Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Moderátor: Burák

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

Tak "čistotu" fora bráním "vlastním tělem" :mrgreen: , nebo spíš vlastní emailovou schránkou. V průběhu dne se robot pokusil zaregistrovat dalších 60 spamových jmen, které mi jako jednotlivé žádosti přišli emailem. Takže zpřísněné registrace fungují.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Hodnosti jsou fajn, ale držel bych se systému jako je to na jiných fórech - třeba 5 úrovní podle počtu příspěvků. Já vím, že někdo může mít 5000 příspěvků a všechny o ničem, na druhou stranu proč by musela ta "hodnost" vystihovat kvalitu přispěvatele? Každopádně je vrchol nespravedlnosti, aby jeden člověk (jak píšeš - Ty) rozhodoval o tom, kdo je znalec Simek a kdo "jen" diskutér. Fakt si myslíš, že máš právo a kompetenci posuzovat ze svýho subjektivního pohledu znalosti a užitečnost někoho druhýho? Nechť jsou všichni diskutéři a nebo ať je to něco jako "nováček - diskutér - pokročilý - znalec - Simkař tělem i duší", to je fuk jak se to pojmenuje, ale hlavně ať to je podle nějakýho objektivně správnýho a předem danýho spravedlivýho klíče, rozhodně ne podle toho, jestli se někdo prostě rozhodne, že to bude takhle a basta, to zase smrdí direktivou, nadutostí a arogancí a na to fakt není nikdo zvědavej...

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

Hodnosti se musí nastavit, spravovat. Dobrovolně jsem to pro Vás chtěl udělat. Jako určité zpestření a ocenění některých členů for. Výsledkem mé snahy je obviňování z arogance :? ? Něco pro Vás dělám a vy mi k tomu diktujete pravidla? No tak jednoduše - já to dělat nebudu :|

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Jestli chceš něco dělat, tak to udělej, ale spravedlivě a rozumně, ne takhle, to fakt arogancí zavání. Ty rozhodneš, že Ivan není znalec, ale jen diskutér, Ty rozhodneš, že já jsem znalec Simek - ale co když já si to nemyslím? Je toho ještě hodně co nevím. Ty rozhodneš, kdy se z diskutéra stane znalec? To snad ne, to je diktování... A neurážej se hned, nemůžu za to, že Tě Ivan prudí se spamem :P
Buď se na celý hodnosti můžeme vyprdnout (mě nechyběly, komu jo?), nebo to pojďme udělat pořádně.

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

kašlem na to

Ivan s tím nesouvisí, to je jiná kapitola (spam - hodnosti)

Mimochodem, vždycky je někdo, kdo má víc pravomocí než ostatní. V jakékoliv demokracii. Většinou to vyplývá z nějakého titulu (funkce), kterou dotyčný má. Některé pravomoci jsou lepší či příjemnější (třeba výběr obrázků na homepage), jiné horší či méně příjemné (otravování Ivanem). Tak to prostě je a na členské schůzi to tak bylo schváleno.
Není mi jasné, proč se vždycky vztekáš, když dojde na tu první část. Protože určitě sis všiml, že já se nezříkám ani té druhé části. :|

Jiří Lefner

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já si myslím,že škatulkování jestli někdo přispívá tak nebo tak tzn,že je někdo chytrý na to nebo na ono je blbost. Všichni se dobře známe a víme kdo čemu a jak rozumí a není třeba dělat nějaká hodnocení. Nevidím duvod se rozčilovat když např.Ivan se na něco 3krát zeptá ,no tak se 3krát zeptá??? O co jde? Vždyt jsme lidi a musíme být k sobě vzájemně tolerantní. Moje příspěvky nejsou sice odborné na to je Michal Vítek ale něco napíšu třeba jen tak jako většina ostatních . Já mám rád Simky jako zde všichni tak si chci nezávazně povykládat .

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Burák »

Neřešte to, je silvestr. Jdem se bavit. (a Jirka koukat na telku :lol: )
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Michale na tom co píšeš něco je, ale jedna věc je, když se rozhodneš udělat něco sám a "odevzdat to" ostatním (např. spravování fora, příprava srazu, rallye, časopis, atd.) a druhá věc je, když se rozhodneš dělat něco, při čem "používáš" konkrétní lidi, aniž by ses ptal na jejich názor, nebo souhlas. Píšu to asi neobratně, ale snad pochopitelně. Působí to potom tak, že Tě jejich názor nezajímá, resp. si troufáš jejich názor odhadnout a to Ti stačí - proto ty moje poznámky o aroganci. Myslím, že v tom je ten rozdíl, proč mi některý věci vadí a některý ne, asi jsem to nikdy pořádně neupřesnil ;)

Rozhodně tady ale neřešíme nic veledůležitýho, zítra dopoledne sem asi nepolezu, říká se: "Jak na Nový rok, tak po celý rok" a já tady letos strávil až příliš moc času, za to se příští rok bude renovovat, makat a cestovat :twisted:

Tak ještě jednou všem - všechno NEJ!!! :mrgreen:

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od tagorarichard »

y nas zase udělali svobodniky a desátníky a taky to musíme překousnout, a myslím že na tomhle foru kde se skoro všichni známe jsou hodnosti zbytečné (i když s mými příspěvky mi to může být ůplně jedno)
vše nejlepší
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Vidíš Ivane, už to maká - žádný spamy ;)

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

pokud by někdo z nově registrovaných měl problém s odsouhlasením registrace, napiště mi email. Do vyřešení problémů se spamy dostávám 150 emailů s registrací denně, musím Vás mezi nimi najít :evil:

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

tak na odstranění všech nešvarů na foru i stránkách se již pilně pracuje

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

mám zálohu fora. Bude probíhat uprgrade fora, je možné že bude nějakou chvilku nepřístupné a budete se muset přihlásit znovu


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Burák »

Mi ta příloha nejde rozkliknout
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Mi ta příloha nejde rozkliknout
Ahoj! :grin: A mě nejdou otevřít aktivní témata, :mrgreen: musím kliknout na "zobrazit vaše příspěvky" a pak se zobrazí aktivní témata! :lol:
Tak nevím, ale funguje to! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

forum prošlo upgradem, hledejte chyby ;)

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

zkusil jsem změnit nějaké nastavení, tak uvidíme

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Pokus: a hovno: Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh.....

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Jo a ještě by bylo dobrý, kdyby se po kliknutí na nalinkovaný odkaz, tento otevřel v novém samostatném okně, jako je to všude jinde, protože takhle to člověk shlédne a pak občas omylem zavře celý, jestli jsem to teda popsal dost srozumitelně...?

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

mě to jde? Co používáš za prohlížeč?
Přílohy
sunbeam.jpg
sunbeam.jpg (8.87 KiB) Zobrazeno 7300 x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

pokus: furt nic :-( Explorer, to je ale jedno, ne? Jde o to, že to to forum nenačte. Nebo jsem dosáhl nějakýho limitu objemu příloh (jak to píše) a Ty ještě ne...?

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

pravá myš, otevřít v novém panelu. Automaticky to jde jen u prvního obrázku, to prověříme

mě to v Gogle chrome jde, ještě zkusím mozillu, mrkvosoft nepoužívám, odinstaloval jsem ji

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Talbot »

Tak teď zkusím Google chrome - příloha má 115kB. takže pokus: ...a stejný hovno :evil:

Michal

Re: Čtěte - omezení přístupů, ochrana před spamy

Příspěvek od Michal »

.
Přílohy
jí.jpg
jí.jpg (13.4 KiB) Zobrazeno 7301 x

Odpovědět