Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Přesně tak, zítra ráno zas do garáže. Neštovice mojí drahé polovičky jsou sice krajně nepříjemné (nemuže tutui ani do Tábora) ale za to se mi zas uvolnil víkend na práci, což je v tle chvíli velký plus
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

. . . si řikám, jestli by nebylo lepší tohle koupit a doladit, než "lepit" tu moji mrtvolu, co mám na dvorku :shock:
http://annonces.ebay.fr/viewad/VEHICULE ... 5006073825
Nepojedete někdo s plátnem do Francie? :roll:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Jedu opačným směrem 8-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Klocák: no do Francie se sice pojede příští víkend, ale tenhle kombík je až úplně na druhý straně - na pobřeží Atlantiku a to je na houby... :(

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

Hmm, takže "Murphyho zákony" opět fungujou :(
. . . tzn. moje mravenčí práce bude pokračovat několik dalších let :?

2. Michale Talbot : Michale, nemohl bys prosím z toho inzerenta (díky své excelentí francouštině) vytáhnout "nějaké další detaily" ohledně toho auta?
Event. ochotu prodat ho do Čech? :-o
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jim je to vzásadě jedno, jestli to prodají do Čech nebo do Jihoafrický republiky, podstatný je, jestli to chceš opravdu koupit. Podle toho, že v každým druhým inzerátu je "Curieux et acheteurs fantomes s'abstenir", což znamená něco jako, aby zvědavci a zdánliví kupci se zdrželi, resp. neotravovali, to vypadá, že i ve Francii je to stejný jako u nás - když člověk něco prodává, napíše mu milion lidí, každej chce poslat co nejvíc fotek, ideálně i fotku výfuku zevnitř, potřebuje co nejvíc informací, kolik to mělo majitelů apod. kraviny, a pak stejně nepřijedou, v lepším případě přijedou, ale nekoupí kvůli nějaký zámince typu: ono to má prasklou palubku - u Formana z r.94 s TK za 4000,-Kč :roll: Když jsem tam volal na nějaký auto, většinou dokud jsme nestáli s platem u vrat, nevěřili, že opravdu přijedeme.

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Jim je to vzásadě jedno, jestli to prodají do Čech nebo do Jihoafrický republiky, podstatný je, jestli to chceš opravdu koupit. Podle toho, že v každým druhým inzerátu je "Curieux et acheteurs fantomes s'abstenir", což znamená něco jako, aby zvědavci a zdánliví kupci se zdrželi, resp. neotravovali, to vypadá, že i ve Francii je to stejný jako u nás - když člověk něco prodává, napíše mu milion lidí, každej chce poslat co nejvíc fotek, ideálně i fotku výfuku zevnitř, potřebuje co nejvíc informací, kolik to mělo majitelů apod. kraviny, a pak stejně nepřijedou, v lepším případě přijedou, ale nekoupí kvůli nějaký zámince typu: ono to má prasklou palubku - u Formana z r.94 s TK za 4000,-Kč :roll: Když jsem tam volal na nějaký auto, většinou dokud jsme nestáli s platem u vrat, nevěřili, že opravdu přijedeme.
¨
Michale ,tak to jsem se zasmál :lol: :lol: ....každej chce poslat co nejvíc fotek,ideálně i fotku výfuku zevnitř.... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

2 MichalTalbot : to máš pravdu, ve všem :!: ;)
. . . . ale zase musej pochopit, že když by se proto jelo 1500 Km (v lepšim případě), tak proto musej něco udělat :shock: Já mu i psal (anglicky), že mám vážnej zájem a že jsem členem Simcaklubu, že mám 8 veteránů, z toho 4 Simcy, ale neozval se . . . to se na mě zase nemůže zlobit, že hned nezapřahuju plato a nejedu tam :roll:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Klocák: to máme stejnou zkušenost. Když jsme sháněli Pájovo Rancho, tak jsem toho obesílal spousty a v podobným duchu - kolik mám aut, kolik jsem jich už koupil ve Fr, kdo všechno mě zná, že jsem členem Club Simca France i ČR, atd. A stejně nikdy nikdo neodepsal. Pak jsem s tím prodávajícím domluvil schůzku po telefonu a na tý nám mj. řekl, že žádný zprávy z leboncoinu nedostal :o takže je otázka, jestli to nějak neblokuje IP adresy ze zahraničí. Jenže když v tom inzerátu není telefon, tak jak se s nima má člověk spojit? Taky nechci furt otravovat Jeana... Holt člověk musí vytipovat víc aut v jedný lokalitě, brát to tak, že to za ty prachy vezme i kdyby tam byla nějaká záludnost, anebo vybírat dokonalej kus, ale za víc peněz a prostě to risknout a vyrazit. Než jsem sehnal Murenu, tak jsem taky jel s odtahovkou až někam nahoru k moři a nakonec to byly všechno paštiky, přestože na fotkách to vypadalo dobře, 10000,-Kč v prdeli, ale lepší než koupit nějakej nesmysl. Nezapomeň ale, že odvážnému štěstí přeje ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

2 Michal Talbot : máš recht :!: Já si radši počkám 8-)
Naštěstí se renovace "1500 Break" se nedá uspěchat, buď koupim něco slušnýho v origo stavu, co se nechá udržovat nebo se pustim do tý "kinický mrtvoly, co mám na dvoře 8-)
2 Ostatní : Kamarádi , spoluklubovníci :) Mám doma 8 veteránů, z toho jsou 4 Simcy - bohužel z důvodu místa na garážování a času, který jsem schopen autum věnovat, musim min, 2 auta prodat, tzn. i jednu Simcu :!: jukněte do vozů členů, pokud by vás nějaký moje auto zaujalo, ozvěte se na mobil nebo sz. Nerad bych dával Simcu mimo klub :!:
Já prostě nemám kapacitu "Starat" se o 4 Simcy a tim, že jednu "pošlu dál" se budu moct věnovat zbylým 3 daleko víc, než teď :!:
Bohužel se nedá nic dělat, jedno "Simcaauto" musí "do světa" :evil: Podrobnosti o stavu a ceně jednotlivých aut si vyřešíme osobně. Moje nabídka platí do srazu v Belgii, ať máte čas přemýšlet :mrgreen: pak dám inzeráty i jinam :?
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,a co takhle to v našem klubu vydražit od korunky? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Já to nekomentuju :? Tobě fakt chvílema houká, se mi zdá :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Já to nekomentuju :? Tobě fakt chvílema houká, se mi zdá :?
Tomu nerozumím. To si nemohu udělat srandu? Jinak já jsem v pohodě ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jirko promiň :!: To bylo na Klocáka. To víš, ono včera byly čarodejnice a když člověk v noci čumí do bedny, leccos přehlédne :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

Bu sorry, ale on každej nemá za "zadnicí" takový zázemí co Ty a až budeš mít 2 děti a rozestavěnej barák, tak by si to možná pochopil, takhle to nemá cenu.
Ono je možná lepší mít 3 Simcy v perfektnim stavu, než 2 pojízdný a 2 nepojízdný !
Ale já Ti do tvejch aut taky nekecám . . .
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Hele a to vyplynulo z diskuze u piva na srazu nebo z "diskuze" doma po srazu? :lol:
Jinak teda já pochopení mam, když poznávam jak dlouho všechno trvá a celou tu dobu se musim dívat na vraky, tak to bere docela vítr z plachet. :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

Pájo, to bohužel vyplynulo z toho, když jsem chodil na srazu a koukal na ty auta . . . prostě jsem si uvědomil, co jsem schopen zvládnout :? Prostě někdy je míň "víc" 8-)
Akorát se mi s těma autama blbě loučí, nemůžu najít "klíč", podle kterýho by jsem se byl schopen rozhodnout, kterýho auta se zbavim a který si nechám, takže za sebe radši nechám rozhodnout "ruku trhu" 8-)
. . . takže jedna Simca a jedna Škůdka půjde do světa! Tim "stáhnu poměr" Simca vs Škoda na 3:3, bude víc místa i v garáži a "vrátěj" se mi nějaký peníze, který hned obratem investuju zase do verglů ;)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Klocák píše:Pájo, to bohužel vyplynulo z toho, když jsem chodil na srazu a koukal na ty auta . . . prostě jsem si uvědomil, co jsem schopen zvládnout :? Prostě někdy je míň "víc" 8-)
Akorát se mi s těma autama blbě loučí, nemůžu najít "klíč", podle kterýho by jsem se byl schopen rozhodnout, kterýho auta se zbavim a který si nechám, takže za sebe radši nechám rozhodnout "ruku trhu" 8-)
. . . takže jedna Simca a jedna Škůdka půjde do světa! Tim "stáhnu poměr" Simca vs Škoda na 3:3, bude víc místa i v garáži a "vrátěj" se mi nějaký peníze, který hned obratem investuju zase do verglů ;)
Michale ,dle mého nazoru je 6 aut moc . Já mám 2 Simky a vím co je to práce a peněz než je dostanu do špičkového stavu. Ale jak jsi psal ,že je lepší mít méně aut ale v super stavu než více ,ale polovina z toho je na hovno. Dívat se na vraky by mě nebavilo. To by mě bolely oči. Ale každý at má počet aut na co stačí. Jen se divím,že Ty s dvěmi dětmi a barákem vubec stačíš na to co máš :shock: Ahoj

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Protože mám jenom asi dvacet aut, byl jsem dneska v Nitře se podívat na Simku 1000. Najeto 22tis a zajímavý stav.Nakonec jsem ji kvůli potřebě laku nekoupil, ale možná bude v klubu i tak ;)

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

Souhlasim s tím, že je dobré odhadnout možnosti a zařídit se podle toho co je člověk schopný zvládnout, pokud to je kam dávat pod střechu, je to fajn ale pokud to má stát dva roky na dvoře, je lepší to prodat někomu, kdo to zvládne.
Obrázek


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Leboncoin mi ani NEUKAZUJ!!! Zasranej debil, já myslel, že tohle je možný jen v čechách. JEli jsme dnes s Michalem do Strasbourgu pro tu kapotu s nápisem na kupé, dveře a půl auta. A že nás manžel tý baby vyzvedne. Přijel v naleštěný 307 a že to přivezl, asi se báli říct, kde bydlej. Otevřel kufr s hromadou bordelu a na tý kapotě žádnej nápis nebyl :!: :!: :!: . Chvíli jsem si myslel, že si dělá prdel, nedělal. Že ho prodal zvlášť před tejdnem. Začal se o mne pokoušet infarkt. Kapota slušná, dveře jakžtakž a že to je vše a ostatní neni v ceně. Pak tam měl obstojný zadní lampy(3 ze 4), a chtěl za ně 50€ Nakonec jsem mu absolutně rezignovaně dal 40€ za víčko nádrže se vstupnim hrdlem, zvednul zas zadní sedačky, naskočili a jeli. Ve městě jsme našli malej carefour, kde měli poslední 2 croissanty na benzince si koupili každej dvoje Gittanesky a jeli domu. Mám víčko nádrže za 5 tis a takhle zbytečnejch 1200km jsem ještě nejel. :evil: :evil: :evil: Každopádně Michale, ještě jednou díky.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Leboncoin mi ani NEUKAZUJ!!! Zasranej debil, já myslel, že tohle je možný jen v čechách. JEli jsme dnes s Michalem do Strasbourgu pro tu kapotu s nápisem na kupé, dveře a půl auta. A že nás manžel tý baby vyzvedne. Přijel v naleštěný 307 a že to přivezl, asi se báli říct, kde bydlej. Otevřel kufr s hromadou bordelu a na tý kapotě žádnej nápis nebyl :!: :!: :!: . Chvíli jsem si myslel, že si dělá prdel, nedělal. Že ho prodal zvlášť před tejdnem. Začal se o mne pokoušet infarkt. Kapota slušná, dveře jakžtakž a že to je vše a ostatní neni v ceně. Pak tam měl obstojný zadní lampy(3 ze 4), a chtěl za ně 50€ Nakonec jsem mu absolutně rezignovaně dal 40€ za víčko nádrže se vstupnim hrdlem, zvednul zas zadní sedačky, naskočili a jeli. Ve městě jsme našli malej carefour, kde měli poslední 2 croissanty na benzince si koupili každej dvoje Gittanesky a jeli domu. Mám víčko nádrže za 5 tis a takhle zbytečnejch 1200km jsem ještě nejel. :evil: :evil: :evil: Každopádně Michale, ještě jednou díky.
Honzo, tak to Tě lituji . Mě by hráblo a ještě bych to týden rozdejchával :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Zatim to vstřebávám
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Přemejšlím jestli jí mám něco psát... asi bych vymyslel co, ale je to tak nějak k ničemu :?

Odpovědět