Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

sice je to daleko, ale ten stav s touhle cenou :shock:
http://cgi.ebay.fr/Simca-Chrysler-1307- ... 286.c0.m14

Cena vyšší, ale do takového stavu to stejně za ty praczy nedáte
http://cgi.ebay.fr/SIMCA-1100GLX-SUPERB ... 286.c0.m14

http://cgi.ebay.fr/MATRA-BAGUERA-S-ESSE ... 286.c0.m14

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ty vole Michale, sorry, ale nejsi fakt zhulenej? Ta 1100ka je právě ta, o který se tady už pár dní bavíme :roll:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

cože? Já ti dám zhulenej :mrgreen: . Myslíš že pokaždé, když procházím inzerci, tak ji kontroluju s forem? Určitě nikdy nenajdu takový zajímavosti jako ty :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No jo, ale když tady ještě i kluci psali, že "už kvůli tý SPZetce" by jí brali - protože má SPZ 1100.... - víš? Tak buď máš ještě horší paměť něž já :lol: anebo nerozklikáváš odkazy ostatních, anebo jsi začal hulit :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=pu1MLW2EgQw
Naposledy upravil(a) Talbot dne 15 srp 2009 22:04, celkem upraveno 1 x.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Tak jestli si můžu vybrat - nerozklikávám odkazy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

To je fakt bomba! Pamatuješ se, jak se v 80.letech dělaly z Tudorů traktůrky a z Octavií Combi pick-upy? Tak to je asi tak stejná pecka. Tohle je totiž přesně taková Simca 8 jako mám já, akorát má sundaný přední blatníky a všechno co je za palubkou je uříznutý a samodomo předělaný. Se Simkou 8 Sport nebo Gordinim to nemá společnýho nic, a 3000,-E?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

:( :( ty mi taky vždycky zkazíš radost :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ne, já se Tě jen snažím naučit, aby ses na ty inzeráty díval pořádně, abys jednou zbytečně nepřišel o moc peněz ;) vypadám jako rejpal a prudič, ale myslím to dobře, věř mi ;)

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

my neznalvi francoužštiny si jen prohlížíme obrázky :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ach jo :( právě jsou na prodej 3 slušný Tagory celkem za 700,-E ale dole u španělskejch hranic, pak tam jsou dva pěkný TurboDiesely za 600,- a za 800,-E ale až za Toulouse a pak někdo prodává dvě Tagory TD dohromady za 1100,- E (k jednání) ale taky až někde na jihu :( proč jsou všechny úplně nejdál jak to jen jde?!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Páč ty blíž už jsou zkoupený :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ne Buráku, já Ti řeknu proč to tak je - abych už sakra nic nekupoval!!! :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

http://www.leboncoin.fr/vi/63053437.htm?ca=12_s
Tak tenhle pašák to už prodával před časem za 2000€, moh je mít ode mě, ale protože jsem východňár, tak neprodal. Přitom jsem to zkoušel i přes Philippa. Shit, přitom je to přesně to, co chci. Máte někdo nápad jak to získat?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

To ti jako napsal, že do čech neprodá?
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Nejdřív jsem mu napsal v angličtině-žádná odpověď, pak mi Michal pomoh s franštinou-zase nic, tak pak jsem zkusil Philippa a to ti můžu přeposlat jeho korespondenci - v podstatě, když na něj asi 14 dní nalehal, tak mu nakonec na otázku, jestli mi to teda prodá odpověděl "pořád je na prodej" a když se ho zeptal jak to myslí, tak už se ozvalo jen mlčení. A jako jet tam 1000km a doufat, že zrovna nevstal špatnou nohou...
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

ajo, tak to je jasný.
Obrázek


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Pájo, je na prd, že to není někde poblíž Paříže... ale určitě bych nehledal problém v tom, že jsme z Čech. Spíš to bude nějakej trumpeta jako Doubek a jiní, kteří roky neví jestli prodat nebo neprodat a nakonec, když se rozhodnou prodat, je už ta věc v mnohem horším stavu, než kdyby byla prodána včas.
Telefon tam má, jenže já zas zítra budu jak Bonduelle v mixéru :roll: , takže mi prosím Tě zítra dopoledne kolem desátý zavolej a já mu zavolám. Popisu bych věřil, stav nebude špatnej a cena je taky dobrá (akorát to prodává na orig.kolech, ty co jsou na fotce nejsou v ceně), takže pokud z něj vytáhneme přesnou adresu a kterej víkend bude doma, tak tam prostě zajedem s platem a nevěřím tomu, že by jsme přijeli s prázdnou. Je tu ale jeden vážnej problém... Tenhle víkend jsme s rodičema, protože se v pátek s Maruškou bereme a chceme to jen se svědkama a rodičům jsme slíbili, že je aspoň pozveme na sobotu k nám. Příští víkend jedeme na návštěvu do Jižních Čech ke známým, který jsme neviděli asi 10 let. Další víkend je Simca sraz a najednou jsme v půlce září :? nějakou neděli na pomoc s Murenou tam najdu, ale celej víkend na otočku do Francie - to bude problém :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ad ta fialová, začínal na 30 v Bílině v bazáči
Obrázek

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Marcel »

Michaltalbot píše:Ach jo :( právě jsou na prodej 3 slušný Tagory celkem za 700,-E ale dole u španělskejch hranic, pak tam jsou dva pěkný TurboDiesely za 600,- a za 800,-E ale až za Toulouse a pak někdo prodává dvě Tagory TD dohromady za 1100,- E (k jednání) ale taky až někde na jihu :( proč jsou všechny úplně nejdál jak to jen jde?!
Tagora TD za 600E? Bych to bral hned a normálně bych s ní jezdil, s tím motorem to jezdí zadara...
Jenže to jsem se zase nechal unést a zapomněl, jak to vypadá před domem...

604ky s TD motorem jsou k nesehnání...
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Amelie »

Michaltalbot píše:Ne Buráku, já Ti řeknu proč to tak je - abych už sakra nic nekupoval!!! :lol:
správně, ted toho máme tak akorát :-D
a co chudinka Simca 8 v garáži ? ta už se těší na renovaci aspon rok :-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No jo no jo, já vím :oops: :oops: :oops: ale aspoň už jsem kolem ní uklidil, tak při nejbližší příležitosti na ní zas něco udělám.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Včera jsem mluvil s Ivanem Cvrčkem a prodává svoji 1510. Před čtyřmi lety ji kupoval po 1.majieli za třicet tisíc. Dneska je přes rok odstavená, má rozbité zadní okno. Cena pro člena klubu 5000,- . Myslím, že auto stojí za to koupit. Tak kdo??
Přílohy
cvrcek.JPG
cvrcek.JPG (3.74 KiB) Zobrazeno 5034 x


Odpovědět