Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Hezký, ale KDY? :shock:
- tuhle sobotu Hamburk (Murena 2,2 pro mě)
- příští víkend možná střední Francie
- 5.6.10 sraz klubu sportovních vozidel Mělník

Takže nejdřív 12.6.2010 :?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

No....jako.....ten příští víkend....já si něco vyhlídl u Limoges :? :roll:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Si děláte prdel... :lol: Jednoznačně je potřeba přepravník na min. 3ks :lol:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

No....my s Bu, jako...trochu řešíme jednu odtahovku... :?
Kdo se má furt vztekat s platem :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Kdo se má furt vztekat s platem? Michale, koho tady chceš tahat za nohu? Jak dlouho se známe? :lol: Takže odtahovka a za ní plato :twisted:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

to až v dalším levelu, protože to chce céčko :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Na kolik dneska vyjde Céčko, na 30t?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Tak jsem se nakonec přece jen rozhoupal a nabízím Simku Elysée, r.v.1963 na prodej. Je v plně funkčním stavu, absolvoval jsem s ní sraz v Táboře. Má nový olej a je po celkové kontrole. Kromě jednoho místa v kufru jsem nenašel nikde korozi. Lakováno v sedmdesátých letech. Přečalouněný interiér. Není origo, ale je pěkný. Vůz má pěknou patinu. Nyní končí STK, tu ještě samozřejmě udělám. Protože je to fakt hodně kvalitní auto, prodej pouze členům klubu. Pevná cenovka 28 000,-Kč.
Kdo chce pěknou starou Simku, neváhejte.....než si to rozmyslím ;)
Přílohy
P4180108.JPG
P4180108.JPG (84.58 KiB) Zobrazeno 4533 x
P4180107.JPG
P4180107.JPG (102.16 KiB) Zobrazeno 4533 x

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od PeS »

proč prodáváš??? :shock:
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Kupoval jsem ji s tím, že si ji patrně nenechám. Mám zálusk na "zajímavější" kousky. A skorotosamé mám ;)

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od PeS »

tak to jo ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Já chcu cupé, nemáš tam taky nejaké, že bys ho přenechal
za symbolickou cenu??? 8-) 8-) 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od JD_Simca »

Kupé chci taky, tak by to chtělo 2 za symbolický ceny :lol:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

o jednom vím :lol:

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od JD_Simca »

A nejlépe aby byly nejdále v Chabrech :lol:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

což o to, doprava ke mě není problém. Máš-li symbolickejch sto dvěstě tisíc ;)

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od JD_Simca »

Asi každý máme jiný symboly :lol:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Byl jsem se dnes podívat na jednu Simku. Jedná se o mezitypovou verzi Simky 1301 Spécial, r.v. 71. Bílá barva, červený interiér. Interiér je naprosto nádherný a nepoškozený. Zbytek auta je na renovaci. Po technické stránce v chodu, ale několik málo let (3?) odstaveno. Koroze řešitelná. Po prvním majiteli, který vůz kupoval v Tuzexu. V depozitu. Cena bezproblémovou dohodou, ale za odvoz to není! Kontakt mám, fotky ne, Simca byla v garáži. U Kladna

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Funkční Tagora s doklady. Slíbil jsem fotky, zde jsou
Přílohy
P5080008.JPG
P5080008.JPG (77.02 KiB) Zobrazeno 4454 x
P5080014.JPG
P5080014.JPG (91.48 KiB) Zobrazeno 4455 x
P5080010.JPG
P5080010.JPG (68.02 KiB) Zobrazeno 4455 x
P5080007.JPG
P5080007.JPG (62.47 KiB) Zobrazeno 4455 x
P9060042.jpg
P9060042.jpg (107.48 KiB) Zobrazeno 4453 x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Já už teďka zas dlouho nebudu mít chuť nic kupovat a už vůbec ne od Němců, tohle už je čtvrtá Murena v Německu, která absolutně neodpovídá popisu, fotky jsou účelově focený tak, aby auto vypadalo líp než ve skutečnosti a úroveň zbastlenosti je několikanásobně vyšší, než by si tady uměl představit ten nejnešikovnější vesnickej Lojza :evil:

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Já už teďka zas dlouho nebudu mít chuť nic kupovat a už vůbec ne od Němců, tohle už je čtvrtá Murena v Německu, která absolutně neodpovídá popisu, fotky jsou účelově focený tak, aby auto vypadalo líp než ve skutečnosti a úroveň zbastlenosti je několikanásobně vyšší, než by si tady uměl představit ten nejnešikovnější vesnickej Lojza :evil:
MIchale, ona ta Murena je už cenově někde jinde. Ted je na euroodtimersu 2.2 za 138tis udajně v super stavu. Myslím ,že pod 100litru nekoupíš nic dobrého na to ,aby jsi neinvestoval do oprav. Nevím jestli tu z Marian.lazních prodal ale chtěl 160 litru. Ceny jdou nahoru....

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jirko, koupit Murenu za 150tKč umí každej trubka. Ono se dá najít pěkný auto za málo peněz, ale chce to hledat a mít trochu štěstí. Tohle je ale o něčem jiném, jde o to, že už ani němcům se nedá věřit, podvádějí při prodeji a to je to, co mě znechucuje. Nevím jako, co si ty lidi myslí, že když už jedu takovou dálku, že to teda vezmu, i když je realita mnohem horší než inzerát? Nebo jako když jsem kdysi měl koupit na Moravě Simku 1308 za 4000,-Kč a když jsme jí naložili dílama, tak prodávající se začal vykrucovat, že jí ale za 4t neprodá, že min.za 10t? Když pominu, že je to úplně trapný a nehorázný, tak co jako ty lidi čekají? Že řeknu, dobře, tak jo a oni na tom vytřískají o pár tisíc víc? Nebo, když jsem posílal někam do Ostravy po kamarádovi sklo na Bagheeru a když jsem volal zájemci, že kamarád je v Ostravě, tak on začal blekotat něco o tom, že mu mezitím volali 4 lidi a nabízeli mu to samý boční sklo za 500,-Kč (jasně tady v ČR) a že mi za něj těch 800,- co jsme se dohodli, nedá. Za prvý je to ubohost, takhle se zachovat kvůli pitomým 300,-Kč a za druhý fakt nebetyčná drzost myslet si, že už to nebudu chtít vozit zpět a kývnu na to. To bych blil.

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od JD_Simca »

Vsechno se da najit, ale zase kdo ma cas a penize jezdit po cele Evrope... to te nakonec vyjde na 150tisic stejne, ne?
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Jirko, koupit Murenu za 150tKč umí každej trubka. Ono se dá najít pěkný auto za málo peněz, ale chce to hledat a mít trochu štěstí. Tohle je ale o něčem jiném, jde o to, že už ani němcům se nedá věřit, podvádějí při prodeji a to je to, co mě znechucuje. Nevím jako, co si ty lidi myslí, že když už jedu takovou dálku, že to teda vezmu, i když je realita mnohem horší než inzerát? Nebo jako když jsem kdysi měl koupit na Moravě Simku 1308 za 4000,-Kč a když jsme jí naložili dílama, tak prodávající se začal vykrucovat, že jí ale za 4t neprodá, že min.za 10t? Když pominu, že je to úplně trapný a nehorázný, tak co jako ty lidi čekají? Že řeknu, dobře, tak jo a oni na tom vytřískají o pár tisíc víc? Nebo, když jsem posílal někam do Ostravy po kamarádovi sklo na Bagheeru a když jsem volal zájemci, že kamarád je v Ostravě, tak on začal blekotat něco o tom, že mu mezitím volali 4 lidi a nabízeli mu to samý boční sklo za 500,-Kč (jasně tady v ČR) a že mi za něj těch 800,- co jsme se dohodli, nedá. Za prvý je to ubohost, takhle se zachovat kvůli pitomým 300,-Kč a za druhý fakt nebetyčná drzost myslet si, že už to nebudu chtít vozit zpět a kývnu na to. To bych blil.
Michale ,nikdo Ti už dnes neprodá Murenu za babku.Jedině polovrak a vrak ,který jste ted viděli. Sám víš jakou to má hodnotu a kolik peněz to stojí dát to do super stavu. Já bych také mohl vyprávět . Jinak to co jsi napsal si dokážu živě představit :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jirko, kolik Muren jsi koupil v cizině? ;) Ta, co máš ty, se pohybovala v podobné cenové rovině. Tam to bylo zas o štěstí, páč to auto vypadalo na fotkách o moc hůř, než v reálu. Samože se dá. Michal nehledal něco, co se dá hned jezdit, ale něco, co se dá opravit, popř povyměnovat díly a ne něco, co má polovinu věci jinak a druhou polovinu v prdeli. A myslim, že definice polovraku a vraku chápeme tady každý znás uplně jinak ;)
Obrázek

Odpovědět