Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,hoši ale co jsem slyšel tak Honza byl nejvíc zdrcen z toho,že musel do Berouna jet celou cestu 90 :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Ale prd, jelo to normálně, akorá se vždycky musela najít poloha, ve které to přidává. Ty si nech kecy a radějíi si vyper hadr, co dáváš Žanetě pod nohy :twisted:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

tak sorry...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

:lol: Hoši nelejte to pivo z oken, se podivejte jak vypadám... :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Ach jo, 14 dní před Automédonem :( http://www.youtube.com/watch?v=SdDtBxej0fE

Ještě, že Tagoru Présidence, Tagoru 200PS i tu černou, která je fungl nová, už jsem viděl, jinak bych snad jel radši tam...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Hezký fotky Bu, koukám, pěkně jsi se činil :) Tak ještě čekám na Áju, ta fotila v ulici u Marka naše auta, tak doufám, že tam budu mít taky někde Tagorku, jsem jí tentokrát v tý Francii ani jednou nevyfotil :shock: :oops:

Všiml sis, že ta hnědá 1309 SX měla interiér originál v bílý kůži? Jezdí každej rok, už jsem na to koukal. A pak ta zelená Tagora s těma stěračema světel, ta je taky v kůži a s klimatizací, jestli se nepletu. Nádherný auta!

Moje fotky tady: http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Automedon_12

Bylo to fajn, až na to počasí... ale jinak příjemné ukončení sezóny :P

Hele, Bu, Tys to nějak špatně spočítal 8-) tankovali jsme u Valmy, což je z Rozvadova 680km, brali jsme 42 litrů, tzn. 6,17 l/100km. Mě se těch 6,9 zdálo nějak moc... :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

:lol:

Ta 1309SX akorát neměla originální šíbr. A Tagora byla SX v automatu.

Jinak, bylo to fakt super. Přijetí od členů fr. kluby bylo opravdu vřelé a vůbec to bylo bezva.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Rancho-SO »

No klucí,opravdu pěkné fotky a v naprosté většině jste každý fotil něco jiného-Michale ten model Zetoru byl jediný zástupce Czech made?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Jojo, taky me to trklo, ze mame dost jiny fotky, aspon ten kdo tam nebyl ziska ucelenejsi prehled. Myslim, ze tam nic jinyho ceskyho nebylo, asi mozna nejaka literatura, ale nic co by nejak zaujalo. Taky jedine dobre, jeste abych se jezdil do Parize koukat na to, co muzu videt v Cechach "na kazdym rohu" :-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Byly tam nějaký prospekty a čeho bylo dost, byly modely škodovek od Abrexu :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Talbot píše:Hezký fotky Bu, koukám, pěkně jsi se činil :) Tak ještě čekám na Áju, ta fotila v ulici u Marka naše auta, tak doufám, že tam budu mít taky někde Tagorku, jsem jí tentokrát v tý Francii ani jednou nevyfotil :shock: :oops:

Všiml sis, že ta hnědá 1309 SX měla interiér originál v bílý kůži? Jezdí každej rok, už jsem na to koukal. A pak ta zelená Tagora s těma stěračema světel, ta je taky v kůži a s klimatizací, jestli se nepletu. Nádherný auta!

Moje fotky tady: http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Automedon_12

Bylo to fajn, až na to počasí... ale jinak příjemné ukončení sezóny :P

Hele, Bu, Tys to nějak špatně spočítal 8-) tankovali jsme u Valmy, což je z Rozvadova 680km, brali jsme 42 litrů, tzn. 6,17 l/100km. Mě se těch 6,9 zdálo nějak moc... :twisted:
Ty vole, kdes byl??? Já myslel, že jsem to prolezl celý, ale spoustu těch aut jsem neviděl, vč Presidence :shock: :shock: :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :) Moc pěkný fotky, mrzí mně, že jsem tam nebyl, ale prostě to nešlo! :mrgreen: Snad to vyjde za rok, doufám. :roll: Jinak Bu, kdyby jsme tam byli čtyři a každej fotil, tak každej bude mít hodně aut prostě jinejch. Jak jsi se všimnul, ta hala a vlastně celej Automedon je tak obrovskej, že to ani nemůže bejt jinak. :o To blbý počasí je problém, pamatuju, jak v roce 2009 svítilo sluníčko a to byla pohádka! :lol:
Ale jsem rád, že se vám to vydařilo a že to byl krásnej výlet! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Čendo, budou fotky z Automedonu? ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Čendo, připomeň prosím doma ten Automedon, dík ;)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Čenda »

Vynasnažím se. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Kluci, pokud byste někdo chtěl navštívit sklad ND francouzského Simca klubu, tak 15.června budou mít den otevřených dveří. Je to ve městě Chaumes-en-Brie a otevírací doba je 8:30 - 13:00h. Vloni jsem tam byl a můžu jen doporučit!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

V terminu srazu na slovensku :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Pro ty, co nejedou do Francie. Koukám, že někteří místní jsou již zváni :lol:

3.ročník jízdy „Okolo Karlštejna“
10.-12.května 2013

Velevážení přátelé, příznivci a majitelé historických a postarších vozidel jedno i dvoustopých, dovolujeme si Vás i Vaše ctěné posádky, tímto pozvat na přátelské setkání a sobotní jízdu krásnou, ale členitou krajinou okolo Karlštejna.
Projížďka bude, jako v minulosti pořádaných ročnících, okořeněna prvky orientačními a různými nástrahami pořadatelstva k pobavení posádek i přihlížejících.

3.ročník jízdy „Okolo Karlštejna“ se koná ve dnech 10.-12.května 2013.
Start 11.května 2013 v 9.30 hod. v Zámeckém dvoře ve Všeradicích.
Časový rozvrh:
10.5.2012- od 18.00 příjezd vzdálenějších účastníků do Zámeckého dvora ve Všeradicích ubytování, večerní posezení.
11.5. 2013 -7.30-9.00 příjezd ostatních účastníků, registrace posádek, od 9.15- rozprava a zahájení. 9.30 Start do1.etapy. Orientační jízda je celodenní a má dvě etapy, měří cca 90km. Mezi etapami je zajištěno občerstvení s překvapením. Příjezd posledních účastníků z druhé etapy je plánován okolo 18 hodiny opět v areálu Zámeckého dvora ve Všeradicích. Večer proběhne vyhodnocení jízdy, vyhlášení výsledků a pak si všichni mohou strávit večer volnou zábavou, posezením u piva, dobrého jídla a vůbec jak kdo chce.
12.5.2013-odjezd vzdálenějších účastníků, jak se kdo vyspí a posnídá.

Řidič i jeho posádka bude registrována pokud má provozuschopné vozidlo,plně splňující podmínky provozu na pozemních komunikacích a je starší výroby (min.30let), na značce a velikosti nezáleží. Jízdu musí posádka absolvovat bez úhony a úspěšně, projevit trpělivost s pořadateli a někdy bude muset překonat záludnosti , škodolibosti a nástrahy, které budou provedeny na trati ku radosti pořadatelů a záškodníku spolupracujících.
Heslo zní: „ čím starší auto, motocykl, tříkolka, případně jiný vehikl, tím lepší“ a budeme mít z Vaší účasti větší radost my i přihlížející diváci.
Startovné na automobil činí 200 Kč a motocykl 150 Kč, ve startovném je zahrnuto občerstvení na akci v sobotu v době oběda ve výši 50 Kč pro řidiče, ostatní členové posádky hradí za občerstvení každý 50Kč. Startovné i občerstvení se hradí při registraci.

Pokud máte chuť se projet krásnou krajinou, pobavit a setkat s přátelia příznivci veteránů zašlete řádně prosím včas vyplněné přihlášky buď na e.mail: okolokarstejna@seznam.cznebo na adresu: Stanislav Šota, Kuchař 18, 267 18. Dotazy lze zodpovědět na tel. 601 227337 (Standa Šota ml. nebo Jiří Peldřimovský 731152121.
Přihlášku prosíme zaslat co nejdříve (zejména, když budete chtít zajistit ubytování), nejdéle však do 30.dubna 2013. Podrobnosti o Zámeckém dvoře ve Všeradicíchnajdete na stránkách www.zamecky-dvur.cz. Kapacita ubytování je 22 lůžek, cena za noc a lůžko je 170Kč. Cenu za objednané ubytování je nutné předem uhradit na účet pořadatele, který je uveden na přihlášce. Na místě lze objednat i snídaní, večeři apod.
V příloze zasíláme přihlášku a těšíme se na Vaši účast.

Za pořadatelstvo:

Standa Šotaml. a JiříPeldřimovský
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od George »

:lol: :lol: :lol:
Jó, jó, již jsem zván a asi budu „muset“ jet. Minule tam byl náš mladej na motorce a moc si to pochvaloval. Prý to byla docela zábava. Tak letos snad pojedem ve větším složení. :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Ve dnech 8 - 9.června bude na legendárním Autodromu Montlhéry probíhat akce Autodrome Heritage Festival 2013. Jedná se o obrovský sraz youngtimerů, samozřejmě s možností využití okruhu. Podle všeho se tam účast nepočítá na stovky, ale na tisíce kusů. Při té příležitosti proběhne oslava 40 let Bagheery a to za účasti francouzského klubu Matra Passion, který slibuje účast minimálně 100 vozů Matra.
Více info zde: http://autodrome-heritage-festival.com/ ... ival-2013/
Kdo by chtěl jet, tomu pošlu více informací (přihlášku, možnosti ubytování, atd.) mailem.
stažený soubor.jpg

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Byl jsem se dnes podivat na Motortechně a teda nicmoc. Asi 3 Arondí budíky, troje poklice. Jedny nové poklice na Elysu (prodává známý, mohu zprostředkovat) a jjedna nová maska na 1300. Nemohu zprostředkovat, bo jsem si zapomněv vzít kontakt :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj ,byl jsem pozvan předsedou Renault clubu na výlet do Pardubic kde se pořada Aviaticka pout kde bude výstava historickych vozidel . Sraz je v sobotu 1.6 v 8.30h v Kolině tak kdo chce jet také tak at dá vědět.. ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Fana »

Ahoj Jirko, já přijedu, ale sám, bez Kristiny, tak se mnou počítej :) :P

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Prima, ja myslel, ze dorazite k nam na socbeerfest
Obrázek

Odpovědět