Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Já vim, lak v p..i :lol: Tlaky taky...
:lol: :lol:

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jinak ja bych to nechtěl ani za 30litru . Je tam práce jako prase a 100litru by mi nestačilo . To Fanda dal 120 litru a muže sedět na zadku :lol: a ten kdo ji koupí bude makat a sypat love ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Zdravím, koupí Bagheery jsem získal knihu"Údržba a opravy Matra Bagheera" v češtině. Budu to 1x kopírovat a asi nebude problém to udělat ještě ještě jednou nebo dvakrát. Tak dejte vědět.
Mimochodem, stále se snažím (vzlášť když tady vyplodím něco obzvlášť cha, cha vtipného) sem přidat rozchechtanou drštičku smajlíka a voni se mnou nespolupracujou, že by můj kompjůtr byl blb? Nebo já? No asi to druhé. Zdravím Fána

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Fano, pokud Ti to nefunguje normálně (což už se v Tvým věku chlapům holt stává, nedá se než se s tím naučit žít :lol: ), tzn. že klikneš na tu držtičku a ona se vloží do textu ;) tak máš ještě dvě varianty:
1) držtičku vytvoříš textem - napíšeš dvojtečku a za ní kulatou závorku = :) , nebo dvojtečka lol a dvojtečka (bez mezer) = :lol: , středník a kulatá závorka = ;) , atd.
2) otevři si na novým okně adresu http://emoticons.sweb.cz/phpbb.html pak si vybereš držtičku, klikneš na ní jedním kliknutím levým tlačítkem myši, pak se vrátíš do textu odpovědi, kterou máš rozepsanou, a klikneš na ikonu Img v obdélníčku, tady nad textovým polem a zmákneš klávesy Ctrl a v = po odeslání odpovědi se v textu objeví obrázek smajlíka

OKi? ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Ahoj Talbot, už mi jdou držtičky!!!!! :lol: cha, chá :lol: cha, chá :lol:a na funkci to prej nemá vliv(teda na funkci rostlináře) :P :P zdravím Fána :idea:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No vidíš ;)

Jestli chceš ten čudlík na Horizona, tak mi to musíš připomenout, teď jsem si na to vzpomněl úplně náhodou, ale už teď je mi jasný, že na setkání na to jak na potvoru zapomenu, když mi to tak dva dny před setkáním připomeneš, tak nic nezkazíš, dík :)

Swoloc
Příspěvky: 62
Registrován: 11 črc 2012 16:15

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Swoloc »


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ty jo... bohužel já už jsem tak v háji, že i ty blbý 4 tisíce teď musím dát radši na futra a vnitřní dveře :( ale to už je do interiéru všechno, v tejdnu položím koberce a o víkendu se stěhujeme, jupííí :)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jako nevypadá zle, chtělo by to vidět interier, no. Rychnov, Rychnov, kdo tam bydlí poblíž :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od George »

:lol: :grin:
Tak ono to není tak úplně Rychnov, ale je to jedna vesnice tím směrem. To auto jsem už asi dva roky neviděl a před tím bylo celkem slušný. Za ty peníze by to asi šlo. Ale co s tím. Takhle nespím, protože potřebuju na zimu uklidit ještě 2 auta. :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Asitak, takhle to nevypadá zle a za 4 litry je to lákavý. Jsem řikal, auto na letní ježdění do práce je to super. Co to je, 4 - 5Q nevíš?
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od George »

Jestli se nepletu, tak by to měl bejt 4Q. Ale stopro to nevím.
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

To auto se prodává už hodně dlouho..... je divný,že to za ty prachy už nikdo nečapnul. :?:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Tenhle Talbot se prodává minimálně rok, původně bylo v inzerátu psáno tuším 6000.-Kč a na jaře po opravě a laku bude to o moc víc, rychlé jednání a podzimní cena 3900.-. Zdravím Fána :idea:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Jo, před chvílí jsem čučel opět na Bazoš, Prodávají se tam dva Chryslery, podle foto se zdají hóóódně pěkný :o jenže jámám do jara zákaz :evil: totální, nesmím ani kolobrndu :( zdravím Fána :idea:

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Ty Chryslery jsou pěkný jenom na fotu. :( Tedy alespoň ten bílej.Viděl jsem ho a je sežranej jako prase!Už v tom bazaru stojí přes rok........ :cry:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Eště pro Buráka na letní ježdění do práce - Koukni na Ráj veteránů, je tam R11 turbo za 29000.-, slušnej kousek ;) to by bylo drandítko na cestu do rachoty :lol: Čau Fána :idea:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ja jezdim do prace pres mesto...
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

No a co :o Takhle budou z chodníků koukat.

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Zdravím Talbot a připomínám: v pátek vezmi do Rachotína ten čudlík( pro sichr: spínač a rozpínač mlhovek :lol: ) na Horizona. Díky Fána

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jj, myslím, že už jsem to hodil do auta, abych na to nemusel myslet + ještě takovou malou drobnost, jako překvápko pro Tebe ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jinak, ta 1510 uz je prodana ma ji Michal P.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak to bude zase brzy k mání ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ale za víc :(
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Ahoj Michale Talbote
Nemáš prosím rozměrový, okótovaný nákres Talbotu Horizon? Nikde to nemůžu najít. Díky předem i zadem :grin:
A dál ale to možná pro všechny, nemáte někdo volant pro Horizon GT? Je to třípaprskový kovový, ale má v každém paprsku tři obdélníkové otvory. Viděl jsem ho i v Simca 1100 Automatique na lebencoin.fr.Samozřejmě koupím(nechci slevu zadarmo :lol:) Já mám děsně vomlsanej, vodrbanej a myslím, že bych si zasloužil, čučet na svět z Talbotka přes pěkný volant 8-) Zdravím Fána

Odpovědět