Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Ale dá, stačí počkat. Podívej, kolik dal Franta za 1501, ceny pořád rostou
no,prodava to 2 roky tak se nikdo se 100litrama za nim nehrne :lol:
Ale jak jsem řikal tu cenu to ma resp ty penize do toho nasypal


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ajeje, zas všeuměl. Fáno, nechceš? ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Že by nechal zgeneralkovat dalši Bagheeru? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Burák píše:Ale dá, stačí počkat. Podívej, kolik dal Franta za 1501, ceny pořád rostou
no,prodava to 2 roky tak se nikdo se 100litrama za nim nehrne :lol:
Ale jak jsem řikal tu cenu to ma resp ty penize do toho nasypal
Ahoj kluci. :grin: On to ale vůbec prodat nechce! :twisted: Je to Michal V., Simka je od Primáka a opravdu je kompletně udělaná, :o včetně plechařiny a laku. :o Má to v bazaru, kde maká, jako ozdobu a provokuje! Znám ho. :lol: Toš tak! :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Další Michal V.? :)
Jinak, tyhle inzerenty, co "nepotřebují prodat" mám nejradši - tím nemyslím nikoho konkrétně, ale inzeráty typu: "Chci za to 50t Kč a dolu nepůjdu, prodat nepotřebuju" a nebo "Cena pevná, když se neprodá tak to odvezu do šrotu" a další perly, tomu říkám bullshit, když nechci prodat neinzeruju, resp. když to chce někdo odvézt do šrotu nebo rozebrat, tak ať to udělá a nezasírá inzerci. Jestli si někdo myslí, že tím vzbudí dojem exkluzivity, nebo maskuje dlouhodobou neúspěšnost prodeje za vysokou cenu a nebo čeká na "rybu", která ty prachy vysolí, tak hlášky o nepotřebě prodeje jsou jen kyselý hrozny :roll:

Konkrétně tahle Simca je pěkná, ale na kupce si bude muset počkat dokud se ještě budou objevovat slušný kusy za 25t, navíc je to 1300, kdyby to byla 1501S, tak už je dávno v trapu.

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Další Michal V.? :)
Jinak, tyhle inzerenty, co "nepotřebují prodat" mám nejradši - tím nemyslím nikoho konkrétně, ale inzeráty typu: "Chci za to 50t Kč a dolu nepůjdu, prodat nepotřebuju" a nebo "Cena pevná, když se neprodá tak to odvezu do šrotu" a další perly, tomu říkám bullshit, když nechci prodat neinzeruju, resp. když to chce někdo odvézt do šrotu nebo rozebrat, tak ať to udělá a nezasírá inzerci. Jestli si někdo myslí, že tím vzbudí dojem exkluzivity, nebo maskuje dlouhodobou neúspěšnost prodeje za vysokou cenu a nebo čeká na "rybu", která ty prachy vysolí, tak hlášky o nepotřebě prodeje jsou jen kyselý hrozny :roll:

Konkrétně tahle Simca je pěkná, ale na kupce si bude muset počkat dokud se ještě budou objevovat slušný kusy za 25t, navíc je to 1300, kdyby to byla 1501S, tak už je dávno v trapu.
Lépe bych to nenapsal ..... ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Souhlas
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

jakýkoliv automobil, upravovaný "konstruktérem a učitelem M. Primáka" Novotným jen přes moji mrtvolu :lol: :lol: :lol:
Ta modrá Simca 1300 se prodává cca 2 roky, už slevil 900.- Kč. :roll: ale je opravdu moc pěkná

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,hlavne radsi dam chlapikovi 100litru a mam nove auto nez za 20 a začit s renovaci kde bych dopadl huř

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Ale nesmí to dělat Novotný, nebo někdo koho "učil" :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Fána: :lol: :lol: :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Fana píše:jakýkoliv automobil, upravovaný "konstruktérem a učitelem M. Primáka" Novotným jen přes moji mrtvolu :lol: :lol: :lol:
Můžu vědět o co jde?
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

taky tomu nerozumim ale myslim, že se tady smíchaly dvě věci, které spolu nesouvisí
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Trochu. Ono by jste totiž museli slyšet Novotného v akci. I takovýhle věci vyprávěl :lol: Fána to asi podá líp.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Já mám dojem, že je tady určité nedorozumění. :roll: Co já vím, tak Luboš Novotný není v žádném případě učitelem Michala Primáka. Když já jsem v r. 2002 vstoupil do klubu, nemohl Primák Novotnému přijít na jméno! :o Já jsem se naopak Luboše proti Primákovi zastával! :roll: A to až do té doby, kdy mne osobně šeredně vypekl! :lol: Nemám v úmyslu jednoho, nebo druhého pomlouvat, zkušenosti s oběma pány asi mají mnozí podobné. :o Co se mne týče, od Chrustenic jsem Novotného neviděl a evidentně se mi po něm nestýská! :lol: Toš tak. ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

No, on Novotny je evidentne hodne mimo realitu. Kdyz jsme ( ze slusnosti) jeho historky poslouchali, byla mezi nim i jedna, jak Michala Primaka ve skole ucil jist lzici.... To neni pomluva ani jednoho, ani druheho, jen popis vypraveni toho, co si Novotny navymyslel. Myslim, ze je mu dobre a zije si ve vlastnim svete ;)
Obrázek



Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jojo, ta je prima. Zvlast to tesneni zadniho okna prilepeny chemoprenem, kterej je nablitej i na kastli....

http://pragos.cz/veterani/clanek?id=16
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Burák píše:Jojo, ta je prima. Zvlast to tesneni zadniho okna prilepeny chemoprenem, kterej je nablitej i na kastli....

http://pragos.cz/veterani/clanek?id=16
Nikdo není dokonalý , i když si to o sobě leckdo myslí :lol: :lol: :lol: S nima mám občas co dočinění .

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jo, s tím pánem jsem měl tu čest párkrát mluvit osobně...
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jojo, ta je prima. Zvlast to tesneni zadniho okna prilepeny chemoprenem, kterej je nablitej i na kastli....

http://pragos.cz/veterani/clanek?id=16
Ahoj kluci. No, Simka pěkná, ale na víku kufru něco chybí, ne? :o Ta cena není zase tak hrozná, je-li vše renovované, Mirko taky platil za tu svoji hrozný prachy! :roll: A v Éčkách! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane,s tim souhlasim,že ty penize v tom jsou protože všichni víme kolik ty renovace soji peněz ale nikdo mu 200litru nedá.. ;)

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

http://auto.bazos.cz/inzerat/33703620/P ... y-vice.php
neprodava to ten chlap co byl minule na setkani?

Odpovědět