Sraz značkových klubů 2011

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od George »

Je to k vzteku, ale člověk nemůže sedět na dvou židlích. Dnes mi volal kamarád, že jsme přihlášení na soutěž do Dvora Králové. Domlouvali jsme se už někdy na jaře, že bychom tam zase letos mohli vyrazit a já úplně zapomněl sledovat, kdy to vlastně je. Takže si to v sobotu užijte, my se budem vozit na staré Tatře tady
http://www.vcc.cz/
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

George píše:Je to k vzteku, ale člověk nemůže sedět na dvou židlích. Dnes mi volal kamarád, že jsme přihlášení na soutěž do Dvora Králové. Domlouvali jsme se už někdy na jaře, že bychom tam zase letos mohli vyrazit a já úplně zapomněl sledovat, kdy to vlastně je. Takže si to v sobotu užijte, my se budem vozit na staré Tatře tady
http://www.vcc.cz/
Ahoj Georgi! :grin: Tak pokud vím, na těch východočeskejch akcích jsi "pečenej-vařenej" :mrgreen: tak vo co go? :roll: Na jaře jsem slíbil, ale loni jsi slíbil něco jinýho někde jinde atd., :twisted: Začínáš bejt na našich akcích vzácnější, než Simca Vedette Marly! :o A to už je co říct!
:lol: Ale jak je ctěná libost, budeš nám, nicméně chybět, no! :evil: Tak si to přeber! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Talbot »

Nejde mi internet, i přes telefon je to nějaký zabrzděný, bych to prohodil oknem nejradši... Tak fotky dodám až to půjde.

Michal

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Michal »

Každopádně telegraficky pro ty, kteří nebyli:

počasí úžasné, camp krásný, jídlo vynikající, obsluha trochu zmatená
zúčastnilo se přesně 30 vozů značek Simca, Matra, Mercedes-Benz, Citroen, Porsche, Peugeot, Saab, Wartburg, Hillman, Fiat a Škoda.

V soutěži elegance zvítězil Mercedes Benz W107 a Hillman Minx

Děkujeme všem za účast, byli jste skvělí :)

Jiří Lefner

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

sraz byl výborně nachystaný a tím,že ho pořádal Simca klub resp.Michal byl super. Počasí bylo krásné a jsem rad,že jsem přijel ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! Za nás můžu napsat, že tento sraz byl velmi vydařený :twisted: , jednak díky počasí, lidem, kteří se ho zúčastnili a hlavně taky díky autům, která tam byla, proti své vůli, vtažena! :o Nemám v úmyslu rejpat, ale určité značky mi tam prostě nechyběly! :lol:
Hillmana jsem hned označil za auto srazu, :mrgreen: a nemýlil jsem se. :lol: Při psaní Burákovy Škůdky na 1. místo se mi propisovačka tak
zkroutila, :o že jsem ji musel zahodit! :lol: Sláva vítězům, čest poraženým! :lol: Kemp asi aspiruje na repete, ne? :) ahoj Ivan, Vlasta, Naďa
a Giovanni, neboli Honzík!
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Burák »

Jj, repete, když už konečně všichni ví, kde je :lol:

Jinak to dneska bylo fakt super, co dodat.
Obrázek


Michal

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Michal »

skvělý, díky. Některé fotky jsou opravdu vypečené :mrgreen:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Burák »

Reportáž z Havlíkových fotek už je na stránkách. Fotky jsou super!
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Fotky super,sraz super a lidi super!!!! ;) Bylo to tedy jedním slovem megasuper! :grin: Děkujeme a už se těšíme na další sraz! :grin:


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Talbot »

Sraz se povedl, díky všem za účast, havlíkovy fotky jsou nádherný, akorát - není tam trochu přemurénováno? :lol: Abysme nedostali diskvalifikaci i pro fotografování :twisted: Jinak doufám, že nikomu nevadilo, že jsem se nedržel té mapky, kterou jsem natiskl :oops: ale zato jsme se vydali takovou trasou, že bylo možné několikrát vidět téměř celou kolonu a pohled na ostatní auta "v akci" za tu malinkou zajížďku snad stál ;) Pro příště jsem pro opakovat Sázavu, zdá se mi, že když je to každý rok na stejném místě, účasti to prospívá.

Pár mých fotek je tady: http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Kluby_Sazava_11
Naposledy upravil(a) Talbot dne 03 říj 2011 09:26, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Klocák »

Nedělní pozdrav všem ;)
Tak i já se připojuji ke "chvalozpěvům" na Sraz značkových klubů :!:
Nebylo co vytknout, snad jen že mohlo dorazit víc aut . . . . :(
Ale jinak se nám i našemu "dvoutaktu" v Sázavě moc líbilo :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od Paolo »

i já se připojuju, jsme rádi, že jsme se zůčastnili, pozdě, ale přece :oops: . I kemp určitě stojí za zopakování!
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od PeS »

Chjo, jsem se těšil, že aspoň na tenhle sraz přijedu, hlavně proto, že je to fakt kousek od mých "skladů", ale zrovna to vyšlo tak, že jsem tou dobou byl za mořem a jezdil jsem autem po levačce :( :) Vrátil jsem se v neděli, škoda no. Jsem moh Klocákovi s W1000 asistovat v tvorbě kouřových efektů :grin: Tak snad příště! Když bude zas nějaký sraz v Sázavě, budu určitě milerád :)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Sraz značkových klubů 2011

Příspěvek od paja »

Obrázek

Odpovědět