PSA Simca

Moderátor: Burák

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Noo, s tim bílym tesákem bych to tak uplně neviděl. Neboj se, že PR nesledujou reakce veřejnosti a autokluby v tý veřejnosti hrajou docela významnou roli. A s tou Thalií to taky neni uplně to samý, Renault totiž taky dělá i hodně dobrý auta. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

Jo, který? :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

Ale pochjopte. My jsme uzká skupina. 80% chlapů u nás na dílně ti řeknou, že HTP, bo Fabie sedan, či Thalia jsou dobrý auta. Jasně, my si myslíme svý, ale z jejich úhlu pohledu to tak je. Takže ono to s tim renomé nebude tak zlý. ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Tak hlavně to ještě nevyjelo, ale Bu, možná by ses divil, co všechno se bere v marketingu v potaz.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

Ale jo, já to vim a chápu. Ale řikám, že ty reakce mužou bejt pozitivní a tak, že by to renomé Simcy u větší části národa nemuselo utrpět. Ten zbytek už záleží na PSA, esi to bude obstojný auto, či verk. A na druhou stranu, dostali bychom se, jako klub do většího povědomí.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: PSA Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Ale jo, já to vim a chápu. Ale řikám, že ty reakce mužou bejt pozitivní a tak, že by to renomé Simcy u větší části národa nemuselo utrpět. Ten zbytek už záleží na PSA, esi to bude obstojný auto, či verk. A na druhou stranu, dostali bychom se, jako klub do většího povědomí.
Přesně tak a pokud vubec bude tato Simca vyrobena tak naše Simky budou více vyhledávány a myslím i výše ceněny. V 90letech než se začaly vyrábět Octávky tak ty staré se prodávaly za pár korun,ne-li zdarma a nikdo to nechtěl a dnes pěkné kousky stojí až 100litru

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak jsem probral všechna čísla Flash Info( časopis francouzského klubu Simca) a našel jsem dvoustranu, věnovanou této novince, asi v tom smyslu: Peugeot nasazuje proti Loganu! Francouzsky neumím, asi to svěříme Jendovi Varvařovskému, aby nám to přeložil, nebo Michal Vítek by to určitě zvládl taky! Jsou tam koláče podílu na trhu levných aut, včetně Škody atd., bla bla. :mrgreen: A hádejte ze kdy to je, můžete třikrát! Číslo Flash Info č.52, duben, květen, červen, červenec, srpen 2007, ještě před Tarragonou, pro představu, jak je to dávno! :lol: Takže to chce klídek, bo Frantíci jsou taky klidní, časopis se tiskne v Poissy v PSA, jen tak mimochodem. :roll: A s tou Oktávkou Jirko,přesně to jsem psal, jen jsem srovnával Felicii a poptávku po staré, když přišla ta nová! Ale vzhled té skici to je úplně něco jiného, moc pěkný kukuč to má! :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: PSA Simca

Příspěvek od Michal »

do dvou let to tu máme, vzpomeneš si

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:do dvou let to tu máme, vzpomeneš si
O tom nikdo nepochybuje, pět let je doba dost dlouhá, ne? :lol: Ale jak vidím, jaký vzbudilo to téma zájem, myslím, že by to byl dobrej článek do časopisu. Ať jsou členové Simca klubu informovaní, až se to objeví, ne? :o Tak jsem to hned ofotil a dám to Michalovi, ať s tím naloží, jak jako šéfredaktor uzná za vhodné! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Ivane, kukuč? To jako výraz tváře? Ty brďo, važ slova, to je hodně těžkej kalibr. 8-) :lol:
I když možná jo, ale tak němé tváře, nejspíš tak ryby....
Jinak na skicu to moc nevypadá (takže už je to asi opravdu na spadnutí) nebo je to to nejkvalitnější na celý tý Simca záležitosti. ;)
Naposledy upravil(a) paja dne 27 led 2011 23:30, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

Ivan asi myslí tohle:
AAAT.jpg
To je trochu jiný kafe 8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivan asi myslí tohle:
AAAT.jpg
To je trochu jiný kafe 8-)
No jasně, já o voze a Pája o koze! :lol: Máš celý článek, nebo jen tu fotku? :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Ach zóóó. :) Víc jich tam neni?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

Ne :?

Dneska jsem koukal znova na ten obrázek v AutoBildu a už si zvykám :lol: je to normální auto s odpovídajícím dnešním designem :twisted:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

No vidíš a maji tě. ;) :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

:lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od tagorarichard »

málo hranatý
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

Ahoj všem, tak jsme zpět z Poissy a krom jiného jsme tam sondovali i tuhle záležitost. Všichni dotázaní, ať už z Club Simca France, nebo přímo z CAAPY (muzeum Simky v areálu PSA), tvrdí, že je to kachna, nic takového prý nehrozí a je to jen blábol, aby měli novináři o čem psát. Takže kdo ví...? 8-)

Michal

Re: PSA Simca

Příspěvek od Michal »

anebo vědí kulový :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

Kdo ví... je ale divný, že kdyby to "uniklo" do německýho tisku, že by se to nedostalo do francouzskýho? Anebo je to fakt jen výmysl němců a čeští novináři (jako všechno) jen přepisují od nich :?:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Neco se deje urcite, pac se s ruznejma navrhama setkavam i na nezverejnenejch mistech. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Grave1501 »

Podle mne o tom "nesmí" mluvit, ikdyby něco věděli. Prototypy apod. bývají dosti utajovaný dokud je oficiálně sami nepředstaví. Nebo ne???
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

To jo, ale občas se takovým "náhodným" únikem informací tomu autu zajistí slušná publicita ještě před oficiálním představením ;)

Odpovědět