Stránky, které stojí za to vidět

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Tak jsem si včera sehnal ten Automobil (měli ho až ve třetí trafice) a opravdu je to pěkný článek, je tam hodně detailů, jedna maličká chybička (že Horizon měl být následníkem S1000, což byla Samba) a dokonce i info o tom, že nástupce Horizona byl na poslední chvíli představen jako Peugeot. Takže si sežeňte, doporučuju ;)
Ahoj Michale! :grin: Když mi to půjčíš, jak si to okopíruju! :o Vezmi to v pátek s sebou! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Ivane, tak si to kup, vždyť to stojí asi 30 korun, nebo kolik... já to budu tahat někam na setkání (to zas abych na to nezapomněl), tam si to neokopíruješ, takže si to povezeš domů a pak zase abys myslel na to, že mi to musíš přivézt... není to trochu drbání se levou rukou za pravým uchem?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

:grin: Netahej! :mrgreen: Mě ty Talboty zase tak netankujou! :lol: Asi by se Ti to u mně ztratilo! :o
ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Ale já se nebojím, že by se mi to u Tebe ztratilo, akorát na to budu muset myslet a k tomu milionu věcí, na který myslím a který řeším, je tohle zbytečná další věc, když si to můžeš normálně koupit v KH, ne?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Tak jsem teď byl dole v trafice pro pití a ten Automobil jsem Ti tam Ivane koupil, nechám si ho v autě a nemusím to dál nosit v hlavě. Aspoň budeš mít svůj - originál, a hotovo ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Tak jsem teď byl dole v trafice pro pití a ten Automobil jsem Ti tam Ivane koupil, nechám si ho v autě a nemusím to dál nosit v hlavě. Aspoň budeš mít svůj - originál, a hotovo ;)
Ahoj! :grin: Tak díky a v pátek nashle! :lol: Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Michal »

kup mi taky :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Michale, domluv se s Ivanem, třeba Ti ho půjčí na okopírování :lol:

Michal

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Michal »

to je dobrej nápad ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Michale, domluv se s Ivanem, třeba Ti ho půjčí na okopírování :lol:
Nepůjčím! :mrgreen:
Obrázek

Michal

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Michal »

lakomče, kopírování by mne vyšlo na 29,-, takhle budu muset zaplatit v trafice 30,- :mrgreen:

Nainstaloval jse si do nového noťase místo Mozilly google chrome, kde je u zahraničních stránek automaticky překladač. Úžasná věc :P

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od tagorarichard »

ty neznas reci ? :-)
ono prekladac by clovek kolikrat potreboval i na ceske stranky
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak mi sousedovic kluk,( jinak kouslej do značky Škoda :mrgreen: ) ofotil z časopisu Automobil 1973 rozhovor s panem Chroustem, šéfem servisu Simca ve Strašnicích. Znám ho osobně! Doufám, že ještě žije, má prý podle zpráv kluků ze servisu Žigula! :grin: A kus článku chyběl! Tak jsem si půjčil celý ročník 1973 a vyzobal jsem tam další 3 články o Simkách! :lol: Simca 1000 Rally potřetí, Matra Simca Bagheera a Simca 1100 TI ! :lol: A to v hlubokým totáči v časáku, plným MTX, Liazek, Škodovek, Žigulů apod.........., hned 4 krát o Simkách! :o Dobrý, ne? :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

A kdyby sis třeba koupil několik ročníků jako já, tak bys tam toho dohledal mnohem víc ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Jako třeba v 68 2 dvojstránky o Simca 1200S apd...
Obrázek


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Možná to tady bylo ...http://auto.idnes.cz/dalsi-vlna-levnych ... tomoto_vok
:shock: :shock: :shock: Tak jestli bude novej Talbot vycházet ze sedanu 306 (kterej je podle mě zdařilý a pěkný auto), tak už jen potřebuju vědět kde se podepisujou objednávky :twisted: Už jen ta představa, že mi na dvoře, vedle mých Talbotů, bude stát i novotou vonící Talbot... hmmm :P

Jinak tenhle článek tady myslím ještě nebyl, je to asi 4 roky, co se objevila skica prototypu s logy Talbot, ale to vypadalo spíš jako C4ka a od tý doby bylo ticho po pěšině, díky.

J.R.
Příspěvky: 24
Registrován: 14 kvě 2010 01:15
Bydliště: Praha

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od J.R. »

Já mám skoro všechny ročníky Automobilu -od 1959-současnosti-a Světu motorů-1947-1990,většina svázaná a co třeba tehdy psali-automobil 1965-67,kde se skoro v každém čísle řeší problém Simcy a jeho,,tehdy zachránce,,Chrysleru,později v ročnících od 1980 se představují talboty-Horizon,Tagora a další.Pár jich mám dvakrát,takže pokud byste někdo chtěl mám roky 1965,66,67,71,74,75,76,77,79,80,81,82,ročníky svázané,cena za ročník cca 230kč-od 1971,roky-1965 až 67 250,kč,v Praze možné osobní předání,jinak po převodu mohu poslat.
omlouvám se za tuto ,,reklamní vsuvku,,jen ktomu co vše si můžete o Simcách-Talbotech přečíst ve starých číslech.Pokud by sem šli vložit fotky,dal bych sem malou ochutnávku,ale to mi sem nejde.
Naposledy upravil(a) J.R. dne 13 led 2011 23:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Chrysler zachránce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sakra, jen deset smajlíku mi to dovolí, chtěl jsem se nasmát. Taky mi došlo, že teď už Ivan nic nenapíše :lol:
Obrázek

Michal

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Michal »

seškrtil jsem je :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

[quote="Burák"]Chrysler zachránce Sakra, jen deset smajlíku mi to dovolí, chtěl jsem se nasmát. Taky mi došlo, že teď už Ivan nic nenapíše
Ahoj! :grin: A proč bych jako neměl nic napsat? :mrgreen: Že nemám psát, nebo nechci? :o Jsem tu denně několikrát, sleduju to všecko! :lol: Taky občas něco napíšu, proč ne? :roll: Ale nepotřebuju se nechat dehonestovat nějakým ....., jistě uznáte, že ve svých 65ti letech to opravdu nemám zapotřebí! :mrgreen: Nechci to vracet tam, kde už jsme kdysi byli, opravdu už nechci "otravování Ivanem" tady číst! :mrgreen: A taky by neškodilo položit si otázku, kdože přišel na to, že nás není 106, ale najednou 215? :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

:grin: Asi jsi Bu myslel kvůli těm smajlíkům, to mi došlo teď, ale měl jsem práci to odeslat, to je pravda! :mrgreen: Nebo smajlíky zakázat! :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Přesně, myslel jsem ty smajlíky :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Přesně, myslel jsem ty smajlíky :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :o tak jo! ahoj Ivan
Obrázek


Odpovědět