "zapíjení". Všichni jste srdečně zváni, doražte v dobré kondici a bez vozidla, mimopražští nechť si zajistí nocleh, případně odvoz! Pití platím já, takže vzhůru do bezvědomí :twisted:
PS: zatím jsem se tam nedovolal kvůli rezervaci, ale na netu nepíšou, že by měli plno, tak snad to klapne, kdyby ne, dám vědět.

Michal

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Michal »

tzn. po výletu?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Jojo, a zase zkončíme tam, co minule, co? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

No tak to je snad jasný ne :lol: původní plán byl, udělat to tam rovnou, ale ta Výtopna je fakt lákavá. Btw. máš snad nějakou reklamaci? :lol: :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Takže, jelikož se mi narodil syn, což je samozřejmě potřeba náležitě oslavit a taky si řádně připít na jeho zdraví, pořádám v sobotu 12.11.2011 v restauraci Výtopna Praha (Václavské nám. 56 - Palác Fénix) tzv. "zapíjení". Všichni jste srdečně zváni, doražte v dobré kondici a bez vozidla, mimopražští nechť si zajistí nocleh, případně odvoz! Pití platím já, takže vzhůru do bezvědomí :twisted:
PS: zatím jsem se tam nedovolal kvůli rezervaci, ale na netu nepíšou, že by měli plno, tak snad to klapne, kdyby ne, dám vědět.
Ahoj kluci, Michale, Marušku a Martina V. nevyjímaje! :grin: Omlouvám se, nemohu se zůčastniti :twisted: z důvodu toho, že od okamžiku, kdy jsem se o tomto narození ráčil dozvěděti, :roll: jsem neustále ožralý, t.zn. nepřetržitě opilý, a tudíž jakéhokoli transportu neschopný! :lol: Z tohoto důvodu pověřuji všechny účastníky oslavy, aby mne zastoupili, jak nejlépe budou schopni! :lol: ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

No, tak je fakt, že ten lístek o pokutě za parkování v Karlovce, vyhodil Michal z onka a MP se neozvala, no :lol: No a vono i cesta tam, uličkama Starýho města pod plným plynem za Mírou stála za to. Ale koze, koze dobrý ;)
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

V úterý 8.11.2011 přijede do Prahy známý francouzský herec Pierre Richard. V 17:00 hodin se bude konat na Novoměstské radnici (Karlovo nám.) neveřejná akce - symfonie vín a pochutin, na které bude vítat Pierra Richarda náš Chrysler 180. Případní zájemci se mohou přijít podívat. U vstupu bude Petr takže ten by Vás pustil. Případní zájemci napište.

Michal

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Michal »

hmmm, to zní velmi zajímavě :roll:

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,to je velmi zajímavé :shock: škoda,že to mám tak daleko . Bylo by dobré kdyby tam z klubu někdo jel a udělal fotky

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

To je víc než zajímavá příležitost setkat se s žijící legendou, rád bych se stavil, snad to nějak stihnu :)

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Paolo »

Ahoj, moc rád bych ho viděl, v 17:30 bych tam mohl dorazit, ale pokud je to neveřejné, opravdu stačí říct, že jsme z klubu? Možná by bylo lepší kdybych ti zavolal na místě, pokud by byl problém u vstupu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Dyk Franta řikal, že tam bude stát Petr a že pokud o tobě bude vědět, tak je to v poho, ne? ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Doprcic, a ja jsem zrovna pryc, kurde, takova prilezitost, ku...vaaaaa... To snad neni mozny, to nemoh prijet minulej tejden nebo zas ten pristi? :roll: :evil: :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Talbot píše:Takže, jelikož se mi narodil syn, což je samozřejmě potřeba náležitě oslavit a taky si řádně připít na jeho zdraví, pořádám v sobotu 12.11.2011 v restauraci Výtopna Praha (Václavské nám. 56 - Palác Fénix) tzv. "zapíjení". Všichni jste srdečně zváni, doražte v dobré kondici a bez vozidla, mimopražští nechť si zajistí nocleh, případně odvoz! Pití platím já, takže vzhůru do bezvědomí :twisted:
PS: zatím jsem se tam nedovolal kvůli rezervaci, ale na netu nepíšou, že by měli plno, tak snad to klapne, kdyby ne, dám vědět.
Takže restaurace je pro nás rezervována na tuto sobotu od 17:00 hod. !

Michal

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Michal »

potvrzuji účast, asi to nebude na celonoční chlastání, ale na panáka se samozřejmě stavím

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Já taky, pochopitelně.
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Ohledně toho Pierra Richarda : Ano Petr bude u vstupu, a myslím že zná většinu "Simcařů" takže když mu řeknete , že jste ze Simca klubu tak Vás pustí...... Bude to tak hodinová akce.......

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ted hlásili na PRIMĚ ,že v 19.50h bude ve VIP zprávách Piere Richard kde bude s nim rozhovor!!!

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Tak doufám, že u Chryslera :twisted:

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Tak doufám, že u Chryslera :twisted:
Díval jsem se a Chrysler tam nebyl ,jen rozhovor. :(

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Já myslel, že to bude zítra, po tý akci...

Odpovědět