Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Anebo ventil na přívodu paliva
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Jarkovský měl kdysi problém na cestě do Sýrie z Chryslerem. Auto púo několika kilometrech nechtělo jet. Zastavil, počkal půl hodiny a auto zase jelo, to se opakovalo několik kilometr a opět. Nakonec zjistil, že u benzínky natankoval kus pucvole, která přicpala palivový přívod z nádrže. Když zastavil, benzín natekl před pucvol, když tento benzín vyjel, pucvol nepustila další a to dokola. Stačilo odpojit přívod u nádrže a profouknout směrem od pumpy.

Další varianta byla, že bych jel 1100, Burák se chtěl připojit kombíkem. Potřebujeme to provětrat před Francií. Uvidíme. Já možná v obdobný termín pojedu s platem Plzeň. Uvidíme

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ale Pája má pravdu. Jet a raději rovnou odvézt.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak pro mě to vychází jedině na sobotu. V pátek, pokud bude fit, Michal pojede s mým tátou za Plzeň pro Hilmana, v sobotu by jsme teda sjeli do Rakouska a v neděli jsem v Sosnový na měření.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Když už budu mít plato, vzal bych to v jeden den. Potřebuju najezdit s 1100 patnácet kilometrů před cestou a času je málo

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

A jak to chceš udělat? Jedině, že by jel s Mercedesem a platem táta a Ty bys jel 1100kou?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

V pátek to odvozím, víkend budu testovat 1100

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Tak já zavolam rakušákovi, že buď pátek nebo sobota, jo? Taky se k tomu bude muset vyjádřit on. Mě je to celkem jedno. Hele ale když to tak čtu, kolik by teda vlastně jelo aut? To budem jak delegace od Simcaklubu. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Pátek ne, už máme domluvenýho toho Hilmana.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Dyť MichalS píše, že by to zvládnul obojí, jestli tomu rozumim. :?: Ale bude pátek, to se mi ani nechce věřit, že by se to dalo stihnout.
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Rozumíš. Když vyjedeme brzo ráno, do večera to musíme mít v kupě. Jinak do středy mám antibiotika a ve st jdu na kontrolu. Doktorka bude mít poslední slovo, neboť sraz je pro mne priorita a obrovská motivace. D. nechápe, že já, kterej sám v posteli nevydrží už ležím v kuse pátej den

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

paja píše:Dyť MichalS píše, že by to zvládnul obojí, jestli tomu rozumim. :?: Ale bude pátek, to se mi ani nechce věřit, že by se to dalo stihnout.
Tady 03. kvě 2009 10:16:24 píše, že v pátek odveze Hilmana a o víkendu bude testovat S1100 = pojedeme s ní do Rakouska podívat se na Murenu. Takhle to chápu já ;)

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Jenže Murena je taky na plato, pokud to já chápu správně

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Je S Murena sirsi, jak 1,6? Esi jo, nevejde se na mý plato. KRom toho, do rakouska bych s tle vzhledem nejezdil :lol:
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Mám u baráku plato za 500,- na den. Je super, že máš vlastní, ale je třeba ho dát nejdřív do kupy, aby se s ním dobře jezdilo po dálnicích. Ale zaplaťpánbůh že je

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Nejsou lidi :x
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Já vím a vůbec to nemyslím ani trošku ve zlým ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Murena 2,2 má vzadu rozchod kol širší než 1,6 o 2cm na každý straně, jestli si to dobře pamatuju.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Etě abys nadával :lol: Jezdí dobře, jen ho musíš umět vyvážit
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Já měl zase problém, když jsem vez tu modrou 1301 ze Slovače. Málem propadla středem. Fakt, bylo to na každý straně tak o centimetr. :lol: Když jsme jeli do Rožnova, tak jsme stáli na benzínce vedle Matise... maji stejnej rozchod. :roll: :oops: Radši jsem poodešel, abych je viděl ze strany, zmetek jeden prťavej, novej, vysokej. :?
MichalT:
Sosnová, Sosnová... to je motokros nebo autokros, ne?
Grave:
To je dobrej nápad, dát filtr rovnou před pumpu, aspoň to nebude strašit nahoře u motoru. Vůbec mě to nenapadlo, jak je člověk zvyklej vídat ho nad čerpadlem a vůbec se mi do toho nechtělo, ... jo jasně dám ho před pumpu (akorát ho bude potřeba asi častějc měnit :?: , je to na sací straně). Dík. Jakejs tam dal?
Obrázek

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Grave1501 »

paja píše: akorát ho bude potřeba asi častějc měnit :?: , je to na sací straně. Dík. Jakejs tam dal?
Vzhledem k tomu, že je plastovej průsvitnej, tak je videt, kolik v nem je bordelu. Nejlepsi by byl odkalovaci s nadobickou, kam by padal bordel, to mel kamos a jen se odcvakla takova pruzinka a šlo to vysypat a nasadit zpatky. Ten by byl nejlepsi, ale nevim, kde ho sehnat.
Jsem si koupil takovyty standartni valcovy, co maj na kazdy pumpe, tenhleten je nejakej vetsi univerzal na nakladak, ta nadobicka ma snad 8cm delku a tak 5cm prumer a je to valec, zadnej konus, ten je lepsi, kdyz ten bordel ma jit "odspoda" a neřešim. Vždycky mrknu, jak je na tom a dobry. Zivotnost bejva tak 15.000km za standartnich podminek, zalezi, jak je na tom nadrz a potrubí...
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Tak Michalové, je to domluvený na pátek odpoledne nebo sobotu dopo, máme mu dát vědět.
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Já to kupovat nebudu. Nemám teď volný peníze, slíbil jsem Michalovi Sherlocka, Francie a zdrželo mne marodění, takže jsem nestihl nějaký věci.
Pojedeme-li na čumendu, jel bych v so jedenáctkou.
Bude-li to chtít koupit Paja a bude-li potřebovat mne s odtahovkou, mohl bych vyrazit z Prahy v pá tak ve 14h nebo v so kdykoli

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

No já do toho mam docela chuť, ale s tim časem na tom nejsem uplně nejlíp, takže bych uvítal spíš rovnou ten odtah (o kolik by to bylo dražší?). Jestli teda byste byli ochotni si udělal čas, tak byste se pro mě mohli stavit v pátek odpo, vychází mi to tak mezi 2.a3. :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Mě by se asi taky hodil víc ten pátek, ale Murenu neberu, zlobí mě řazení a dalších pár drobností, což teda budu muset udělat v sobotu, protože v neděli musím pracovně do Sosnový. Hlavně dejte vědět co nejdřív. Anebo, pokud bys Pájo chtěl, aby jsme jeli Murenou, tak bychom museli v sobotu, abych jí dal do cajku v pátek.

Odpovědět