Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak jste si to vyříkali a je klid a tak to má "bejt"! :lol: A mě se to tak líbí, je to fórum a ne pavlač, kde se lidé hádají až do krve! :mrgreen: Prostě každej má svůj názor a svou pravdu ale všichni jsme Simkaři, aspoň doufám. :roll:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

NÁVŠTĚVNÍKU KTERÝ MÁŠ ZÁJEM SI TOHOTO CHRYSLERA KOUPIT, VYBER SI :mrgreen:

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Dyk tak to myslim, pro někoho je to otázka dvaceti, pro někoho sta. Rozhodně ale to auto je perspektivní.
No ,jo ale když to chceš dělat pořádně a všechno tak to stojí ranec peněz. Michalova K. Simca vyšla renovace skoro na 100litru a je to krasavec! :o

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Jirko, TEBE to stojí ranec! Takže, polopaticky, by jsi měl napsat: " Renovace mne vždy stojí ranec peněz". Protože spousta z nás renovuje sama, jak již bylo několikrát uvedeno ;)

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Jirko, TEBE to stojí ranec! Takže, polopaticky, by jsi měl napsat: " Renovace mne vždy stojí ranec peněz". Protože spousta z nás renovuje sama, jak již bylo několikrát uvedeno ;)
Já vím ale kdo umí zrenovovat auto? Pouze automechanik a nebo ten kdo umí spravit auto. Myslím,že tak polovina ze 40 co nás je si neumí udělat renovaci vlastními silami a dovedností. Já na to nemám ,proto si to nechám dělat a tím se mi to samozřejmě prodraží. Lak ,ktery se pohybuje mezi 30-40 litry si zde neuděla nikdo a každý si ho musíme zaplatit a to je 40% rozpočtu renovace.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Kdo umí? MichalTalbot, Čenda, Jarda Myška. Kdo si umí auto rezabrat, nechat nalakovat a složit. Já, Klocák, Michal, Pája a pulka klubu.Je každýho věc, jak moc se v tom chce rejpat a co chce platit. Už to neřeš, nemá to cenu.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Kdo umí? MichalTalbot, Čenda, Jarda Myška. Kdo si umí auto rezabrat, nechat nalakovat a složit. Já, Klocák, Michal, Pája a pulka klubu.Je každýho věc, jak moc se v tom chce rejpat a co chce platit. Už to neřeš, nemá to cenu.
Ano, právě udělat renovaci umíš Ty, Michal Vítek,Jarda Myška, Čenda,Michal, Lada Beran co já vím a omlouvám se,pokud jsem asi na někoho zapoměl. Pája,já ,Klocák a další si renovaci necháváme dělat. A proto celou dobu zde píšu,že renovaci si muže dělat pouze ten kdo tomu rozumí a nebo je automechanik a to jsou tito,které jsem napsal a ostatní si to musejí nechat dělat na zakázku. Co je na tom nesrozumitelného?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

No jen to, že muj, Michaluv a tvuj pohled muže bejt každej jinej.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:No jen to, že muj, Michaluv a tvuj pohled muže bejt každej jinej.
Já nechci pořad vše opakovat dokola. Co je divné a nezrozumitelného na mém předchozím příspěvku? Motáme se zde stále dokola . Ten kdo umí udělat renovaci tak ho vyjde levněji než toho,který si to nechá udělat v servisu. Já a někteří ostatní si to udělat neumíme ,tudíž si to musíme zaplatit.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:No jen to, že muj, Michaluv a tvuj pohled muže bejt každej jinej.
Ahoj! :grin: Jen jsem vás pochválil, jaký jste hodný kluci, už jste v sobě! :mrgreen: Jirka má asi zaseklou jehlu. :lol: To je přece jasný, že kdo na to nemá prachy, tak si to udělá sám, nebo se na to vy...e, ne? :o Na srazu bude vidět, kdo co stihnul a za kolik!?? :lol: V tuto roční dobu to chce hlavně klid a nohy v teple. :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

jedu do Francie platem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

:lol: :lol: :lol: To ještě nevíš ;)
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

jak to? S tebou jsem dohodlej, s Čendou taky, s prodávajícím taky, plato objednám zítra, Honza na telefonu, prostě KLASICKÁ SIMČÍ AKCE !

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Paolo »

Jiří Lefner píše: Ten kdo umí udělat renovaci tak ho vyjde levněji než toho,který si to nechá udělat v servisu. Já a někteří ostatní si to udělat neumíme ,tudíž si to musíme zaplatit.
Jirko, myslim si, že to auto není dobrý hned odsuzovat, protože by to mohlo dělat dojem, že to auto je za normální peníze nerenovovatelný, což není pravda. Představ si, že si to tu přečte nějakej mlaďas, kterej by si takový auto hrozně rád koupit ale teď si přečte že ho to bude stát 100 litrů a vykašle se na to. A přitom jak říká Dobeš - tohle jsou auta, který můžou ještě spoustu let sloužit a to denně a nemusí se hned sprejovat do muzea. Já třeba nemám podmínky na to abych si některý věci dělal na autě sám, protože bydlim v Praze v bytovce, taky si to musim nechat třeba udělat ale snažim se postupně. Taky by mě nebavilo si koupit auto a nacpat do něj hned všechny úspory, že bych pak neměl ani na benzín a ještě bych se bál že mi to posere pták nebo že mi to někdo před obchodem objede korunou.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já jsem psal,že na to,aby někdo prodával Chryslera ve výborném stavu by musel stát přes 100litru , NE renovace 100litru. Renovaci jsem odhadoval 70-90 . Co je na tom divného když jen lak vyjde a to vyjde na 40litru. Jasně jsou tací,kteří koupí auto ,nic do toho nedají a rajtují s ním a nevadí,že tam je rez nebo jiný odstín blatníku apod.ale já to chci mít hezký ale bohužel nejsem lakýrník ani automechanik tak si to musím nechat udělat.

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

máš pravdu pravdoucí Jirko, všichni tě chápeme :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Vy mu dáváte... :roll: přitom, když na to přijde, většina z nás umíme být taky takoví rejpalové a nacpat do dokonalé renovace přes 100tis. Každej z nás má máslo na hlavě - já za 1100 VF2, Michal za 1000 a Kombíka... atd. Tak už nechte Jirku bejt 8-) Michale, jak jsi to říkal? Hlavně, že má Simky rád a stará se o ně, ne?

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

jo jo. Mimochodem Dobeš mi psal, že jsem idealista, že to odhaduje na 200tis. :-), takže si nevybereš.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Z klubové inzerce:
prodam simcu 1308 gt r.v 1978 najeto 8O000km bez koroze vse funkcni serv. knizka a manualy k vozu zadne predelavky belobokove pneu 65000kc

Obrázek

Kupte to někdo!
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

No docela o tom uvažuju, když už stojí vedle meho Rancha... ;) :lol: Ale to bych to nesměl parkovat doma... :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Zaparkuj jí místo manželky :lol: Jako, jedna ze dvou nejlepších 1308 u nás asi. Druhá je ta Pavlova.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od paja »

Největší pr...l je, že se na to auto moc nepamatuju, ale vypadá fakt pěkně, asi se na něj budu muset dojet podivat. Jenže v tomhle hnusu? :? :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Pájo, nestyď se, jdi do toho. Třeba se domluvíte za rozumněji.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Pavel1308GT »

Vypadá na obrázku pěkně,záleží,zda je již vyvařovaná,nebo ne.Už se těším na sraz,až tu svojí budu moct porovnat s ostatními.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Neni, je to dost podobný tý tvojí ;)
Obrázek

Odpovědět