Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

Talbot píše:docela by mě zajímalo kde ta skončila...
nedivil bych se kdyby v cizině
to by byl býval byl dobrej kauf
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Paolo píše:to by byl býval byl dobrej kauf
Tohle mi nemohlo nepřipomenout film Samotáři - určitě znáš :grin: (pořád nějaký by a aby... ) :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=T_Z8GtqPc9s

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Taky zajímavá stránka s inzercí...

http://www.ooyyo.net/used-simca-for-sal ... 544CD821F/

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ta zelená Solara jezdí po Praze a bývá viděna v Radlicích
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Neni v těch kilometrech nula navíc ? http://www.leboncoin.fr/voitures/486968522.htm?ca=6_s :o

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Evidentně. Fakt pěkná a v podstaě za rohem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Poslední verze a ještě s kolem Talbot - moc pěkná nabídka!


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tyhle Talboty jsou z období, kdy ještě Talbot neměl se Simkou nic společnýho, tudíž nic zajímavýho :twisted: 8-) ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jinak zajímavá věc :!: Volal mi Martin Havelka že Novotného dohonili exekutoři a že prodává svoje coupe 1200S. Auto by mělo být kompletní, rozebrané, bez papírů. Je potřeba jednat rychle a proto je prý cena příznivá. Když tak kontakt mám. Stálo by za to, jet se tam podívat, mohlo by to být zajímavé. (Nejedná se o to žlutočerné kupé, ale to třetí, co tu je)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Přišlo mi tohle:
Přílohy
sim02082013_0000.jpg
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Dopis je hezky a celkem milý ale nechapu jednu věc. Jak někdo kdo má rad Simku muže ji nechat takhle sprasit a během toho času co ji vlatní ji neudržovat a nabídnout ji až je tak do šrotu :cry:

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Tohle si veme jedině takovej blázen jako já :lol: :lol: :lol:

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Burák píše:Přišlo mi tohle:
Tohle si veme jenom blázen jako já , moje 1301 byla hodně podobná :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

strojservis píše:
Burák píše:Přišlo mi tohle:
Tohle si veme jenom blázen jako já , moje 1301 byla hodně podobná :lol: :lol: :lol:
Ahoj kluci. :grin: Tak takovejchhle hrůz už jsem viděl spoustu. Naposledy ve čtvrtek nedaleko Senohrab. A to ten hrobař za to chce ještě nějaké peníze! :o Místo aby dal odměnu za soucit! Ale darmo mluvit, je mi líto každé Simky, která jde do pryč! :mrgreen: Na druhou stranu, nejsou to ještě zas tak vzácné kusy, historická cena teprve přijde! Je to cena záliby nás Simkařů, to je jasné! :shock: Není to žádné potěšení, vidět takto zbědovanou Simku! :twisted: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Já nevim, koukám, že jste všichni odborníci na dálku. Z té fotkyje skutečně vidět pramálo. Spíš přemýšlejte, kdo by si ji např na díly na Slovensku vzal.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,to uz je videt na dalku,že to je paštika a navic sám to píše v jakem stavu je Jak piše Ivan měl by to nabídnout zdarma ,za odvoz,ktery i tak bude stat nemale prostředky ;) Navic ja neverim,že z takovych vraku lze něco pořadneho dostat protože vše je k ničemu a stářim,najetými km opotřebeno. Možna něco z interieru..

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jirko, já se s tebou nebudu hádat. Víš uplný prd, v životě jsi žádný auto nerozebíral a nepravoval. Takovýhle auto je zdrojem mnoha dílů a dílečků, nebo například výbavy, co se nedají ehnat.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já vim,kdo neni z Berouna je blbec,hlupak a idiot.....

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jasně, uraž se :?

Tak jinak. Například. Pěkné tapece, nebo pěkné sedačky, dost často se dochovaly pod potahy. Dobové origo i neorigo doplňky například hodinky, rádio, anténa, volant, palubka, nějaké příplatkové díly, některé zajímavé samolepky na okopírování, dobré některé plechy, díly náprav, nesehnatelné kotouče, bubny, nárazníky, světla, miliony kavinek, jako šroubky, příchytky, držáčky, páčky, popřípadě pár nových vzácných dílů v kufru. Už jsem rozebral hodně aut a napříkad jsem jednou koupil auto jen a jen kvuli jedné liště na kapotě, kterou měl jen jeden konkrétní model a nedala se sehnat. Anebo zajímavé artefakty v dokladech, případně historie a to nemluvím o studijních důvodech, muže mít nějaké netypické díly, případně se dochovalo něco, co jinde ne, nebo to muže být zajímavý přechodový model. Neříkám, že jsi idiot, ale říkám, že jsi takové auto nikdy nerozebíral a nedovedeš si představit, co všechno e z takového vraku dá získat. A tak se snažim říct, že soudit auto z takovéto fotografie prostě nejde.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak jasně, že má pravdu Bu, co se týče rozebrání nenávratně shnilejch a jinak zdevastovanejch Simek. :roll: Jsou to drobnosti, které už lze jen těžko dnes sehnat. Spíš objevit náhodou, ale obecně, málokdo se zabývá schraňováním drobností, jako různé příchytky a perka. S každou Simkou jdou do šrotu spousty různých detailů, které bude někdo někdy potřebovat! :o Třeba, kdybych já nevyžadoval prodej renovovaných dílů důsledně výměnným způsobem, brzy by nebylo co renovovat! :mrgreen: Na př. tyčky řazení pod volantem, pakny zadních brzd, všechny komponenty brzd a ovládání spojky. I to nejvyrezlejší prasátko, nebo válec se dá vyvložkovat( je to drahé) a má životnost jako nové! :lol: Ale každé Simky, která už jezdit nebude, je škoda, to je třeba říci! A o pár takovejch vím, bohužel. Toš tak, ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

To co zde popisujete tak jsem take napsal,že možná se da něco použit z interieru a to jsou ¨snad tapece ,páčky,hodiny apod ,ne? Jinak dle mého nazoru i když jsem Moravy a vím prd tak pokud je Simca vrak tak nevěřím,že lze něco z ní použit do auta . Určitě se nebudu cítit dobře když si do svého auta dam starý čep nebo starou spojku,abych ji za 2 roky nechal znovu měnit ,nedam tam blatnik na hovno a nalakoval ho a za 2 roky bude po něm atd...Já sice Simky neopravuji jako drtiva většina z nás ale začínaji mi vadit narážky,že vim prd o servisu. Každy je chytry ve svém oboru a každy umi něco jineho ale neni hezké dávat někomu najevo ,že je blbec v tom či onom co neumí . Napsal jsem pouze svuj nazor ,že vrak resp.zrezavělé dily z vraku jsou na nic a nedal bych si je do svého auta kromě jak jsem ze začatku psal dílu z interieru. To je vše a nechci to dál řešit

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ale vždyť to není pravda, Jirko. Dá se použít mnoho mechanických dílů,. které se dají zrenovovat, například, jak píše Ivan, ty táhla, ona se dá třeba s úspěchem použít zrevidovaná převodovka a motor muže být taky v pořádku, nebo mít motor na GO a pak si ho přehodit do svého auta. Může být dobrá nápravnice, nebo diferák, ramena se opískují a nakomaxitují... atd. Jak píšeš správně, použitou spojku si do auta asi nikdo nedá a totéž čepy. Taky jsem neřekl nic o tom, že jsi z Brna a že nevíš nic o servisu, jen jsem říkal, že jsi nikdy nerozebíral auto. A to, že Ty neuznáváš jiný díl, než nový, to je na Tobě.
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Už se perou ??? :lol: Jediná blbá věc je , že je tak daleko , opravitelný je téměř cokoli , jenom je na každým jednotlivci jaké ůsilí do toho chce vrazit ;)


Odpovědět