Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Pro Juru Lefnera: nemáš volno v garáži, že bys mohl tý svý Mureně pořídit sestřičku? http://www.rajveteranu.cz/7413-simca-ta ... urena-cheb

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ta cena je dost dobra az mam pocit,že je nějaky problem..Ty 2.2 se prodavaji za 200litru .. ;)

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nezda se mi to..jiny volant a že by kšeftar chtel tak malo??? Jinak je pěkna a nezničena

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Tak jde o to, zakolik ji koupil a jestli nepotřebuje rychle love ;) a nebo je to dobrodinec a chce pomáhat potřebným :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ne ne, ta cena je přiměřená. Za 200 litrů se prodávají verze "2,2 S", (protože ty obyčejný 2,2 za 200t jsou neprodejný inzertní ležáky) tohle je cca 5t Eur, což jak říkám sedí. Sice to má jinej volant a chybí černý plasty kolem př.světel, ale jestli je to cena tady v ČR, tak O.K. ;)

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

MIchale ,tak jo ;)
ale stejne ten kdo to koupi zahuči do ni 30litrama ,aby to bylo v cajku protože všichni víme ,že to nebude sednout a jet
Ten lak vypada hezky ale skutečnost je někdy jina a nikdo nevi v jakym stavu je motor,spojka ,brzdy apod ale je hezka.
Fana take koupil krasnou Baghheru a uz do ni nasypal 50 litru

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

To je. Kdyby nekdo chtel peknou 1510, prodava Primak na Simcacentru. Je za 9tis a nevypada uplne zle
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Tak do toho bych nešel ani za 14.- Kč. Podle stavu př. blatníků tak bude vypadat celá kastle, nárazníky natřený krémem na boty, nalítáno 200000 km, takže většina mechanických částí na GO, ale hlavně totálně zasranej světlej interiér, podle zadního sedáku to vypadá, že auto sloužilo poslední roky jako králíkárna. Poznámka auto potřebuje seřídit by tomu odpovídalo - nepojízdná králíkárna. http://www.rajveteranu.cz/7379-simca-talbot-1510ls

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fano.. :lol:
to auto je uplne na hovno a ja bych to nechtel ani zadarmo protoze bych musel uvolnit min 80litru na renovaci ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Aha, ja soudil dle fotek. No tak jiste, mohlo mi napadnout, ze to bude prima nabidka :lol:

Jirko, nauc se, prosim, jinou pohadku, tohle uz je trapny ;) pr tebe neni dobry ani Ferarri z roku 55 s 2 tisici kilometrama...
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jakou jinou pohadku? To,že ten Talbot je na hovno? Ano,je uplne zniceny a na celkovou renovaci . Lak 35 motor 25 ,karosařina min 10 ,brzdy,spojka 15 a kdo vi co jeste tak myslim,že 80 min to bude stat. To jsou fakta a nevidim na tom nic trapnyho...a nevim proč sem tahas Ferrari kdyz zde píšeme o totalne vychozenym Talbotu
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 21 dub 2014 19:47, celkem upraveno 1 x.

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Jirko, ty seš z lacinýho kraje, kastle za 10000.- to je tak zatřít díry kytem a přebrousit pod lak. A nebo jeden nejmenovaný vynálezce báječně spravuje karoserie nejtováním viz jeho Tagora :lol: :lol: :lol:

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fana píše:Jirko, ty seš z lacinýho kraje, kastle za 10000.- to je tak zatřít díry kytem a přebrousit pod lak. A nebo jeden nejmenovaný vynálezce báječně spravuje karoserie nejtováním viz jeho Tagora :lol: :lol: :lol:
No,ja jsem předpokladal vymenu přednich blatniku a ostatni by se dalo vyvařit a nevime v jakem stavu jsou prahy ale podle mych obchodnickych počtu 80litru by bylo mozna malo

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jo, ale to je na každým starým autě, tak je zbytečný to u každýho starýho auta furt psát dokola ;)

Radši se koukněte na to video z představení 1300/1500 co jsem dal do topiku s videama :grin: ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

No a co, vzdyt se da s tim autem jezdit po mensi oprave. Vono je docela potiz, sehnat peknou 1510 a i kdyz to prodava, ten, co to prodava, je to nejlepsi, co jsem za posledni 2 roky videl...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ee, tahle je o dost lepší, navíc to není holátko 1,3 LS, ale 1,5 GLS. Byl se na to podívat kamarád a až na pár detailů je to fakt pěkný, ta by za to stála ;)

http://www.rajveteranu.cz/7124-simca-ta ... ls-olomouc

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Akorat se v ni nekdo posral :lol: taky je na tom prace, no. Ale ty auta proste nejsou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

To je ale naštěstí jen potah ;) no jestli v tý hnědý jezdil prodávající osobně, tak to tam taky žádná vůně nebude... :twisted:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Je pravda, že 1510 je snad méně než 1307 a 1308 a dají se koupit za relativně rozumnou cenu.
I bych šel do tý z Olomouce, ale už to není kam dávat. :roll:
Tak se někdo pochlapte, ať se zachrání další kousek, než to někdo zlikviduje. :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Treba Michal, aby taky jednou prijel necim jinym, nez dehtem :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Já jsem pro! 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od tagorarichard »

taky bych strašně rad poznal motor na generálku podle fotky , ale to se budu muset ještě hodně učit :o .Jak tak koukám ta Olomocká není taky zrovna v "plné palbě " :grin: mně nezaujala , ani jsem se na ní nejel podívat a to vím i kde stoji. Blatníky podle fotek taky nic moc , ale to je asi to poslední co bych řešil .I když ty rožky hnily podle mně Hlavně u 1307, které nemněly plastové podběhy u 1510 hnily jen spodky u prahu a ty není problem převařit.
A když tady čtu že to hned potřebuje sypat do auta XXXXXXX tisíců tak nevím co na to říct, je to nesmysl a nikdo s trochou rozumu to do skoro yougtimeru neda. A hodnotit cenu opravy podle fotky ? Na kolik tipujete toho mýho okřídlenýho automata ?, schválně si to budu psát i s hodinama na kolik nakonec vyjde.
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Podle Jirky? Aspon 3 kila, at nezeru :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od tagorarichard »

kdybych mněl 300000 na vyhození renovace 1510 tak bych mněl i 3 mega na Lago :lol:
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Odpovědět