Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Pavel V »

Jirko, včera jsem s Tomášem Nerudou mluvil a vědí o nás, říkal jsem mu,že ještě zkusím vás a ještě zkusím některé lidi z Peugeot klubu, třeba to bude pěkná kolekce. Mimochodem, máme v plánu v budoucnu uspořádat sraz Francouzských značek :)

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Dobře..... :) Kolekce to bude určitě pěkná a nápad uspořádat v budoucnu společný sraz "Frantíků" je výborný! ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Takovaj sraz uz mam v planu udelat davno, ale neni cas a sily, momentalne. Ale pokud se do toho nekdo pusti, radi pomuzeme, ja teda urcite!
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

I já bych se snažil být nápomocen! ;) Určitě by to bylo zajímavý,už jen z hlediska,že by bylo na co koukat! :)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Tak, první dojem z akce nebyl nic moc, protože ráno jsem auto umyl, přestože bylo zmoklý, ale chtěl jsem to mít čistý. Cestou jsem si koupil Iron a noviny, abych ještě na místě vyčistil čelní sklo. Následně jsem zjistil, že fakt zbytečně... :) Při příjezdu na místo, odkud jsem viděl skupinky "kachen", jsem zaregistroval šipku navádějící účastníky vlevo na rozježděnou zablácenou louku, touto cestou jsem v duchu pohrdl a pokračoval dál s nadějí, že tam bude lepší vjezd. Fakt nebyl! Další variantou byla "cesta", která byla tvořena asi tak 15cm hlubokým blátem. Tak jsem se vrátil k nájezdu na louku a co nejvíc mimo rodeocrossovou trať jsem dosáhl parkoviště... Na místě už byl zelený Chrysler Zdeňka Nohejla a modré "Cháčko" Jirky Procházky. S těma jsem se pak potkal v místní restauraci - stodole. Počasí se ale začalo vyjasňovat a s ním i nálada, takže jsme začali okukovat auta a pohodovou atmosféru, všichni citroeňáci, který jsme potkali, byli příjemný a usměvavý lidi, takže druhej dojem jednoznačně pozitivní! Šli jsme se pak s Martínkem podívat do místa, kde řádila 2CV v rallyecrossové úpravě a každý kdo měl zájem si mohl zajet dvě kolečka na vyznačené rozblácené trati. Chvilku jsme koukali jak jezdí ostatní a pak jsme se mohli svézt také. Já jsem teda předem avizoval, že nepojedu slalom mezi pneumatikama, ale udělám jen ovál, protože jsem jel samozřejmě jen kvůli tomu, že na kolenou jsem měl Martínka, kterej držel volant a naprosto nadšeně řídil tohle auto, nicméně, jelikož nemělo zadní dveře, kufr, ani sedadla (kromě řidičova), nechtěl jsem riskovat, že se mi někde v zatáčce z auta vykutálí. Před jízdou jsem se snažil nenápadně okouknout jak se vlastně v kačeně řadí, ale z dálky jsem viděl jen hlavici řadící páky a to, jak jí každej posune k sobě a dozadu, fajn to zvládnu. Jenže když jsme si sedli dovnitř, zjistil jsem, že to není klasická šaltpáka, ale z palubky trčící tyč, jejíž konec se dá přitáhnout k sobě a pak, na dráze asi 20cm dozadu, má evidentně několik poloh (podle citu v ruce a několika aretačních poškubnutí), no tak jsem vybral něco a ona to byla zrovna jednička :P to nám stačilo a kolečko jsme objeli, hledat dvojku jsem se ani nepokoušel, riziko, že tam za jízdy fouknu zpátečku, bylo na můj vkus moc vysoký :grin: Mezitím dorazilo několik Renaultů a právě, když jsme se k nim blížili, majitel bílé Dauphine, skloněn v motorovém prostoru, mocně rukou tůroval motor - nemohlo mi to nepřipomenout scénu z filmu Fantomas, kde se komisař Juve (Louis de Funes) snaží usnout a pod okny mu přesně takhle nějakej nešťastník tůroval bílou Dauphine, tak po něm hodil bačkoru, atd. :lol: Pokecali jsme, pokoukali, zjistili, že ne všechno bláto je bláto, a že ty velký zelenohnědý koláče je lepší obejít, protože já to lejno překročím, ale Martínek ne :? Jakmile se obloha zase zatáhla do černa, snědli jsme svačinu a s pozdravy: "uvidíme se za týden na Sázavě" jsme se rozloučili a vyrazili k domovu. Nebylo to špatný ;)

V tomhle monopostu Martínek jen seděl:
m210920131349.jpg
A tohle řídil :)
m210920131350.jpg

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci a holky. :grin: Jak to tak čtu, :roll: koukám, že mezi námi není o kaskadéry nouze! :lol: Ale dobrý! 8-) ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Pavel V »

Lépe bych to nenapsal Michale :) Dopoledne kdy jsem přivedl několik Renaultů jsem po příjezdu taktéž nevěřil tabulce s šipkou vedoucí na rozblácenou cestu a pokračoval dále po asfaltové cestě. Ale opravdu ta tabulka s šipkou byla myšlena vážně a tak po nejednoduchém otočení zpět jsme sjeli na onu rozbahněnou cestu na louku. Zaparkovali jsme auta v řadě vedle vás Simkařů. Rychle jsme taky zjistili že ne vše je bláto, hned jsem se vybaven lepší obuví přezul a stále koukal kam šlápnout. První dojem u mě byl,že jsem začal litovat cesty na tuto akci.Ale během lepšícího se počasí nálada zlepšila. Po poledni se uskutečnila spanilá jízda do nedalekého muzea a depozitáře kočárů a vybavení pro koně.Prohlídka s odborným výkladem byla zajímavá a poučná. Citroenáři jsou opravdu příjemný lidi a jsem rád,že jsem je mohl poznat :) Po prohlídce muzea a depozitáře se účastníci srazu vraceli zpět na louku do Nespek. Já se ale již rozhodl nevracet a využít tak zbytek odpoledne k soukromé návštěvě kamaráda z klubu. Po příjezdu domů jsem se ale ještě zastavil v mycím boxu abych hadicí s vodou opláchnul nejhorší bláto a špínu z auta. Celkově bych akci hodnotil kladně a sobota tak byla příjemně prožitá :) Fotky vložím později.

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

No jo ,jak mi dnes Pavel volal plno bláta a to neni pro mě a pro mou Simku :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Jirko, Ty bys při příjezdu dostal infarkt! :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Jsem 1501S na dovce na jizni Morave a dnes cestou do Vidne za mnou uz Mikulova jela bila 2cv...

Jo, o Jirku se to tu pokouselo uz vcera, kdy mi Simca 3x zmokla....
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Michal už vše řekl za nás,tak jen malý dovětek,že to s tím bahnem a kravincema nebylo tak strašný.V sobotu jsem začal Cháčko čistit,no a není ještě ani pondělní poledne a už to mám hotový! :lol: :lol:

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Alenka »

Ahojky všichni,
posílám odkaz na naše rajče: http://cendovi.rajce.idnes.cz/ ;)
Jsou tam nové, spíše staré fotky ze srazů z letošního roku a Francie má doplněný text. Už sem doma, tak budu pokud mě to dovolí čas každý den doplňovat akce z léta a podzimu.
Mějte se všichni moc krásně a hlavně hodně zdravíčka v tomto počasí
Pá Ala

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Ajo super, lepšíš se! Akorát proč se album Bystřice jmenuje Rajče?
Obrázek

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Alenka »

Ahoj Bu,
jééééé, já ho zapomněla přejmenovat. Jdu na to :-) :grin: Děkuji
Měj se krásně

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Alenka »

Zdravím všechny nadšence veteránů,
již jsou u nás na rajčeti všechny české srazy letošního roku. Jelikož na posledním jsem nebyla doufám, že všechny informace jsou správné. http://cendovi.rajce.idnes.cz/
Mějte se krásně a příjemný zítřejší výlet :)
Pá Ala

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Pánové Simcaři,

zítra budeme pořádat degustaci makedonských vín od 13:30 na Novoměstské radnici na Karlově náměstí.
Petr by měl být u vstupu.
Měl by někdo zájem se zúčastnit ?

P.S.: slušně oblečeni :grin: a Péťa Svoboda případně s vizitkou z hotelu.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Tak letos bude tradiční setkání Club Simca France v sobotu 1.února. Kdo jede?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Asi ja
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Rozhodli jsme se s Havlikem zkusit zas neco trochu jineho. Najdete nas s cislem 175 :lol: ovsem, kdo trochu vi neco o soutezich 70-90 let, najde tam nejedno zajimave jmeno ...

http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index.ph ... il&id=2313
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

No ty brďo, to je neskutečná účast :o akorát jsem slepej, nebo tam není datum akce? Tohle určitě bude stát za to!

Bu: tomu říkám odvaha :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Datum je 4-6. 4. Neni moc casu :lol: ale je to soutez pravidelnosti, tak to tak drsny neni. I kdyz je pravda, je tam par ostrejch rz. Motokarova trat, nebo piskovna ;) jako tesim se, je tam hodne zajimavejch aut i posadek :lol: ale Sunbeam po Toivonenovi by se tam vyjimal lip...
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Prej se chystá ňáká veteránská ober akce na Rujaně, nevíte o tom někdo něco :?: Na netu jsem to nenašel...
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak již za 9 dní bude opět veletrh Víno&Delikatesy , 23.-25.4.2014 na výstavišti v Praze Holešovicích.
V pátek 25.4. nás poctí návštěvou známý francouzský herec Pierre Richard, který bude zahajovat den pro veřejnost a podepíše nám Simcu 1501 , která bude mít logo Simca klubu.

Takže kdo by chtěl vstupenky na veletrh, tak ať dá vědět ! :grin:

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Dnes SIMCA 1501 v příloze Praha MF Dnes........ :grin:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Obrázek

Odpovědět