Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Za tu simku v izerátu chce 34000 kč . :o

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

strojservis píše:Za tu simku v izerátu chce 34000 kč . :o
Ahoj. :grin: Říkal jsem mu, že ta cena není reálná, že není tak velký zájem o ty chudší modely, tak nevím, jak si to přebral? :roll: Myslím, že by byla reálná cena Kč 10 000,-, ale on ji za tu cenu nechce dát! :twisted: Tak nevím, neznám ho. :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

10.000,- s hodně odřenejma ušima... Já bych taky chtěl prodat SX, protože mi tu stojí a nejezdím s ním, což mě mrzí, protože je to skvělý auto, ale není čas a ani důvod. Jenže nechávat ho pod 100k nechci, protože prostě to auto tu cenu má, takže to jsem holt smířenej s tím, že ho prostě neprodám a tak ho rovnou ani nikde nenabízím :lol:

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

Ivan Simca KH píše:není tak velký zájem o ty chudší modely
myslim si že to neni zase až tak pravda, já teda co jsem mluvil s lidma tak si pochvalovali vždycky víc LSka než Speciály, který prostě maji svý mouchy, já osobně bych taky neměnil. Problém je celkovej, že to prostě už není kam dávat. Slibuju, že pokud zdědim stodolu, udělám si sbírku 4 LSek.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Paolo píše:
Ivan Simca KH píše:není tak velký zájem o ty chudší modely
myslim si že to neni zase až tak pravda, já teda co jsem mluvil s lidma tak si pochvalovali vždycky víc LSka než Speciály, který prostě maji svý mouchy, já osobně bych taky neměnil. Problém je celkovej, že to prostě už není kam dávat. Slibuju, že pokud zdědim stodolu, udělám si sbírku 4 LSek.
Ahoj Pavle! :grin: Víš to je věc vkusu a nároku. Někomu stačí Daewoo Matiz a někdo chce Mercedes a někdo hned Ferrari Testarosa! :mrgreen: A pak jsou tu lidi, kteří jsou šťastný, když mají pěknou, funkční Simku, starou 40 let! :lol: A tak to je i s těmi 1301čkami!
V 50. letech byli někteří lidé v ČSR šťastni, že měli Simku Aronde 1300 De Luxe! :twisted: A přitom to byl ten nejchudší model, protože ČSR ( rozuměj bolševici) neměla dost valut na to, aby dovezla dražší modely a těch se vyrábělo neuvěřitelný množství typů a verzí! Později to bylo podobné, ale již dovezli i ty dražší modely a ty byly k mání jen v tzv. Tuzexu! No a co se týče modelů Special, tam je jinej motor a i další věci jsou proti Simce 1301 LS a GL jiné a asi lepší! :roll: Začátek 70. let minulého století byl ve znamení vývoje a hledání cest, jak zlepšit, zlevnit a celkově zpřístupnit široké veřejnosti spoustu vynálezů, které byly do té doby dodávány jen ve vozech dražších značek, atd. :o Zkus si tipnout, kolik aut mělo ve výbavě otáčkoměr, když ho měla Simca 1301 Special ve standardu! :lol: Moc jich nebylo, hlavně těch modelů, které byly určeny obyčejným lidem! Buď jak buď, Tobě se líbí Simca 1301 LS. Někomu přijde Simca 1301/1501 GL s lištami, dělenými sedačkami a dlouhými zadními nárazníky elegantnější a hezčí! :o Proti gustu žádný dišputát! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Tohle vypadá docela solidně a za dobrou cenu, řekl bych
http://auto.bazos.cz/inzerat/10910847/S ... pecial.php
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Tohle vypadá docela solidně a za dobrou cenu, řekl bych
http://auto.bazos.cz/inzerat/10910847/S ... pecial.php
Zdá se mi to, nebo je to focený s otevřenýma dveřma proto, že je to po ráně a ten LP blatník je nafouknutej a zlomenej dolů? Spodek zadního blatníku už svářečku taky asi poznal, ten tvar se mi nějak nezdá... :?:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Kdyby se to někomu nechtělo sbírat postupně :twisted:

http://www.leboncoin.fr/collection/2177 ... tm?ca=12_s

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:
Burák píše:Tohle vypadá docela solidně a za dobrou cenu, řekl bych
http://auto.bazos.cz/inzerat/10910847/S ... pecial.php
Zdá se mi to, nebo je to focený s otevřenýma dveřma proto, že je to po ráně a ten LP blatník je nafouknutej a zlomenej dolů? Spodek zadního blatníku už svářečku taky asi poznal, ten tvar se mi nějak nezdá... :?:
Ahoj kluci! :grin: Jasně, že ten spodek zadního blatníku je uřízlej :mrgreen: , protože byl, tak jako většina neošetřenejch, schnilej! :twisted: To je jasný, jak by do toho šáhnul, musí dělat všechno, že? :roll: Ale ono, za ty prachy? :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

O téhle Simce jsem chvilku uvažoval, ale pak mi přilítla v Běšinách pod nos ta modrá od Mirka :mrgreen: S majitelem tý bílý Simky jsem si volal já a i Jirka Lefner - nakonec by ji nechal i za 15 tisíc - což už je (podle mě) cena slušná 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Talbot píše:Kdyby se to někomu nechtělo sbírat postupně :twisted:

http://www.leboncoin.fr/collection/2177 ... tm?ca=12_s
všechny mám :mrgreen:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

tak Simca 1005, známá s Auto Štangl je u mne na SIMCABAZARu a je na prodej. Zítra nafotím a s informacemi dodám. Dle TP byla původně zelená a je uveden rok 1970. Provedení, v jakém je, odpovídá roku 1976-1977 a to včetně všech detailů. Zítra to prozkoumám detailněji. Jo a je to ta, o které mi říkali šumperáci, neboť tam dlouhá léta jezdila, než ji koupila současná majitelka.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Tak jsem ji prošel důkladně. Auto je ve výborném originálním stavu. Nyní má novou spojku a aku. Vše funguje. Nová technická. Auto bylo dovezeno v minulosti z Itálie. Aby se majitel vyhnul clu, postavil ho na papíry ze zelené Simky 1000 r.v. 1970.

Simku jsem projel a je fakt super. Nafotím až zítra, bo nemám foťák. Cena k prodeji 59000,-Kč

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od JD_Simca »

Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od strojservis »

Predám zberateľovi veterán Simka-Talbot Horizon 1.9 D r.v.19
- Ponuka - [25.7. 2011]
Zmazať/Editovať/Topovať

Predám zberateľovi veterán Simka-Talbot Horizon 1.9 D r.v.19 - 1
Predám zberateľovi veterán Simka-Talbot Horizon 1.9 D r.v.19 - 1
Predám zberateľovi veterán Simka-Talbot Horizon 1.9 D r.v.19 - 2
Predám zberateľovi veterán Simka-Talbot Horizon 1.9 D r.v.19 - 3
Predám zberateľovi veterán Simka-Talbot Horizon 1.9 D r.v.19 - 4

Ponúkam na predaj pre zberateľa Simka -Talbot Horizon r.v.82 1.9D vozidlo je v zachovalom stave, má slabšie brzdy a nefunkčné servo. Vlastním aj ďalšie také isté vozidlo, ktoré je dočasu vyradené z evidencie. Ponúkam na predaj aj diely z benzínového rozobratého Talbot 1.5 B.

Meno:
Telefón:

peter
0905916639

Lokalita: 017 01 Považská Bystrica

Cena:
€ 800 (Sk 24

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

strojservis: co to je? Nechceš to upravit do nějaký inteligentní verze? ;)

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

inzerát na prodej naftového Hrizona. ;) Zajímavost, zejména pro SIMCAMUZEUM


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:inzerát na prodej naftového Hrizona. ;) Zajímavost, zejména pro SIMCAMUZEUM
To samozřejmě chápu :roll: ale nechápu, že sem někdo vloží takovej příspěvek. Je to prostě něco jako: "Jenom to sem hodím, upravovat se s tím nebudu, kašlu na vás, vy už si to nějak vyluštíte..." :?

Jinak tenhle Horizon už je tam asi rok, bohužel je dost žalostnej. Jestli to chceš do muzea, tak tady máš jednoho za 500,-E v trochu jiným stavu ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Bu: potřebuje sice trochu péče, ale za tu cenu? http://www.leboncoin.fr/voitures/213764855.htm?ca=8_s

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Talbot píše:
Michal píše:inzerát na prodej naftového Hrizona. ;) Zajímavost, zejména pro SIMCAMUZEUM
To samozřejmě chápu :roll: ale nechápu, že sem někdo vloží takovej příspěvek. Je to prostě něco jako: "Jenom to sem hodím, upravovat se s tím nebudu, kašlu na vás, vy už si to nějak vyluštíte..." :?

Jinak tenhle Horizon už je tam asi rok, bohužel je dost žalostnej. Jestli to chceš do muzea, tak tady máš jednoho za 500,-E v trochu jiným stavu ;)
kde?


Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Je tam uz nekolik let...

Odpovědět