Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Celkem slušná, takhle z "rychlíku", schválně na kolik vyleze, já tipuju max. 15t Kč :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ale vždyť o tom tady už notnou chvíli mluvíme, Mlho :lol:
Talbot píše:
strojservis píše:Něco na změnu nálady http://auto.bazos.cz/inzerat/23062379/S ... Tuzexu.php :o
Není to náhodou tahle?
Paolo píše:Byl jsem se dnes podivat na Simku 1301 u Benátek n. Jizerou, spíš ze zájmu, chlapík má spousty veteránů a Simka ho nezajímá, dal by jí za 15000, prý pojízdná ale po půl hodině marného boje se mu nepodařilo jí zprovoznit. Pro mě bohužel nezajímavá protože má roztrhaný strop a lavici a je postříkaná podivným bílo šedým lakem, který nevypadá moc vábně. Výhodou je, že není schnilá, jen spodky zadních blatníků. Kompletní, v depozitu, bez dílů. Jestli máte někdo zájem, dám vám kontakt, na rozebrání možná škoda ale práce by na ní bylo až až až.
Na fotce vypadá celkem pěkně a jestli jí nechá za 15t, tak i rozumná cena.



Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. Já bych se chtěl vyjádřit k tomu: koupena v tuzexu. :roll: Pokud jsem si všimnul, je to verze LS, t.zv. socka. :o Pokud se pamatuju dobře, tak verze GL, později Special, prodával PZO Tuzex. :lol: Také laky v metalíze měl pouze Tuzex. Levné verze, jako právě Simca 1301 LS prodávala Mototechna n.p.( Národní podnik). :mrgreen: Škoda, že se již nedá dohledat, kolik kterých typů a verzí ten který prodejce dovezl a prodal! :shock: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:
Celkem slušná, takhle z "rychlíku", schválně na kolik vyleze, já tipuju max. 15t Kč :twisted:
Ahoj kluci. :grin: Tak už jsi se seknul o 20 litrů Michale. :roll: Já tipuju tak 40 000,-. :o Uvidíme, ale ty Simky ubývají. :twisted: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No tak to je pěkný, to je ale dobrá zpráva ;) protože je vidět, že o Simku je zájem a navíc ne jen v případě, když je skoro zadarmo, to je dobře Obrázek


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

To vypadá dobře
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fakt je ta Simca hezka a vypadá bez vážnějších investic ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

To je hezký, dokonce to má i originál GLSkovej kastlík na rádio (protože GT má jinej), jestli to není jen špinavý, tak to vypadá na chycený spodky př.blatníků, ale to je snadno řešitelný, pěknej kousek ;)

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Tohle špinavý stopro není a má chycený i špičky blatníků kolem blinkrů.Ale určitě nic hroznýho a neopravitelnýho. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Blatníky jsou ted na klubový inzerci :? Tak kdo? :roll: :lol:
Obrázek



Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Manuální převodovka, LPG, klubový atest, achjo :roll:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Je to barbarství namontovat do veterána LPG . Snižuje to hodnotu auta a navíc je každymu jasné ,že to má nalítáno :( Je vubec možné povolit atest na veterana s LPG? To nesplnuje origo stav....
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 10 dub 2013 09:36, celkem upraveno 1 x.

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Čauves kluci,no to prasárna je,hlavně,když to hrdlo takhle pěkně vystavíš na obdiv! :roll: Taky je zcela jasný,že to má papíry ze stoosmdesátky,protože je to rok 1972 a 2l se vyráběl až od roku 1973.Nikdy neměl 13" kola,ten byl rovnou na 14".Ty kola a manuální převodovku,tam nabastlil aby se přiblížil alespoň trochu tomu,co je psáno v techničáku.Taky platí vlastně jiný povinný ručení,protože je nad 1850cm'.Takhle je tady "opapírovanej"ale skoro každej 2l (pokud není na veteránskejch RZ),protože to lidi přivezli,když už to přihlásit nešlo.Tak hlavně,že to má testaci o původnosti! :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Hlavně ATEST a TESTACE jsou 2 uplně jiný věci, mimo jiné. Souhlas s Jirkou. By mi přišlo smysluplnější to postavit na noty 180 a nechat to, jak to patří :cry: Ale jinak to vypadá pěkně, to zas jo. A s tim manuálem to muže bejt už zajímavý.
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Třeba chtěl sdělením o atestu vypíchnout,že je to složený z homologovanejch dílů a né z náhražek od žlutého přítele Nguena z tržnice! :lol: .....Jinak to je opravdu hezký auto a je tedy o to horší,že mu dal takhle někdo na prdel! :cry:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Chrysler 2Litres s manualni prevodovkou pouzival chvili i Henri Pescarollo, postavili mu to na prani ve fabrice. Ale tohle asi nebude to auto :lol: nicmene z hlediska funkce je to spis plus a motor 1,8 od 2L zvenku prakticky nikdo nepozna. Jeden cas jsem mel v Tagore motor 1,8 nastrojenej periferiema z 2,2 a s Milanem Dobesem jsme se shodli, ze to je zajimava kombinace, melo to sviznejsi nastup toc.momentu nez 1,8 a vykon byl sice mensi, ale nijak dramaticky.
Co se tyce LPG, tak postoj Federace Klubu HV je, ze takova uprava je minoritni a navic vratna, tudiz ji toleruji dokonce i u veteranu na zelenych cislech.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jo a Jirko, s tim Nguyenem... kdysi jsem mel odkaz na nejakej server, kterej dokazal zobrazit prehled poctu nositelu urcityho prijmeni vcetne jejich lokalizace v republice. Tak moje prijmeni je pomerne rozsireny, ale Nguyenu je tady zhruba 4x tolik! Na mape pak bylo videt, ze 80% jich bydli v Karlovarskem kraji...

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

No,já vím Michale,je jich tu jak much (dokonce víc,než Procházků!!! :lol: )..............Já bych v zásadě neměl nic proti tomu,kdyby do 180ky dal někdo 2l,protože s manuální almarou je to jistě přínosný (a jak píšeš laikem nepoznatelný).Ale tenhle to vydává za 2l,přesto,že se v roce 1972 nevyráběl!Asi první prototyp......... :lol:
A ten plyn mi tam teda vadí nejvíc!U veterána naprostej nesmysl a uvedení do původního stavu,zase taková prdel není.Zavařit tu díru,lakovat atd...............Ale jinak,že se to toleruje při testaci vím. ;)
Naposledy upravil(a) Jirka Prochazka dne 10 dub 2013 10:55, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět