Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

No sakra, ten by stál za hřích :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Klocák píše:Ještě že mám plno !!! 8-)

http://www.leboncoin.fr/voitures/237608119.htm?ca=5_s

Tak jedem? :roll:
Obrázek


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tohle je poptávka na tažný a zahrádku ;)
Tahle fotka je reklamní dobová, někde jsem jí a podobný už viděl
A s tímhle mě neser! :twisted:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

na to si moc měkkej :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

No, nebo už mě z toho současnýho stavu klepne pepka. Rozdělanou Simku 8, Grand Large, v průběhu října musím rozebrat modrou Tagoru (2,2) a odvézt ji k Dobešovi na vyvaření, do toho mě nervuje zlobící střecha na 500SL a mám tady další projekt - Horizon Turbo. Dokud se tohohle nezbavím, pro Unic nejedu.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

kup, ulož, dodělej, začni :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:kup, ulož, dodělej, začni :mrgreen:
To bych taky mohl dopadnout jako mnozí ostatní, nebo ještě hůř:

koupit, uložit, koupit, uložit, koupit, uložit, koupit, uložit, začít, začít, koupit, uložit, začít, začít... najít strom, uvázat smyčku... :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

co to bylo? už je to pryč

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Michale, chtěl jsi něco s tažným? Á propos - pak, že nelze vstoupit dvakrát do stejné řeky (světle zelená Tagora), tohle by bylo dokonce trojí vstoupení, protože to je DT :twisted:
http://www.leboncoin.fr/voitures/240565306.htm?ca=3_s

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

tak ta se mi fakt líbí, asi bych nechal přemluvit :shock:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

nakup, ulož, začni... :twisted:

Já naopak prodávám - dneska jsem prodal Murenu, za pár dní půjde Mercedes, pak SX. A až dodělám Simku 8, půjde taky. Nechci už mít tolik aut, co jsem chtěl už jsem měl a dneska už to pro mě představuje převážně nekonečnou práci, ztrátu drahocennýho času a starosti. Až odjedu Albánii a Maroko, prodám i DT.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

si prodal Matru???

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Jojo, je na tom moc práce. Ale já nemusim mít auta perfektní a nedovedu si představit, co bych dělal, kdybych je všechny prodal
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:nakup, ulož, začni... :twisted:

Já naopak prodávám - dneska jsem prodal Murenu, za pár dní půjde Mercedes, pak SX. A až dodělám Simku 8, půjde taky. Nechci už mít tolik aut, co jsem chtěl už jsem měl a dneska už to pro mě představuje převážně nekonečnou práci, ztrátu drahocennýho času a starosti. Až odjedu Albánii a Maroko, prodám i DT.
Ahoj kluci! :grin: Jsem v šoku! :o Michale, je to Tvoje rozhodnutí, :twisted: ale neukvapuj se! :roll: S čím pak budeš jezdit, :roll: mimo služební S.....e? :lol: No, já bych auto, se kterým jsem jel v Le Mans, :shock: prostě neprodal! Lízinka jela v Magny Cours a chci ji mít až do ...
no však víte! Ale proti gustu žádný dišputát! :o ahoj Ivan
P.S. v jednom francouzským filmu říká otec dceři: ať uděláš cokoli, vždycky budeš litovat!
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

jak říká Bu, každej to máme jinak. Já měl přes sto aut, ale mrzí mne prodej dvou z nich. "Téíčka" a speciála. :(

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jo. Já to mám jinak, na jednu stranu jsem šťastnej, když s tím autem jedu, na druhou stranu mě dnes a denně dokola a dokola trápí, že potřebuje novej lak a opravit čalounění a vzpěry zadního skla a kazeťák mi zamotal kazetu, takže by to chtělo novej atd. Já prostě nejsem spokojenej dokud to auto není bez sebemenší chybičky, furt na to musím myslet. A kdyby to bylo u jednoho auta, ale to je u SX to samý - přední gumy, spodek LP blatníku, spodek PP dveří je špatně stříklej, do kufru teče, interiér se musí vyměnit, rádio stojí za prd a vypíná se, Tagora DT má sem tam dolíček, přední nárazník není úplně dokonale rovnej, kola by chtěly nový lak, interiér je zničenej od sluníčka, na Mercedesu to chce kotouče a desky, vyčistit chladiče, budíky ukazujou nesmysly, zadní nárazník by se měl přelakovat, chtělo by to nový gumy, hlavně ta střecha, čalounění hardtopu, občas zlobí elektrika PP sedadla, na Horizonu/GTS je mraky práce, na Simce 8, na GrandLarge, na maruščiným Mercedesu taky... a tohle se mi honí hlavou každý ráno, když se probudím, každej večer, když sedím venku na cigáru, kazí mi to radost, když s tím autem jedu, prostě už se toho všeho chci zbavit. Tlustá čára, jedno dokonalý auto, který nebude mít ani jedno zrnko zalakovanýho prachu, ani jedna lišta nebude ani o milimetr křivá, jedině tak mi to bude dělat opravdu radost.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

to nevím, od koho budu pak kupovat auta :mrgreen: .

Dokonalost omrzí ;) a nemyslím, že ji lze dosáhnout. Pořád je to jen stroj

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Až budu mít barák s garáží, kde si budu hrát s jedním autem, nebude mě stresovat tlak, že honem musím dodělat tohle, abych mohl dělat támhle na tom a pak na tom a na dalším, tak to mít dokonalý budu. Šroubek za šroubkem, když se něco škrábne, tak se to předělá. Budu mít čas na rodinu, na zábavu a čistou hlavu. To teď nemám a vadí mi to.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

2 MichalTalbot : naprosto Tě chápu, jako by si mi mluvil z duše :!: I já se snažím směřovat svůj vozevej parkej podobným způsobem . . .
2 Ostatní : Líbí se mi např. Ivanův "styl", 3 auta, v dobrym techncikym stavu, který nedělají ostudu na žádný akci - ale hlavně, když má chuť, možnost a čas během roku "sjet" co nejvíce akcí, který ho zajímaj 8-)
Já jsem se ze 12 aut různých značek, kdy jich stála půlka v garáži, půlka na zahradě a kde byla většina ve stádiu "rozkladu" nebo "před renovací" a kdy ty "pojízdný" nebyly žádnej zázrak . . . tak jsem se nakonec dopracoval na 7 aut, který mi všechny stojí ve vlastní garáži za barákem a z toho mi jich 5 jezdí :!: Žádný z těch pojízdných nedělá ostudu, některý jsou i auta, za kterýma se lidi "často otočí" :mrgreen: a časem se určitě ještě něčeho zbavím . . . nebo nechám potomkům :roll:
Jak píšeš, v lecčems jsem se svezl nebo jsem to přímo vlastnil, teď je pro mě důležitý mít hezký a hlavně pojízdný auta, za který se nestydím a hlavně se s nima po technický stránce neobávám vyrazit "kamkoliv si usmyslím" ;)
Možná teď, když mám víc času na rodinu a ostatní koníčky, tak si i ty "vergle" užívám daleko víc, než když jsem pořád přemýšlel, co na kterym autě musim zrenovovat nebo jakej ND musim dokooupit 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci, oba dva, Vítek i Kloc, :roll: máte 100% pravdu a já to naprosto chápu! ;) To co popisuje Michal V., to já si neumím představit! :lol: Já jedu po prkně, že auto je na ježdění a když nejede, jsem nervózní. :lol: Jak píše Klocák, tak to prostě je, ta radost, když je to v dobrém stavu a já z toho mám radost. A ten pocit, že když se na jedný Simce něco podělá, :mrgreen: tak vezmu druhou a jedu na sraz, nebo na ryby, to je jedno! :lol: Kdysi jsem Michalovi P. říkal, že nechápu tu roztříštěnost. Jedno auto PPK( pohon předních kol), druhé auto PZK, třetí zase jiná koncepce, no galymatiáš. A co ND? :o Jak říkám " moje nervy" :lol: ! Druhá věc je, že vy jste mladí kluci a máte elán a možnosti, který my jsme nikdy neměli. A taky mám tu řadu dost zmáknutou a mohu i radit, co a jak! :geek: A proto neprodám a basta!!! :lol:
ahoj Ivan
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

já mám pět aut, který jsou naprosto neprodejný (Messagere, rallye, Rancho, Tagora a Daniely Samba). Pro každý účel jiný typ auta (staré - Messagere, sportovní - Rallye, expediční Rancho, cestovní Tagora a letní cabriolet. Pro běžný ježdění si v budoucnu chci postavit jednu Tagoru :twisted: a Rallye 3 s motorem 1,6 170k při 570kg :twisted: :twisted:

Ostatní jsou pro muzeum a není směrodatný, že jsou moje. Ale mít jedno, to neeeeeeee :mrgreen:
Až teď mám pomalu podmínky pro kvalitní práci na autech. Dřív jsem se pustil do několika renovací, které jsem nedotáhl. Dneska dělám na Ranchu každý druhý den a fakt si to užívám.

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

Talbot píše:Tlustá čára, jedno dokonalý auto, který nebude mít ani jedno zrnko zalakovanýho prachu, ani jedna lišta nebude ani o milimetr křivá, jedině tak mi to bude dělat opravdu radost.
Tomu se říká perfekcionalismus, jak stárneme, postupně nás začíná pohlcovat. Je to dobře, když si člověk dá nějaký vysoký cíl, ovšem než se mu to podaří zakopává o to, že se setkává s amaterismem všude okolo a někdy je to těžký zůstat o třídu lepší. ...Ale hlavně že to jezdí, že jo ;)
Obrázek

Odpovědět