Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

23000,- Eur za tohle? Spíš lopatou přes ruce :evil:

http://www.leboncoin.fr/voitures/689385829.htm?ca=8_s

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Domrdaná dokonce v automatu :(
Obrázek


strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

:lol: Tuhle nádheru už nabízej tak tři měsíce , byl sem se na ten nádhernej interiér podívat , zajímaly mě sedačky , na fotkách jsou pěkný , jen zapoměli vyfotit tu část kraje u řidiče - je tam vyžraná díra o průměru tak pět centimetrů , jinak je to auto tak do sběru . Na druhou stranu , kdyby psali v tom inzerátu pravdu , neměl bych príma výlet . :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

strojservis píše::lol: Tuhle nádheru už nabízej tak tři měsíce , byl sem se na ten nádhernej interiér podívat , zajímaly mě sedačky , na fotkách jsou pěkný , jen zapoměli vyfotit tu část kraje u řidiče - je tam vyžraná díra o průměru tak pět centimetrů , jinak je to auto tak do sběru . Na druhou stranu , kdyby psali v tom inzerátu pravdu , neměl bych príma výlet . :lol: :lol: :lol:
Ahoj kluci. :grin: Tak já jsem s pánem dnes mluvil. Říkal, že to má najeto 160 000km a že za to chce asi Kč 5000,-. :roll: No, jestli je to r.v. 1964, mělo by to mít na předku ještě bubnové brzdy. Ať to má třeba díru v sedačce, ale to odpovídá stáří 50ti let! :o Je to asi jedna z posledních příležitostí koupit k renovaci Simku 1300 za 5 litrů! Kdo by za tyhle peníze chtěl Simku bez koroze a bez nutnosti investice okolo 100 tisíc, je bloud! :lol: Je to ale v Krkonoších někde na hřebenech v horské chatě. Prý tam vede asfaltka! :twisted: Tak, a nehlaste se všichni! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Ahoj , tak kdopak se pochlapí :o asfaltka tam vede , ikdyž ne všude , je to opravdu až nahoře , takže není čas váhat :lol: za chvilku to zapadne sněhem a málokdo se tam dostane . Podle těch fotek to tak nevypadá , ale je to jedinečná příležitost jak si nasrat do rukou :lol: :lol: :lol: A v tomhle případě je investice 100 tisíc opravdu nedostačující .

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

Z vlastní zkušenosti vím, že rejsci mají v těhle krajích ostrý zuby a když se už v sedačkách v zimě nudí, nepohrdnou kousnout i do palivový hadičky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

strojservis píše:Ahoj , tak kdopak se pochlapí asfaltka tam vede , ikdyž ne všude , je to opravdu až nahoře , takže není čas váhat za chvilku to zapadne sněhem a málokdo se tam dostane . Podle těch fotek to tak nevypadá , ale je to jedinečná příležitost jak si nasrat do rukou A v tomhle případě je investice 100 tisíc opravdu nedostačující .
Ahoj kluci. Je pravda, že já jsem to auto neviděl, :roll: kdežto Pavel ano. :twisted: Chtěl jsem jen upozornit na stav, kdy ubývá příležitostí koupit Simku v nálezovém stavu za poměrně směšnou částku! :lol: Asi před rokem jsem se pro zajímavost jel podívat někam ke Hvězdonicím na Speciála za asi 15 000,-Kč. :roll: Simca 1301 Speciál v naprostém rozkladu, s kolama do půlky disků zarostlá do trávníku. Když jsem mu řekl, že to nemá cenu ani benzínu, co jsem projel, :roll: ještě se tvářil nasraně! :lol: Toš tak! :roll:
ahoj Ivan
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Ahoj , bohužel to tak je , původní cena byla 17000 kč , pak sem ho zlomil na 8000 kč a vyrazil natěšěj , že budu mít krásný sedačky . Ovšem při realném pohledu mi spadla čelist , říkám chlapovi , zajímaj mě sedačky , nato on opatně špitnul - u řidiče je malinká díra , a tam díra jak do .... Pomyslel sem si doprdele proč to neřek dopředu , proč to nebylo vyfocený ? Když sem mu řekl , že ta díra mi tam vadí , nasraně mě odsekl že to přeci nevadí , že si to můžu nechat přečalounit , odpověděl sem mu , že má samozřejmě pravdu , ale že to můžu udělat s těma svejma taky a myslel si něco o prdeli . Prohlíd sem si zbytek auta a usoudil , že zbytek je tak do sběru a s pánem se rozloučil . Za dva dny mi jěště poslal mail , že to nechá za 5000 kč. Z plechařiny je použitelná střecha a kapoty , jinak je každej díl děravej na klasických místech , přední blatníky u světel a spodky u prahů , prahy , lemy , spodky zadních blatníků , podlaha v kufru záplatovaná nýtováním , na vyhození nárazníky , světla , všechny možný gumový díly kolem dveří a oken zpuchřelý atd. Určitě by se z toho někomu něco hodilo , třeba ta bubnová náprava na kterou poukázal Ivan , ovšem je otázka jestli tam je , takže na pár možná už nesehnatelnech dílů ano, ale na opravu asi ne . Když sem Ivanovi a ostatním ukázal fotky mojí 1301 , tak si všichni klepali na čelo jestli sem ze nezbláznil , že je to tak na vyhození , tahle je na tom podobně . Ono renovovat jde prakticky cokoli , ovšem je otázka jestli ta námaha zato stojí . Celá pravá strana , která není vyfocená je bez barvy a celá rezavá , proč to na těch fotkách taky není ? Tož asi tak ;)

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Rancho-SO »

Ahojky - tak pořád jsou mezi lidma prodejci a "PRODEJCI". Miluju inzeráty, kde je auto nafocený ze všech stran a leskne se jak psí koule, až na to, že je politý vodou, prostě mokrý............ :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Přesně tak.

Každopádně díky strojservisu za detailní popis, tomu říkám konečně relevantní informace k inzerátu Obrázek


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Fakt moc peknej
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Krkonoše se přestěhovali do Rakovnika http://auto.bazos.cz/inzerat/39283224/R ... 00rv67.php

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

strojservis píše:Krkonoše se přestěhovali do Rakovnika http://auto.bazos.cz/inzerat/39283224/R ... 00rv67.php
Tady nad tím ohrnujete nos a přitom... :lol:
http://offroadforum.cz/viewtopic.php?f=73&t=88036

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Specialne ten klic na remeniici, na to bych si rad pockal, jak se to dela...
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak koukám jako blázen, kolik je znalců Simek mezi těma, co milujou auta tzv. off road! :o A na ten klíč na řemenici bych se taky rád podíval, :!: ale tak z dvaceti metrů! :lol: Je vidět ale, že kluci už dlouho neviděli pěknou Simku! :roll: Holt nevědí, kde je Týnec n/Labem nebo Sázava n/Sázavou! :lol: :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Talbot píše:
strojservis píše:Krkonoše se přestěhovali do Rakovnika http://auto.bazos.cz/inzerat/39283224/R ... 00rv67.php
Tady nad tím ohrnujete nos a přitom... :lol:
http://offroadforum.cz/viewtopic.php?f=73&t=88036
Omlouvám se všem za nelichotivý popis , hrozně sem se zmýlil , asi sem větší bloud , než sem si myslel :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

To by na rallye nebylo... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

20t Lst? :shock: No tak ten správnej čas pro nákup tohohle auta už jsme pomalu prošvihli...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Zda se :(
Obrázek


Odpovědět