Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Klocák »

Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek


Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: To je teda pecka, ta cena! :mrgreen: Myslíte, že je to reálný, že to někdo koupí? Já nevím, jak moc je to auto vzácné? :o
Ale pěkný to je , to jo! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

nedávno byla jedna za míň, mně to moc nenadchlo, radši bych rallye3

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

byl jsem se podívat na tohle. Aronde 59, druhý majitel, bez koroze, dobrý stav. Tolik inzerát. Od Jirky už byly informace pesimističtější ( hlučná náprava, špatný lak). Realita - neoriginál motor Rush, prázdná kola, zatuhlé brzdy, přečalouněné sedačky koženkou, koroze krajů prahů, špatná chrom, pošk.z.nárazník, 4.majitel. cena 25tis. naprosto neodpovídající. Přístup majitele na houby. Škoda další Simky, která bude hnít v garáži do haleluja :(

Jirkovi Lefnerovi děkuju za spoluúčast, informace i veškerou snahu při prohlídce. Díky ;)
Přílohy
04022011.jpg



Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Michale, nekoupil ;) Přesto, že jsem jí kupoval před třemi lety, zatím se stále nenašel kus, u kterýho bych si řekl, že jsem tu svojí nekoupil dobře. Buď se prodávají vraky před renovací za 1.000 - 1.500,- E, nebo krásný auta po renovaci za 10-13.000,- E. Všechno mezi tím jsou většinou auta, který, stejně jako tohle krémový, je stejně potřeba rozebrat a udělat celý znova, stejně jako to, který se prodalo nedávno tady v ČR (za kolik, za 80t Kč?). Já za ní dal 2.200,-E a zatím mě vyšla na 30tis Kč. Pokud se s klempířinou vejdu do 30tis, lak by měl dělat známej za výhodných podmínek - takže třeba taky 30tis, pak rána bude čalounění - 50tis a nějaký "drobnosti", řekněme za 20tis, tak mě celkem vyjde na přibližně 200tis Kč, což je 8.000,-E, což není nejhorší, ale samozřejmě nepočítám svojí práci a čas. Ale zase to auto bude do posledního šroubku fungl nový, to si piš, že když už to dělám, a ještě takhle starý auto, že si dám záležet na každý závlačce :twisted:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak popořadě. Simku 1500 pana Georgese Rizzo znám dosti dobře, i její příběh. Předloni v Cluny byl G. Rizzo 1301 Speciálem, půjčeným od pana Caravelly, který vlastní kdesi v Burgundsku servis Renault! Mimochodem, byl taky v Chrustenicích! Dělal Rizzovi generálku motoru a půjčil mu svoji Simku. Takže ten motor je opravdu nový! :o Auto jinak v luxusním stavu, což je vidět i z fotek, že! :mrgreen: Jak už zpíval Milan Chladil," mít dva a čas", já říkám, mít o garáž víc, kdo ví? :lol: Stále si neumím představit, co dělá ta patnáctka s tou 1300/1500 kastličkou? :lol: Dále, otázka, zda Michal V. nekoupil špatně atd.?
Nekoupil a všechny jeho argumenty sedí, koupil za polovic srovnatelné auto a to před třema lety! :o Jen tak dál, Michale! :lol: A dotáhnout pěkně do konce a nebude v Čechách hezčí Simca z předarondovské doby! :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Patnácka dělá psí kusy, párkrát jsem tu Čendo-Klocákovu řídil. Ale zas já to taky asi mužu brát jinak, bo muj kombik má dlouhej diferák a to je rozdíl obrovskej.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak táta tu 1500ku měl a jezdil s ní přes léto 2x týdně z chalupy do Prahy. Jezdilo to jak z praku, na okreskách s tím zpráskal kde co :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Prej dobrej stav - viz.foto :lol: a ta cena? Inženýr Magor!!! :roll:

http://www.leboncoin.fr/voitures/173953186.htm?ca=7_s

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od PeS »

Michale, ta modrá Aronda... doklady to asi nemá, co?
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

odhlášený

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Kolikrát si člověk říká, že by snad i obětoval tu cestu za to, promluvit si s takovým idiotem... : http://www.leboncoin.fr/voitures/168137745.htm?ca=8_s

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Kolikrát si člověk říká, že by snad i obětoval tu cestu za to, promluvit si s takovým idiotem... : http://www.leboncoin.fr/voitures/168137745.htm?ca=8_s
Michale,lidi jsou magoři. Na Bazošu je např Felicie za 310 000kč.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

nestěžuj si, je to k ničemu ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Kolikrát si člověk říká, že by snad i obětoval tu cestu za to, promluvit si s takovým idiotem... : http://www.leboncoin.fr/voitures/168137745.htm?ca=8_s
Třeba by se to líbilo klukům v Top Gear! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Těm se zatím, naštěstí, do rukou žádná Simca nedostala 8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Těm se zatím, naštěstí, do rukou žádná Simca nedostala 8-)
Ahoj Michale! :grin: A ani už nedostane, neb Top Gear je o autech jiných cenových i jiných hladin, že! :mrgreen: Ale mě se to líbí, dívám se stále, dnes jsem viděl ten díl, jak Clarkson přikládá do lokomotivy, fakt dobrý! :lol: A stačí, že pustili piano na Morris Marina, myslím, že by byli schopni udělat to samé se Simkou 1301 Speciál! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jo to je krásnej díl, jak závodí Jaguar XK120, Vincent Black Shadow a ta lokomotiva, to je paráda! Všechny tři stroje jsou nádherný, napsaly kus historie a svézt se s nima je zážitek pro opravdovýho chlapa.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Jo to je krásnej díl, jak závodí Jaguar XK120, Vincent Black Shadow a ta lokomotiva, to je paráda! Všechny tři stroje jsou nádherný, napsaly kus historie a svézt se s nima je zážitek pro opravdovýho chlapa.
Ahoj Michale! :grin: To máš pravdu a teď si představ, že jsem to včera viděl ve své bývalé hospodě( dnes ze záznamu na O2 bez hluku), kde seděl kámoš, který má auto zn. Jaguar bílé, dovoz z USA, čili naše řízení, se stejným motorem! Typ si nepamatuju. Ale novější model, nechal si to někde na Moravě zrestaurovat za nějaký óbr peníze! :o Tak jsme se pobavili, to teda jo! :lol: ahoj Ivan
Jo a motorku Vincent, ale se sajdkárou si kdysi mazal mojí dekalamitkou jeden Angličan u mne před garáží! :mrgreen: Byl u mě v kempu a dali jsme řeč a on, že potřebuje promazat ty přední vidlice! Mám fotky! :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Takže nejspíš E-type, jestli je to 3,8 tak by to mohla být 1.serie, ty další už byly 4,2 a nebo V12 5,7.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ale to už jsme hodně Offtopic ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Ale to už jsme hodně Offtopic ;)
Jo, jo,, já jsem prostě zabíhavej! :mrgreen: ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Odpovědět