Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

A taky "ilustrační foto" je fajn. :lol: Na fotce kára jak z fabriky,ale ve skutečnosti je v bednách a né úplně kompletní! :oops: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

A poznámka: v případě zájmu provedu rekonstrukci :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

za pul milionu s garážovým lakem :lol: :lol: :lol:
Obrázek


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Víme o ní, kupuješ? :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Swoloc
Příspěvky: 62
Registrován: 11 črc 2012 16:15

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Swoloc »


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Na pohled pekna, ale kdyz uz i v inzeratu pise koroze :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Možná se pletu, ale tenhle interiér k modrý barvě nepatří, taky mám za to, že 78 už měla ty nízký hlavový opěrky, cerny plastový klicky zadních oken, určitě 78 má mit za motorem tu odhlucnovaci desku a GT bez zadního stěrače vidím prvne... ale tak do 500,- Eur by to asi šlo, pokud to není shnily na dalších mistech kromě toho co je na tý fotce.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak další ukázka kvalitní spolupráce s Francouzi... Inzeráty z leboncoinu už jsem vzdal, ale když jsem na Facebooku našel nabídku na krásnou 1510 SX, zaradoval jsem se, že tohle by mohlo klapnout. Napsal jsem majiteli jaka je cena a kde auto stoji. 800,- Eur a Nancy - skvěle! V neděli 31.1. jsme si placli s kupujícím Tagory (zatím nebudu prozrazovat :twisted: ) takže jsem hned tu minulou neděli napsal Francouzovi, jestli si v sobotu 6.2. dopoledne muzu přijet pro 1510. Jasně no problem, poslal mi adresu do Metz což je kousek, dobrý. Domluvil jsem se s Burakem na sobotu 4:00 a vyměnil Eura. V patek mu jeste pro jistotu píšu, že teda "zitra" cca v 11h budeme v Metz. On mi pise, že v Metz bydli on a auto je zaparkovany v nejakym depozitáři muzea v Nancy. Píšu mu že OK, že to není daleko a zajedeme tam spolecne. Odpověď která mi přišla mě totalne rozsekala - ale on tam v sobotu nikdo nebude... Tak mu pisu jak to, vždyť jsme domluveni ze tam pro to zítra jedu a že jsem mu to ještě týden předem potvrzoval a že měl teda ten týden na to aby to vyzvednul a připravil atd.. A on, že mi druhej den zavolá. Tak mu píšu, že to mi teda asi nezavola protoze my musíme vyjet ve 4 ráno, abychom se stihli za jeden den otočit domu. A on mi odepsal, že teda 20.2. by to možná šlo. Ty vole jako chápe to někdo? Co to je za lemply zabrzdeny to mi hlava nebere.
To je to samý jako když jsme sháněli tu Tagoru SX pro tátu, já přes kamaráda zjistil mail na majitele a napsal mu, že máme zájem. Po měsíci mi odepsal, že auto ještě má. Bylo za 2400,- Eur. Tak mu pisu ze do Saint Tropez je to hodně km a jestli by mi poslal aspoň fotku interiéru a spodku auta, protoze jedna nekvalitni fotka v inzerátu je málo. Měsíc na to Francouz snížil cenu v inzerci na 2200,- tak mu píšu, že ať mi pošle ty fotky, že si pro to přijedu klidne za těch 2400,- Po měsíci mi odepsal, že fotky udělá a pošle. Dva měsíce nic, na urgence nereagoval, ale zase snizil cenu o 200,- Eur. Nasledne jsme koupili tu zelenou v Holandsku, tak jsem pak napsal tomu Francouzovi, že nechápu jeho přístup, že ať si ty fotky necha protoze už jsme koupili něco jinyho. A za dva měsíce mi přišel mail, kde bylo napsáno jen: Neměl jsem čas udělat fotky.
Neskutecny. Lemplove liny, zabrzdeny, dementní. Jestli je ty černý dásně vyhubí tak dobře jim tak, nic jinyho si nezaslouží...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Jestli oni fakt nejsou všichni Hebdo, jak řikaj... :?
Když si vzpomenu na toho frajera, co mi prodával Rancho..., pamatuješ na ten bordel? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jo! Úplně jsi mi to připomněl, hrozný!!!

A já jsem nakonec koupil Alfu Romeo :twisted: :grin: sice jen 156 2,0 TS (za ty peníze co by mě vyšla 1510), ale aspoň mám čím jet do práce a mám zase Cuore Sportivo ;)

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Dneska jsme našli krásného neojetého Chryslera ( "s lůžkovou úpravou" ) :grin: :grin: :cry: :cry:
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 32593.html

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Tyjo :shock: a teda drahy to neni a vypada super. Tak co, najde se nekdo? ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Rancho-SO »

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 27194.html
Ještě je tam toto, EB označení znamená ten automat ?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Nene, EB je typ kastle, 1301 je FB
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

To je nějaký špatně :shock: ten motor je 2,2 z Tagory/Mureny, to není ta 2,2 od Lotusu...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Zrovna jsem na to koukal. Než jsem se stačil zeptat, je tu odpověď... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jojo, je to replika a Havlík si toho taky všiml.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Kluci, kdybych náhodou prodal všechny francouzský auta co mi ještě zbyly a přestal se zajímat o cokoliv co s Francií souvisí, tak se na mě prosím nezlobte. Francouzi jsou fakt nejtěžší idioti, co kdy tahle planeta nosila... :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Co tentokrat?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Obchoduju dneska v podstatě s celou Evropou, všechno šlape i díky super automatickýmu systému, kdy zákazník zadá objednávku, pneu mu odejdou, zároveň mu do mailu odchází sledovací číslo a faktura se uloží k jeho účtu kde si ji během 3 měsíců může stáhnout. A kdo s tím má problém? Francouzi. Po půl roce napíšou abysme jim naposilali všechny faktury. Proč? Protože si je za ty tři měsíce "nestihli" stáhnout. Neustále problémy s doručováním kdy francouzský DPD gumy ztratí, nedokončí doručení, zákazník gumy odmítne s tím, že si nic neobjednal, když mu pošleš jeho objednávku, tak zjistí že vlastně je potřebuje a chce je poslat znova... To fakt nejde pochopit.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Njn, ale nevím, jestli to někdy bylo jiný. :) :?
Ono si nevybereš, němci maji zase jiný libůstky, ob měsíc dostaneš upozornění, že systém byl upgradován, tzn. zesložitěn a pošlou ti link na komunikační systém s dodavatelama, kde si pročteš celej systém poptávek, objednávek, výkazů a fakturace na 130ti stránkách s tabulkama porovnávajícíma snad i vývoj populace ibisů na Čadskom jezeře, přičemž, abys správně vystavil jednu pos.anou fakturu, se tě týká jen posledních 15. Tak to zase sere mě. :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jo no, Rakušáci zase pošlou objednávku a za vteřinu email s žádostí o fakturu, která ještě ani nestihla vzniknout, ale dringend. A Poláci... to je škoda slov, musel jsem Polsko úplně odstřihnout, jejich platební morálka je tragická, to ty Rakušáci a Němci zase aspoň platí.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Prostě Francouzi jsou holt trochu volnější, tohle najdeš i v těch jejich autech, z mý zkušenosti (což jsou ale jenom Simky a Matry) jsou v detailech nedotažený, leckde poddimenzovaný, trochu odbytý, ale zase je v nich spousta vtipnejch řešení (tim ale nemyslim ty samo-domo - za ty bych někdy vraždil) a to se mi na nich líbí. ;)
Obrázek

Odpovědět