PSA Simca

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

Pájo, normálka, my Tagoráci zase posloucháme furt dokola "jé to vypadá jako šestsettřináctka" - nevypadá, ale holt omezenej českej člověk nic jinýho velkýho a hranatýho v životě neviděl :roll: Teď Klocák nečte 8-) je to něco jako, když eRkaři o svých autech prohlašujou, že je to jako Porsche 911 - prostě jiný coupé s motorem vzadu neznají a tohle jim navíc lichotí, tak mají vlastně takový český porše :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

Tak já mám Žigul kombi, Erko, Aleko, Moskviče (401) a časem bych rád aspiroval na Zastavu :lol: Takhle to nesmíte brát. Kamarád zas nesmírně trpí, když jeho Fiatu 128 Rally řikaj lidi "malej žigul"

Krom toho 613 se musela fakt plést, zvlášť když ta Richardova měla i poklice :lol: :lol: :lol:
Obrázek


Jiří Lefner

Re: PSA Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pěkná Simca :shock:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: PSA Simca

Příspěvek od Klocák »

2 MichalTalbot :s tim co jsi napsal o eRkařích souhlasím :!: Ale já si to nemyslím, ikdzž jedno eRko doma mám :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: PSA Simca

Příspěvek od Michal »

blicí smajlík! Kdyby oživili značku Talbot, budiž, ale jako konkurenci dachně dát tak pokrokovou značku, jako je Simca, je teda barbarství

Jiří Lefner

Re: PSA Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:blicí smajlík! Kdyby oživili značku Talbot, budiž, ale jako konkurenci dachně dát tak pokrokovou značku, jako je Simca, je teda barbarství
Ale auto je to hezké. Jinak máš pravdu v tom co jsi napsal .

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Jsem nějak nepochopil co je na tom retro. Ale lacině vypadá to je fakt. :?
Obrázek

Michal

Re: PSA Simca

Příspěvek od Michal »

Jiří Lefner píše:
Michal píše:blicí smajlík! Kdyby oživili značku Talbot, budiž, ale jako konkurenci dachně dát tak pokrokovou značku, jako je Simca, je teda barbarství
Ale auto je to hezké. Jinak máš pravdu v tom co jsi napsal .
COŽE?Tohle že je hezké. Jirko sorry, ale začínám si myslet, že to děláš schválně, abys nás nasral. Vždyť je to prvotřídní hnus!

Jiří Lefner

Re: PSA Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,jako oproti některým typum třeba Toyot je hezká. Neviděl jsem vnitřek a zadek auta . Jinak bych byl radši kdyby nic takového nebylo protože Simca je jen jedna a to jsou ty naše. Nevím proč stále vymýšlejí takové kraviny...

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od tagorarichard »

Je hrozné...

PS. ty tatrovacké poklice už tam nemám (ted tam jsou tamanské :evil: )

jen tak mimo ted zrovna vyvařujem jednu 613 a musím říct zlatá tagora
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

Klocák: kua, psal jsem přece - Klocák nečte ;) :lol:

Bu: to je přesný :lol:

Ad Simca: no jestli to bude vypadat takhle, tak si asi počkám na nějakej rozumnější facelift, tohle je vážně k zblití... Hnusnější než cokoliv hnusnýho co jsem čekal :?

Jirko: oni taky japonci, a vlastně všichni žluťáci, nikdy hezký auto neudělali, prostě to neumějí. Buď je to zmrvená kopie něčeho americkýho nebo evropskýho, anebo vlastní kreace, přesněji řečeno kreatura. Smysl pro eleganci, krásu a ladné linie asi nemají ani ve slovní zásobě... Techniku už se naučili dotáhnout k dokonalosti, ale koukat se na to fakt nedá.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak to tady pročítám, nestačím se divit, co na tom asi budoucím autě vidíte buď pěknýho, nebo hnusnýho? :mrgreen: Kolik lidí, tolik názorů. Pokud se pamatuju, tak už jenom zmínka o vzkříšení značky by byla trochu jakási útěcha pro Simkaře. :roll: A hanit něco, co hoši v PSA vypotí a pošlou do boje s Dacií, je myslím mlácení prázdné slámy! Já na tom autě nevidím vůbec nic extra hezkého ani extra blbého. Je to prostě design poplatný dnešní obecné představě auta s průměrnými parametry a vzhled nijak nevybočuje z toho, co vidíme denně na silnicích. Ať už je to "Pažout", "Rendlik", Citrouš, Korejec, Japonec, bla bla, je to všechno na jedno brdo! :o Pokud soudruzi v PSA neudělají chybu, bude to mít velký kufr, bude to druhá Thalia a bude se líbit a prodávat! Komu? To bych neřešil. :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

No extrémně hnusnej je ten čumák, konkrétně ty obrysovky nebo blinkry pod světlama, či co to tam je, to je tam nějak navíc. A ta maska s tím znakem vypadá spíš jako Ford, než cokoliv jinýho, nevím, ale doufám, že to ještě nějak předělají... Zajímavý je, že na francouzskejch fórech o tom není nikde zmínka :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: PSA Simca

Příspěvek od Talbot »

A mimochodem, ty skopčáci jsou fakt idioti. Proč to auto označujou jako jetta-typ auta? To je prostě pro ně každej malej sedan jako vw jetta?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

No, mi to tak strašný nepřijde. Ovšem je zřejmé, že je to překapotovaný Peugeot 307 s kufrem. Jak píše Ivan, vypadá to tuctově.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Prodávat se bude, to je jasný, ale ze stejneho důvodu jako se prodává Kia. Tady vkus moc nepanuje, vyhrává cena. Tak jako se chodí do Penny nakupovat náhražky a lidi si tim zasíraj tělo a je jim to jedno, hlavně, když je to levný, tak přesně z toho sameho důvodu se budou kupovat podobný šidítka a výrobci to vědi.
Proto mě se.re, že takováhle bezpohlavní nastavovaná kaše a nekvalita bude reprezentovat jméno Simca, který ještě navíc bude určený tomuhle druhu spotřebitelů.
Naposledy upravil(a) paja dne 27 led 2011 00:22, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

Tak ono, co si budem povídat, Mille taky moc krásy nepobrala a lidová byla taky velmi.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: PSA Simca

Příspěvek od paja »

Mille si na nic nehrála, tohle se snaží o líbivost a podbízí se, snaží se tu láci zakrejvat, ale stačí se podivat na bočnici - oblast za předním blatníkem a nad zadním blatníkem nebo na vršek předního blatniku, jak je to kvalitně vysochaný. To mam daleko radši auta, který to přiznaj.
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: PSA Simca

Příspěvek od Paolo »

Myslim, že by se od toho Simcaklub měl distancovat :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Burák »

Důvod?
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: PSA Simca

Příspěvek od Paolo »

Nemá to se Simcou nic společnýho, kromě názvu, to bysme se mohli zabývat třeba i prvorepublikovým Talbotem jenom proto, že to byl Talbot apod. Pro mě osobně je zklamání zatim úroveň prezentace a design, obávám se že těch zklamání bude víc
Obrázek

Michal

Re: PSA Simca

Příspěvek od Michal »

první návrh nového talbota byl zajímavej, tohle je prostě auto, designově dvacet let starý

Mimochodem, možná si vzpomenete na články z osmdesátých let ve fr.novinách, který psali, že talbot začne hnít už na konci výrobní linky a po třech letech je shnilej totál. A k čemu to vedlo, úplně se zkazila prestiž značky, která před válkou (či kdy) vyráběla drahé a krásné vozy. To samé se může stát Simce. Zvlášť v ČR si pod názvem Simca vzpomene na krásné a kvalitní auta. Když se bude pár let prodávat tenhle novej hnus, kterej bude levnej a nekvalitní, tak si to sice pár spokojenejch důchodců koupí, ale celkově bude vnímaná Simca jako značka, spojená s výrobou levnej shitů. To je to, co mi štve!!! Když oživí Talbot, budiž, tam to nevnímám tak silně, ale SIMCA....to je úplně jiná liga. Když oživí Talbot, třeba v tom designu, který známe, tak si ho koupím, v SIMCAMUZEU je můžeme i prodávat (po určitejch úpravách, o kterých jsem psal výše), ale pokud oživí Simku jako lidovej shit, já osobně to sabotuju, bo se mi to příčí

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: PSA Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: No já si myslím, že sabotovat můžeš, co chceš, oni si v PSA udělaj, co budou považovat za prodejné auto. :mrgreen: A na to , že to odmítáš, Ti klidně se..e bílej tesák, si myslím. :lol: A třeba, jak píše Paolo, že nějakej Simca klub by to měl odmítnout, tak to je k smíchu, ne? :lol: A s tím jménem, ať to bude Talbot, nebo Simca, mě by Simca nevadila! :o Někdo by to koupil a řekl by , že je to sračka, jo? No a druhej řekne, "jó, to můj táta, děda nebo strejda měl Simku 1301/1501 a to bylo něco", tak nějak by to mohlo probíhat. A spousta lidí tady by přikývla, neboť ta dobrá pověst tady je! Pro Čecha, když se řekne Simca, mu blikne 1301, starším zase Aronde. A nikomu z nás to neublíží, bude se chvíli o Simce klábosit a život půjde dál! :lol: Nebo jste slyšeli, že by se někdo bouřil proti Thalii? Že se dělá v Turecku a je to shit? Já teda ne, lidi to kupujou, jezději a svět se nehroutí! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: PSA Simca

Příspěvek od Paolo »

Nepsal jsem odmítnout ale distancovat, tzn nemíchal bych to dohromady, protože ať chceme nebo ne, tak lidi budou chodit na stránky a budou se ptát co a jak a kde se to dá koupit a jakto že nejsou díly atd atd.
Už vidim ty titulky v novinách: PSA stahuje levné Simcy z výroby kvůli špatnému plastovému uložení nápravy... :lol:
Obrázek

Odpovědět