Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

No a co, nám se to líbí. Simcavehement Bu
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Někdo přece musí být za mravouka, jaký by v tom pak byl pořádek. :roll:
Simcavehement Čenda
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

A kdo jiný ;)
Simcavehement M.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni a ti vehementní obzvláště! :lol: :lol: Kdo jiný, než ten, kdo to spustil, by to měl ošetřit, když ne já, že! :roll: :lol: Takže asi takto, Klocák říká dělejme si srandu sami ze sebe :lol: a já dodávám, ano, dřív než si ji z nás bude dělat někdo jiný! :evil: Dále, myslím si, že být nad věcí a smát se je mnohem lepší, než se někomu vysmívat :mrgreen: :shock: :D .A nezapomínat, že jsme všichni hlavně členové společenství stejných bláznů a že jsme přátelé, PŘÁTELÉ jeden druhému :D :D :D . Přátelé, nezapomínejme na to!! :lol:
Doufám, že jsme to všichni správně pochopili :D čau a Simcamicalement Ivan Simca KH
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Tak tak, smích a rejpání do vlastních řad! ;) (of Simca movement)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Klocák píše:Tak to jako by zavánělo cenzůrou :shock:
. . . základ veškerýho "konce čehokoli" je když si přestaneme dělat sradnu sami ze sebe :!:
A já jsem pro sradnu - SimcaELEMENT Klocák :lol:
No on je humor a humor. Blbý je, že když se člověk podívá kolem sebe, co je dneska považováno za humor, tak je to spíš slaboduchost - Suchánek a Genzer, Gondíkovci, P.Rychlý, Pokorný a Ondráček, atd. tak by se dalo pokračovat bohužel dlouho. Inteligentní humor už je dneska hodně velkou vyjímkou. Je dobrý umět si udělat srandu ze sebe, ale vyšklíbání se něčemu spadá spíš do tý kategorie slaboduchých...
Další věc je, že od základky pozoruju zešměšňování věcí, který by zesměšňovaný být neměly, když má někdo nedostatek smyslu pro humor, tak si začne dělat srandu z věcí a lidí kolem sebe a mnohdy to vůbec není vtipný (viz.třeba výše jmenovaní "baviči"), naopak spíš bych řekl, že to vede k tomu, že dneska není nikomu nic "svatý". Každej se všemu jen vysmívá a pak se strašně diví, když se mu to z nějaký strany vrátí zpátky.
Na tom, že dnešní doba z hlediska mezilidských vztahů stojí totálně za hovno se asi shodneme, ale jednou z příčin je právě nedostatek úcty - neúcta k majetku druhýho (např: lezu z auta a klidně prásknu dveřma do auta druhýho o krádežích nemluvě), neúcta k sobě navzájem - každej myslí jen na sebe, což je přesně vidět na silničním provozu - nikdo už nikomu neuhýbá, nepoděkuje, neblikne blinkrem když se dá předjíždět, atd. atd., jak se chovají dnešní mladý? Ty už nemají úctu ani ke starým lidem, neberou ohledy ani k postiženým. Stojí to za hovno pánové, ta dnešní společnost, a je to hlavně proto, že každej všechno jen zesměšňuje, protože to je samozřejmě nejjednoduší, mnohem jednodušší než vymyslet něco svýho a originálního, co by zaujalo.
A než se tomuhle začnete vysmívat, tak se zkuste zamyslet, jestli na tom náhodou není něco pravdy.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

A proč si mysllíš, že pozdrav Simcavehement musí být nutně vysmívání? Já chápu, proč to Ivan používá a nemám nic proti tomu. Jenže já francouzsky neumím. Když pominu to, že podpisy jsou zbytečné (máme avatar a známe se),Simcavehement je třeba nám ostatním bližší. Určitou formou to vystihuje naši "pošahanost" Simkama.

Neúcta a ostatní věci jsou bohužel pravda, ale neznám jedinýho člověka na světě, který by byl svatý a netýkalo se ho to. Což neznamená, že s tím souhlasím.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od George »

simcaklub píše:...Když pominu to, že podpisy jsou zbytečné (máme avatar a známe se),...
Jenže to jak to Ivan používá není podpis anóbrž pozdrav. On je totiž ze starý školy, ještě nezkažený emailovou a SMSkovou komunikací a je zvyklý na konci dopisu (a tedy i příspěvku) říct ahoj.

Ale mě by zajímalo, protože taky francouzsky umím jenom Simca, jak se to tedy správně vyslovuje. Abych se to mohl za domácí úkol správně naučit a až půjdu v Rožnově večer z hospody abych správně pozdravil, :)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

No jestli se v tý době ještě budeme zdravit, jak to tak pozoruju... Dyť hele, to neni žádný vysmívání, to je jen takový (se mi zdá) Simca amicalement popíchnutí a to všichni Simca frères vydrží, ne? ;) Nakonec, všim jsem si, že Ivan to (popíchnutí) používá poměrně často a jak MichaleT správně podotýkáš, pak je třeba počítat s tím, že se to může i vracet. :)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale četl jsem Tvuj nazor a musim Ti dat za pravdu! Dnesni doba je divna a to co jsi popsal je bohuzel pravda a na ty pořady jako kraviny typu Genzer,Suchanek se vubec nedivam protoze to nema uroven.. Jirka

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

Dobrá dobrá :
Michale (Talbote) Tobě se veřejně omlouvám - podle tvého příspěvku jsem "SIMCADEMENT", máš na to právo, to Ti nikdo nebere :!: a mě to "žíly nerve" 8-)
Snad jen malá poznámka - nemotej proím "pozměněný Ivanův pozdrav" s neúctou ke starým lidem, majetku druhých osob nebo s pokleslou zábavou na TV Nova . . . . to snad nemyslíš vážně, že toto vše spolu nějak souvisí :shock:
A jak bylo vidět, všichni ostatní "Simcavehmenti" to pochopili a debatu v tomto duchu vedli dál ;) A jak bylo vidět u Ivana - nebral si to nijak osobně, což je správný "Simcaelemntární" přístup :lol:
Hawk - domluvil jsem, k tomuto tématu :!:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Klocák píše:Dobrá dobrá :
Michale (Talbote) Tobě se veřejně omlouvám - podle tvého příspěvku jsem "SIMCADEMENT", máš na to právo, to Ti nikdo nebere :!: a mě to "žíly nerve" 8-)
Ale tak jsem to vůbec nemyslel, prosím, není třeba se omlouvat ;) Ani to nestavím na stejnou úroveň závažnosti.
A co se týká Ivana, nebyl bych si tak jistý jak to bere, protože Ivan je, v dobrém slova smyslu, splachovací, a než by s někým vstupoval do sporu, radši situaci uklidní i za cenu sebezapření.
Mě prostě to, jak se hned všichni začali přidávat, až moc připomnělo situaci, když jsem na základce řekl, že máme v Solaře palubní počítač, jeden třídní kašpar se toho chytil a začal si ze mě dělat srandu: "jó jasně, asi tak na střeše, ne?" a všichni do jednoho se k němu hned přidali a začali to opakovat... :roll:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

Michale (Talbote) - O.K., "f pohodě" 8-)
. . .zapomeň na základku a "přepni" ve svym "Taogoráckym počítači" na jiný level 8-)
Simkaři jsou inteligentnější a chytřejší než tvoji spolužáci ze základky :lol: !!!
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Tak nevim, esi je Ivan splachovací :lol: ale rozhodně se ztotožnuju s Pajou. Tady jde , myslim, zatim jen fakt o srandu a myslim, že Ivan to pochopil. Michale, neměl bys to brát všechno tak vážně. Když se s Ivanem sejdem, rejem do sebe přece ještě mnohem hůř ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni Simca-a přidejte si, co se komu líbí!! :D Beru si slovo, jako původce i jako nejstarší z nás! :lol: Ukončím tuto debatu a v zásadě musím souhlasit se všemi z nás!! Pravdu má Michal V., jsem asi splachovací, ale nebylo to tak vždy! :roll: Ještě před 35ti lety jsem se kvůli Simce pral na pěsti s buranama, se kterýma jsem sdílel šatnu! :mrgreen: :mrgreen: Dnes je to tak, že i když spolu nesouhlasíme, stále zůstáváme přáteli a Simkaři, ne?? :o Prostě se chci s vámi všemi vidět, setkávat, hádat i napít se a hlavně kecat o Simkách!! :D :D A vo tom to přeci je, né? :lol: Á propos-není tento topic náhodou Simcy, Talboty, Matry na prodej?? :lol: Tak mluvte k věci, prosím!!! :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

A abych nezapoměl, SIMCAMICALEMENT Ivan Simca KH :lol: :lol: :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Tak tuhletu Simku nabízel ještě před půl rokem za 1500€ s kouslym motorem na 3. válci. Rok jí nemoh prodat a teď jí nabízí za tyhle prachy s opravenym motorem a asi i tachometrem, páč tehdy psal, že má najeto 50.
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lfg4tmq1dyu4
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Čenda »

Tomu se říká omlazovací kůra :ugeek:
třeba ted se o ni poperou. :lol:

Simcavehement Čenda
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :D Ta Simca je pěkná, bez koroze :? I lak vypadá dobře. Cena ale s ohledem na to, jak je ten motor asi udělán,což nevíme, je asi nereálná. :roll: . Já bych moji "Vendulku" za tuto nevyměnil to fakt ne! :o Pět táců je moc! :evil: Zítra nashle v Chabrech, doufám, že se sejde co nejvíce Simca.......ů!Cha cha :lol: :lol: . Tak čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak tohle je neskutečný - Horizon, který má najeto 25km, ne 25000km, ale jen 25km :shock: :shock: :shock: a je na prodej za 6000,-Eur :twisted:

http://talbot.xooit.com/t1845-Une-Horizon-neuve.htm

Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Za tuhle cen je nabízený už několik let. Tenkrát mi psala majitelka 19km- Měli na to odhadce a ten jim řekl tenhle nesmysl.

A abych nezapoměl - Simcavehement M

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No, když to člověk srovná s cenou za výrobu nového Chryslera, s cenami nových aut na podobný úrovni (řekněme třeba Sandero, nebo Logan) nebo s tím, kolik by stálo uvést auto do takovýho stavu, tak mi ta cena přijde naprosto přiměřená.

PS: už jsem si říkal, že jste dostali rozum... :roll: tak jo, tak já budu taky strašně vtipnej: "šli dva a prostřední upad..." jéé to je bžunda, to jsme ale vtipálci, že :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll:

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Marcel »

Ale vybledlej ten střední díl nárazníku. Stálo to v garáži nebo na světle? Když to bylo nový, tak to bylo snad stejně černý jak ty rohový díly ne?
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od tagorarichard »

rohy jsou plastový ale střed je starej dobrej chrom
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Marcel »

tagorarichard píše:rohy jsou plastový ale střed je starej dobrej chrom
Domnívám se, že střed je plech nabarvený na černo a v něm chromová lišta.
http://imcdb.org/images/069/265.jpg
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Odpovědět