Ostatní zajímavé akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nemam vubec žadnou informaci,že by něco takového bylo. Nic jsi neřekl .nezavolal,nenapsal...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Skutečně? http://simcaklub.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=265

Ale Jirko, tebe to asi bavit nebude :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Pánové, je to jen nápad a nevím, jestli je zrealizovatelnej. Ale: Stále hrozí, že zavřou Nümburgring, je to krásná a hlevně klasická trať. Hodiny pro veřejnost tam bývají dost často. Co kdybychom se výhledově buď letos, nebo napřesrok vypravili projet se se sporťákama. Zas tak málo by nás nemuselo být. Mirko, Pája, Jirka, Pavel Kraus, Pepa s Murenami, já kupé, Fána s Čendou Bagheerama. Třeba by šlo domluvit přes Jürgena i několik Matristů z německa. Nemusela by to být uplně marná akce, co vy na to?

http://www.nuerburgring.de/
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Velmi zajimavy napad. Ja bych do toho šel ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Tak me to pripada jako velmi :!: zajimavy napad.
Nakonec, minulej tejden uz Murena vrcela, jsem se zapomnel pochlubit... ;)
V tyhle souvislosti mala perlicka. Koupil jsem v Nemecku! repasovany karbece a nebylo v nich jediny tesneni... :roll: Takze si dovedete predstavit, jak dopadlo prvni zatoceni... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Bavil jsem se o tom nedávno s kamarádem co "do toho vidí", prej se Nürburgring jako takovej zavírat nebude, problém je v tom, že město vybudovalo šílenej "lunapark" kolem okruhu, protože mělo chybný data o návštěvnosti okruhu a myslelo si, že tam bude vydělávat těžký prachy, to ale nedopadlo, takže ten lunapark uvnitř okruhu se bude rušit, okruh jako takovej ne ;)
Nicméně nápad dobrej, letos ještě ready nebudu, ale příští rok bych tam určitě Turbo provětral :twisted: Ovšem pánové, tam se musí jezdit sakra s rozumem, tam nejsou všude únikový zóny jako v Mostě a je tam pár nepěkně jedovatejch zatáček...

http://www.youtube.com/watch?v=IfHJCv_S6iI

Pájo: to je šílený, kolik tím ušetřili, že to prodávají bez těsněníl??? Nechápu... Jo, prosím Tě, co látky, dorazily už?

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od paja »

Latky nedorazily a uz to zacina bejt podezrely. Je fakt, ze jsem jim ty prasule neposlal hned obratem, ale i tak uz je to sakra dlouho.
Napises jim nebo jim mam napsat ja?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Jdu jim napsat, ale jestli máš možnost, napiš jim klidně taky...

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Fana »

Tak to s tím Výletem a projetím se na Nurnburgringu je sakra dobrej nápad, jsem všema deseti pro :grin: :grin: Michale ty nebudeš mít Turbo na Slovensko? Škoda ;) Jestli bude Slovakiaring, tak holt budu první já. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Fana píše:Tak to s tím Výletem a projetím se na Nurnburgringu je sakra dobrej nápad, jsem všema deseti pro :grin: :grin: Michale ty nebudeš mít Turbo na Slovensko? Škoda ;) Jestli bude Slovakiaring, tak holt budu první já. :lol: :lol: :lol:
Bohužel, sice jsem se snažil, se zeptej Buráka, byl jsem tam šroubovat i během mý pracovní doby a i v dešti, ale nestihnu to. Dneska jsem se konečně zbavil garáže v Nuslích, v minulých dnech jsem odtud odvezl 3 vozíky věcí ke mě domů. Navíc jsem už musel udělat to parkování, abych měl vůbec Horizona kam dát, včera jsem v totálním lijáku do devíti do večera rozhazoval 5 tun štěrku... Je to náročný, ale postupně se to hejbe ;)

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tip na dnešek (sice na poslední chvíli ) :

Vážení přátelé, vzhledem k našim nadstandardním vztahům si Vás dovoluje naše společnost Vego Prag pozvat na akci :

„Sněz chlebíček a odpal golfový míček“

která se bude konat dne 3.6. od 16:00 do 21:00 hodin pondělí v Golf Indooru Praha – Horní Měcholupy ; mapa s kontaktem : http://www.gicp.cz/?page_id=4

Co bude pro Vás připraveno ?

· budete moci vyzkoušet hru v golfovém indooru na nejlepších světových golfových simulátorech

· ochutnáte saláty, chlebíčky, kanapky, vína, sud piva, juice, kávu, dorty atd.

· pobavíte se s přáteli u dobrého vína

Těšíme se na vás a věříme, že se vám akce bude líbit.

S přátelským pozdravem „ politbüro „ veletrhu Víno&Delikatesy

Svou účast případně potvrďte :
F. Veselý - 603 505 319

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Kluci, já těm Renaulťákum tu firemní podporu strašně závidim. Že na nás kašle PSA by se dalo chápat, ale třeba stejně se chová Škodovka, která raději podporuje VW, aniž by musela, pač se posraní páni manažeři chtěj zalíbit ve Wolfsburgu :(

https://plus.google.com/photos/10355681 ... 5957574609
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Dobrý den. Rádi bychom Vás a členy Vašeho klubu, pozvali na sraz Citroenu 2cv, který se koná 19. - 22.9. 2013 v Nespekách ( okres Benešov). Sobotní dopoledne 21.9.2013 chceme, k příležitosti 20. výročí založení klubu v Jesenici, udělat jako den a výstavu francouzských legend s dalším doprovodným programem.

V případě zájmu nás kontaktujte dopředu, abychom mohli doplnit do programu a domluvit podrobnosti.

S pozdravem
Tomáš Neruda

2CV club CZ
Neruda servis, s.r.o.
Budějovická 111
252 42 Jesenice
603 802 623
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Burák »

Kdo má čas, doporučujeme tuhle akci. Každoročně se jí zúčastňujeme. Letos jednou Čenda, Fána, Klocák, Já, V.Veselý. Kdo dál? :lol:

Více info zde: http://www.simcaklub.cz/ostatni-zajimave-akce/klikni
Přílohy
pozvanka_138.jpg
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Fana »

Musím odvolat svou účast, moje kedlubna děravá zapomněla na na pravidelné velko setkání celé rodiny, kde nemůžu ani nesmím chybět. Moje babička by to komentovala :"jdi do krámu a kup si dvě kila semtele". Tak až Sázava. Fána :oops: :cry:

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Pavel V »

Burák píše:Dobrý den. Rádi bychom Vás a členy Vašeho klubu, pozvali na sraz Citroenu 2cv, který se koná 19. - 22.9. 2013 v Nespekách ( okres Benešov). Sobotní dopoledne 21.9.2013 chceme, k příležitosti 20. výročí založení klubu v Jesenici, udělat jako den a výstavu francouzských legend s dalším doprovodným programem.

V případě zájmu nás kontaktujte dopředu, abychom mohli doplnit do programu a domluvit podrobnosti.

S pozdravem
Tomáš Neruda

2CV club CZ
Neruda servis, s.r.o.
Budějovická 111
252 42 Jesenice
603 802 623
Ahoj kluci,
od nás z Renault Car Clubu jedeme na tuto akci 4 auta, nechcete se někdo se k nám přidat a pomoc tak udělat malou výstavu Francouzských aut :?: Promyslete to, budeme rádi, když se k nám přidáte a budou moc lidi vidět kromě citroenů a 4 Renaultů také nějaké Simky ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Ahoj, co tam pojede za auta? Na mě to avízo "francouzských legend" dělá dojem, jak kdyby tam směly přijet spíš auta typu Facel Vega, Citroen DS, Renault 4CV, apod. :)

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Pavel V »

Od nás pojede R Dauphine Gordini, R8, R12 a R9. Když jsem mluvil s pořadateli,tak jejich představa byla účast francouzských aut do roku výroby 1985, ale i mladší a zajímavé jsou vítané.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Hm, hm, hm... no tak já mám teď k dispozici akorát Tagory, tak bych mohl vzít SX, to je taky celkem zajímavý auto, který málokdo zná a ročníkově se vejde v pohodě (1982). Tak asi jo...
Pojede ještě někdo ze Simca klubu?

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Já už to plánoval delší dobu,že pojedu......Pokud nebude vyloženě hnusně,zůčastnil bych se. ;)

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Pavel V »

To je super Michale, snad se ještě někdo přidá..., zkusím se ještě zeptat někoho z Peugeot klubu jestli by někdo nevzal nějaké veterány. Pojedeme asi kolem 8.30 z Kolína tak asi v 9.30 budeme v Nespekách, je to cesta podél Sázavy asi 2 km na statek Ledce ,kde už budou vidět auta a cesta z hlavní silnice 603 bude značená šipkami Citroen sraz.

https://maps.google.cz/maps?hl=cs&ll=49 ... rent=5,0,1

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Talbot »

Jo to je pěkný, mám to asi 24km od baráku :lol: Přijedu určitě, i když bude hnusně. Stejně je hnusně furt :?
Naposledy upravil(a) Talbot dne 18 zář 2013 20:27, celkem upraveno 1 x.

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Já to mám z chaty 17km (mám jí u Jesenice,kde kluci s 2CV sídlej) :lol: .Koukal jsem na předpověď a v sobotu bejt vyloženě hnusně nemá,tak já taky jedu! ;) .Taky to chtěli oznámit předem,kvůli doplnění do programu.Mám se tam zejtra zastavit a říct,že za Simca klub přijede blíže nespcifikované množství vozů? :)

Uživatelský avatar
Pavel V
Příspěvky: 48
Registrován: 17 zář 2013 15:16
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Pavel V »

To jsem rád, že nás bude více :) Jirko, klidně se u nich zítra zastav a řekni to Tomášovi Nerudovi, nebo mu to můžu zavolat jestli chceš.

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Ostatní zajímavé akce

Příspěvek od Jirka Prochazka »

V pohodě,zítra se tam zastavím.O Renaultíkách už vědí,nebo vás mám Pavle taky zahlásit? ;)

Odpovědět