Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo, nic jsem nikdy nekoupil v cizině a také zde nechci nikoho poučovat , jen jsem chtěl napsat to,že dobrý kus Ti nikdo neprodá za babku
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 23 kvě 2010 18:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

:x Nikdo si nemyslí, že jde o super Murenu :!: Jde o to, aby nebyla domrdaná kutilem. A na Mobile.de jsou ceny veteránů totální nesmysl. Vubec nevíš, jaký auto Michal chtěl. A to, co od toho očekával a jaký auto sháněl, se za tuhle cenu dá koupit dost. O to jde. Kdyby chtěl pěkný, bezproblémový auto na hned ježdění, má doma tu Marušky Murenu
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,nic jsem nikdy nekoupil v cizině a proto nechci zde nikoho poučovat. Jen jsem chtěl tím napsat,že nikdo neprodá suprovou Murenu za babku i když náhoda muže být. Nedokážu si představit,že někdo má Murenu ,nasype do ní plno peněz a za pár let to střelí za babku. Podívej se na MOBILE DE tam pod 3 litry Murenu nekoupíš a ještě nevíš jaký je stav motoru aj.... Pochopil jsem,že s Michalem jste jeli pro nějaký horší stav ,s tím jste sasi počítali ale aspon NE zbastlenou. S lidma je to na hovno ,každy chce nejvíc a hodně lidí lže . Já když jsem prodával auto tak vždy v super stavu,abych se nemusel za sebe stydět

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Přesně tak. Tohle totiž nešlo použít ani na díly :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jirko, mobile.de není žádný měřítko. Tam jsou inzeráty, ale nikde není daný, že se to za tu cenu prodá. To já si tam můžu dát inzerát na Tagoru za 10.000,-Euro a taky to nebude znamenat, že to auto má tu hodnotu. Marušky Murena byla koupená ve stejný ceně jako měla být tahle a přitom to auto je velice slušný a dokonce i dojelo po svý ose z Německa. Když se podíváš na reálný prodejní ceny, tedy na ebay, tak kolem 1500,-E se poslední dobou prodalo těch Muren asi pět, všechny s nějakou vadou, ale jinak dobrý, průměrný kusy chodí kolem 3000,-E.

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Tak coupe zatím nebude, budu hledat nadále. :roll:
Každý sponzor je vřele vítán!!! :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Michale, Ty jsi na ty užitkový verze :twisted: : http://www.leboncoin.fr/voitures/108987465.htm?ca=12_s

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

To bych doporučil za 100E PSovi na díly :?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Značky mám v depozitu, snad by se i dala udělat STK na převoz, vše servisoval a opravoval pan Beran. Určitě mě pomluví, že jsem se o auto nestaral, ale pravda to tak docela nebude !!! Uvažoval jsem o důkladnější renovaci tak, jak jsem to viděl na autech srazu v Losinách, ale bohužel již mám jiné podmínky (prodej garáže, kde je uskladněná). Proto jej chci někomu prodat, jakkoliv (jako celek, náhradní díly atd.) Celkem by to byla škoda to hodit do šrotu. K tomu mám ještě určité množství dalších náhradních dílů. Pokud bych mohl to mít uskladněné, tak počkám třeba i 10 let a zenovoval bych. možná budu litovat (již jsem měl Velorex 350 a po prodeji litoval, no aby to nebylo i znova)

tel. 6022168677 Kinšt Jiří
Přílohy
na prodej.jpg
na prodej.jpg (191.48 KiB) Zobrazeno 4736 x

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od PeS »

Michale, Ty jsi na ty užitkový verze : http://www.leboncoin.fr/voitures/108987465.htm?ca=12_s
:shock: :shock: Ty voe, já myslel, že tohle je možný jen v čechách :? Dílů by z toho bylo použitelnejch docela dost a je tam zrovna i docela dost těch, který potřebuju (světla, nápisy, poklice, blinkry...) Kdyby byla třeba v Kutný Hoře, tak bych o tom možná přemejšlel :grin: ale takhle by se to asi zrouna nevyplatilo... A když tak přemejšlim, tu černou jsem vlastně koupil za míň, než co stojí tahle 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Michale, to by bylo něco pro Muzeum :shock: Talbotí autobus:

http://cgi.ebay.co.uk/talbot-express-fr ... 35a996e202

nebo odtahovka?:

http://cgi.ebay.co.uk/TALBOT-EXPRESS-PE ... 414fc41e41

Obojí za cca 10tKč, nezajedem pro to? :twisted:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od PeS »

Tu odtahovku chcuk! :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Vy furt všichni všechno chcuk, chcuk, ale prd, prd :lol: tak se pojďme domluvit, těch obytnejch Expressů je tam 3 perdele, tak sedneme třeba 4 lidi do osobáku, já vezmu autobus, Ty nebo Burák odtahovku, Michal bydlíka a pomažeme zpátky. Ty auta stojí směšný ceny, mohl by to být zajímavej vejlet, skoukneme kus Anglie a v koloně 3 Expressů dorazíme do Čech :twisted:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od PeS »

No to by nemuselo být špatný :) Akorát nevim, jestli by do čech dorazil bus na odtahovce, nebo odtahovka za bydlíkem... Teda jestli by vůbec někdo dorazil :lol: A tak mě napadá... Anglie... to má asi všechno volanty vpravo, co? :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Náhodou, tyhle starý 1,9 nafťáky jsou nesmrtelný... ;) a pravostranný řízení? Vždyť je to Ducato nebo Peugeot J9, kterých je tady všude habakuk, tak by se to kdyžtak přeskládalo 8-)

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Jsem pro ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

S Burákem počítám automaticky :twisted: takže kdo nás tam hodí :lol:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

éérolinky :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

To je přece blbost. S sebou budeme potřebovat vercajk, baterku a další věci, navíc někdo s normálním autem je aspoň jakous takous zárukou, že tam někde nezůstaneme viset, nemluvě o tom, že něčím tam ty auta budeme muset objet...

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Čenda ;) , čtvrtej "mušketýr" :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak já chci ten autobus - už jsem poslal dotaz prodávajícímu jestli na to stačí normální řidičák, nebo jestli je potřeba na autobus, to bych byl v řiti :?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

chcuk bydlíka 8-), jenže ty jsou furt přes pade, nebo pak tohle :?
http://cgi.ebay.co.uk/Talbot-Express-Fr ... 3cad825399


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

:roll: už mě to nepřekvapuje - Michal se kouká na DVD, kde jezdí 205ky, tak hned prodá Mercedesa a uvažuje o koupi 205ky :lol:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

jojo, ještě že nekoukám na na cyklotoulky :lol:

Odpovědět