Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »


Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Když já chcuk Someku. A až do SIMCAMUZEA

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ale tohle má taky motor z Arondy ;) já už se těšil, že pojedeme zase do Francie :lol:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Právě že jenom motor. Zbytek je Massey-Ferguson. Somce je celá simčí

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Máte někdo zájem? Vypadá hezky. :)


http://auto.bazos.cz/inzerat/5531927/Aronde-Simca.php
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tyhle fotky už si pamatuju z inzerce minimálně 5 let zpátky, tenkrát za to chtěl asi 70tKč?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Fotky jsou pět let starý. Před rokem jsem to viděl in natura, byla za 35 a mraky práce

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

To je ten, co měl i tu 1300. Klocák viděl taky
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak na tuhle Arondu jsme se byli podívat asi před 2, nebo 3 lety s Klocákem ve Vrchlabí, měl ještě Simku 1300. Za hrozný ceny, zbastlený laky, Simca 1300 nabouraná, Aronde přestříkaná hrozným způsobem, prostě hnus! :o Nebrat! :mrgreen:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:To je ten, co měl i tu 1300. Klocák viděl taky
Honzo,ta Aronda byla už minimálně 1krát prodaná od doby kdy to měl nějaky kšeftař v bazaru. Já se také o ni zajímal. Byla za 35litru. Na fotce vypadá hezky ale skutečnost je jiná. Jirka

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

To jsem rád, že o ní víte. Nerad bych, aby tam někdo jel zbytečně
a zjistil že je to hromada šrotu. :? :? :?
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Ale za cca 1200E je to postavitelná Aronde se solidní karoserií

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tři popelníky Simca Fulgur za 1500,-Eur? :shock:

http://www.leboncoin.fr/vi/71523060.htm?ca=7_s

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Nechtěl by někdo tu mojí 1308ičku? Má orig.elektrony, šíbr, el.okna, ještě platnou STK a dojela od Jihlavy. Já na ní nemám čas... dal jsem za ní 2500,-Kč, ale nechám jí klidně za 2000,-Kč ať mám co nejdřív o starost míň.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Pár věcí z ní bych potřeboval, ale to by šla pod kudlu...
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

mě by zajímali ty kola



Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak si tu 1308ičku vemte "napůl" :P mě akorát zabírá místo a už mi tam dali lísteček ať to dám pryč (mám to před garáží) :roll: Jediný, čeho by byla škoda, je ten originál šíbr, ale stejně je děravej... to auto je buď na rozebrání, nebo na vyvaření - a já mám teď jiný priority (GrandLarge, Simca 8, atd.). Ale vnitřek má docela pěknej.

Ta zelená Bagheera je děsná, ale tohle je ještě příšernější :shock: http://www.leboncoin.fr/vi/103469422.htm?ca=1_s

No a ta hnědá Tagora na mobile.de je ta, na kterou jsem se byl podívat někdy v roce 2004 - i fotky byly tenkrát stejný. Tenkrát stála asi 2500,-E a když jsem jí viděl (je to kousek za Berlínem), tak jsem majiteli řekl, že mu za ní dám max. 1000,-E, protože boky někdo přelakoval a je to místy krupičkovatý a jsou tam vlnky, interiér je slušný, ale zdaleka není dokonalý (lišty kolem stropu jsou polámaný) a motor neběží - prý ho nechal zgenerálkovat a po složení už to nenatočili. Je otázka co konkrétně s tím je, ale za tu cenu to nestojí. Tím spíš, že to tam v tý stodole leží už minimálně těch 6 let, co jsem tam byl já.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

paja píše::lol: :lol: :lol: :|
Jen ten motor má hodnotu přes 6000€.
To byla řeč o tomhle:
http://www.leboncoin.fr/vi/86778217.htm?ca=8_s

Tak aby Ti to nebylo Pájo líto, tak jde o tohle auto: http://www.matra-passion.com/phpBB3/vie ... f=5&t=3886
Pokud se Ti zobrazujou obrázky, tak vidíš, že ty fotky v tom inzerátu jsou HOOODNĚ orientační, protože v reálu jde o obyčejnou zelenou Murenu s nalepenejma rozšířenejma blatníkama a jinýma "profi" úpravama... jet tam, to bych byl hodně nasranej :evil:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Tak si tu 1308ičku vemte "napůl" :P mě akorát zabírá místo a už mi tam dali lísteček ať to dám pryč (mám to před garáží) :roll: Jediný, čeho by byla škoda, je ten originál šíbr, ale stejně je děravej... to auto je buď na rozebrání, nebo na vyvaření - a já mám teď jiný priority (GrandLarge, Simca 8, atd.). Ale vnitřek má docela pěknej.
Pokud není nikdo, kdo by ji postavil, tak jsem pro. Zbytek dílů, co se nevyužije uskladníme pro budoucnost

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Michaltalbot píše:
Tak aby Ti to nebylo Pájo líto, tak jde o tohle auto: http://www.matra-passion.com/phpBB3/vie ... f=5&t=3886
Pokud se Ti zobrazujou obrázky, tak vidíš, že ty fotky v tom inzerátu jsou HOOODNĚ orientační, protože v reálu jde o obyčejnou zelenou Murenu s nalepenejma rozšířenejma blatníkama a jinýma "profi" úpravama... jet tam, to bych byl hodně nasranej :evil:
No to je fakt docela hrozný, ty zabroušený oka ojnic, takhle jsme to dělali u pincků. :roll: :lol: S tim bych měl strach vyjet, natož to točit do 7000ot/min...
Co se týče tý 1308 tak jak se dohodnem Michale? Rozeberem to na místě a necháme to tam na cihlách, ne? ;) :lol: Pro budoucnost... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No, to by jste mi pomohli, dobráci... :lol:

Doufám, že to tam ještě stojí, lísteček jsem našel za stěračem v neděli. Kdy si pro to přijedete? Čím dřív tím líp. Jo a vemte s sebou baterku...

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Chytil jsem nějakou spací nemoc :( . Od pondělka ležím....kdyby se to zvládlo beze mne :? ...

Odpovědět