Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Super. Par mych tady http://pimpabu.rajce.idnes.cz/Podzimni_sosneni_2014/# jsem grogy. obsirnejsi zpravazitra Havlik snad zitra da sve.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Ať už jste dopadli jakkoli, :roll: patří vám dík ostatních členů klubu! :o Já za sebe vám vyslovuji obdiv a uznání! :grin:
ahoj Ivan :lol:
PS kolik Škodovkářů si všimlo, že je Simca 1200 S Coupé Bertone předlohou Škody 110 R, popř. RS? :roll: IK :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Dlužno dodat, že Havlik si párkrát střihul i jízdu po dvou kolech :shock: :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Ivane, kupodivu par jo, prislo tam i nekolik lidi, co vedeli a asi dva, kteri znaji auto Martina Havelky, jeste z dob zavodeni ;) A kamarad, co ma sbirku zavodnich skodovek to u taky delal osvetu.

Ostudu jsme snad neudelali :lol: mne trochu zklamaly gumy, coz jsem necekal. Ale koukal jsem, ze gumy se prehrejvaly i tem ostrejm zavodakum. Musel jsem jet s pootevrenou kapotou, jinak vse ok. Havlik, ac s papirove nejslabsim autem tam predvadel huste kreace, vcetne jiz zminovane jizdy po dvou, za coz si vysluzil mnoho uznalych reakci od divaku :lol:

Pajo. Jednoznacne bych ti poradil ale start ve skaupine 3. Ono je to sice deklarovany jako pro ty min a vic zavodni ambice, ale v reale je to tak, ze ve skup 2 jezdi slabsi auta, nebo ty s horsim podvozkem a ve skup 3 ty silnejsi. A myslim, ze Esko spis patri mezi ty E30, Capri atd ve dvojce se budes nudit, pac pojedes sam a za chvili budes nadelovat kola tem poslednim.
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od havlik »

Obrázek


paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Myslim, že Havlík, je jeden z těch, kdo poznali hranice možností auta dokonale. Bomba je, jak po těch hodinách jen lakonicky utrousí: "Chyba"... Věřim, že při tý jízdě po dvou jen zabručel: "Nehoupat"... :lol:
No, musel to bejt super zážitek, závidim...
Hele, když tak na to koukam, to jste jezdili furt dvojku, sem tam trojku, ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Presne tak, vic se tam neda, je to strasne maly, ta trat. Kolo se jezdilo kolem 55s, teda ja...
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od havlik »

Jo jo skoo furt za 2. Jinak já měl rekord pod 59s
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od havlik »

paja píše:
Myslim, že Havlík, je jeden z těch, kdo poznali hranice možností auta dokonale. Bomba je, jak po těch hodinách jen lakonicky utrousí: "Chyba"... Věřim, že při tý jízdě po dvou jen zabručel: "Nehoupat"... :lol:
No, musel to bejt super zážitek, závidim...
Hele, když tak na to koukam, to jste jezdili furt dvojku, sem tam trojku, ne?
Jinak mam za to že sem špíš řikal Kurva:D ale nevim. A to že sem jel po dvou sem se dozvěděl až od fotografa co mi to přišel ukázat:)
Obrázek


Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Rancho-SO »

Panečku - to byla jízda :o :o

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Taky by nám Havlík mohl prozradit :roll: , kde vychodil ZKŠ (Základní Kaskadérskou Školu)! :lol: :lol: :lol: Toš tak. :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

http://sosnova.veteranskerojeni.cz./upl ... sledky.pdf

Tak, trochu nechapu vysldky. V prvnim zavode jsem dojel sesty, mam na to i cas, i prumer. Akorat mi tam nekde nepricetli kolo. Honil jsem se s BMW1602, coz si myslim, ze neni vubec blbe. Druhej zavod jsem v predposlednim kole udelal hodiny, ale misto jsem udrzel :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Dole vidím výsledky podle nejlepšího kola, tam máš cca 58 sec, a pak v jízdě pravidelnosti, tam máš rozdíl 13 sec.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Ja tomu taky moc nerozumim, v 1. mereny jizde mas nejlepsi kolo 57,833, podle toho bys byl 7. a rozdil 13,880, to je odstup od viteze v celkovom case, ne? Podle me je v tom hokej, mel bys bejt na 6. miste, protoze je to razeny podle celkoveho casu a poctu kol a ty tam mas plnej pocet kol, kdyz u tebe neni uvedeny zadny ztratovy kolo, si myslim. Takze trenink 6. a zavod taky 6., Grand Prix taky 6., tomu rikam 'pravidelnost'... ;) 666, celkem dabelsky cislo... :lol:
V kazdom pripade Obrázek . A Havlik taky.
Naposledy upravil(a) paja dne 15 říj 2014 15:46, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Ten časovej rozdíl je mezi jednotlivými koly u jednoho jezdce, proto jízda pravidelnosti. Cílem je zajet min. dvě kola se stejným časem. Čím větší odchylka dvou nejbližších zajetých kol, tím horší pořadí. Podle mě ale ten, kdo má odchylku v desetinách, nebo kolem jedný sekundy, si musí pomáhat stopkama, jako na cit to stejně zajet snad ani nejde, pokud tam nejezdíš furt stejnou stopu a stejným způsobem.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Jo, tomu rozumim, ale kdyz zacnes pocitat, tak vychazi tohle:
Kdyz si odectes casy 2. od 1. a pak 3. od 1. atd., tak ty difference jsou presne odstupy od prvniho v celkovych casech. Ta Burakova je rozdil mezi jeho casem a casem zavodnika pred nim. Z toho mi plyne, ze u zavodniku se ztratou 1 kola se pocita odstup od 1. zavodnika se ztratou 1 kola.
No ale kdyz vynasobim nejlepsi Burakuv cas deviti, tak je to 8:40.495, takze odchylka od celkoveho casu je cca 15 vt., coz je na jedno kolo zhruba 1.5 vt. a to je realny. Kdyby se k celkovemu casu pricetlo jeste 1 kolo, bylo by to nejakych 9:50, coz by byla prumerna odchylka od nejlepsiho kola pres 8 vterin, to uz mi realny nepripada. Takze ja celkem verim Burakovi, ze ho o to 1 kolo lizli. ;) :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Krom toho, u nas to nebylo o pravidelnosti, ale o case na kolo. Ja sestej vystartoval, sestej jsem i dojel, hned za tim baworem, co byl patej, ale mel jsem jedno kolo rychlejsi, jak on. Tomu odpovida i nasazeni do druhe jizdy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Po dlouhý době jsem si teď ve Francii koupil zase Gazoline a kromě reportáže o kombících, kde je mj. i Marly a 1501 Break, je tam taky upoutávka na zajímavou akci: http://chambery-autoretro.com/accueil.html
Měla by to být výstava zaniklých francouzských značek, v upoutávce je Simca, Talbot i Matra, Je to stejně daleko jako Paříž, jen jižněji, kousek nad Grenoblem. Jelikož budu s Tagorou 2,3 DT opět jezdit i v zimě a už brzy budu zase přezouvat na zimní, asi bych tam vyrazil, jel by někdo se mnou? Když pojedeme 2, tak je to cca 3500,- na jednoho, když pojedeme 3, tak zhruba 2500,- na jednoho, včetně ubytování.
Jo, ještě termín: 6 - 7.12.14

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Přílohy
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

A kde je ta Mille na dvou kolech? :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Zatím tam ty fotky nenahráli, koukáme průběžně :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Rancho-SO »

No však taky na tom třetím obrázku zhora už jí moc nechybí :o

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

No, Honzo, divil by ses, fakt byla na dvou :lol:
Obrázek

Odpovědět