Jarní, 23.sraz Simca klubu

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Takže Cheb se ruší - viz.první stránka topicu. Pokud vše dobře dopadne, bude sraz na Klatovsku v kempu Běšiny, víc info až to Burák dořeší, díky za pochopení.
V pohodě! Také se muže stát,že bude další změna :lol: Já být majitelem kempu a mě přišel borec ze Simca klubu,že chce ubytovat nějakých 40aut a minimálně 60lidí tak udělám ¨vše proto,abych mu vyhověl ,protože budu také vědět,že se mi znovu vrátí třeba za 2roky. Nerozumím těmto podnikatelum...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak doufejme, že to dopadne dobře. Ono je to Jirko těžký, jestli přišli na to, že ty kapacity maj malý, lepší, že to řekli včas. Vím o čem mluvím, jak víte měl jsem 18let kemp v KH. Bez chatek atd, jen holej pro stany a karavany. :mrgreen: Ale pár dobrejch menších akcí se u mne stejně konalo, rád vzpomínám, doufám, že vy taky! :roll: Ale i kdyby přišel pánbůh a sliboval cokoli, já ty chatky si z prstu nevycucám! Jestli to bude dobrá náhrada, tak Pánbůh zaplať. Jiná šťáva je ochota nebo neochota personálu a další věci, ale doufejme, že to bude v normě! :lol: Dívejte se takto: Rožnov- strašný, Tábor- perfektní! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

No problém je spíš v tom, že tam je to kousek od hranic a všude je tam plno skopčáků. Já jsem holt nebyl ochotnej skládat nějakou nevratnou zálohu (a následně se tam dohadovat, že záloha má být vždy vratná) a riskovat to, že třeba bude hnusně a místo 30ti posádek se jich nakonec ubytuje jen 10, anebo že naopak bude krásně a pak tam budeme rozvážet lidi po Chebu taxíkem. Takže je to spíš o tom, že když jsem nebyl ochoten předem garantovat přesný počet účastníků, tak provozovatel nebyl ochoten riskovat, že by mu utekl kšeft od skopčáků a trval na tom, že upřednostní výhradně toho, kdo složí peníze předem. Samozřejmě, je to jeho právo, jde mu o peníze, ale pro nás je to signál nevstřícnosti a nemá cenu riskovat nějaký nepříjemnosti.

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Takže,autocamp Běšiny ,no vypadá fakt hezky. Co mě zaujalo ,že v ceníku je zapujčení televize za 100kč,den :lol: :lol:

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od George »

Já myslel, že ty sebou všude vozíš svou. :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Jako kemp Běšiny při osobní návštěvě zanechal velký dojem. Vše je na vysoký urovni, chatky jsou naprosto luxusní a ceny jsou velmi přijatelné, vlestně dost nízké. Tak jako, taký jsou zkušení. Týden po nás je tam velkej škodováckej sraz a pak sraz Klatovskýho klubu předválek.

Pár info. Do konce února je rezervováno deset chatek pro klub (ono asi jich bude zatim volnejch víc, ale tyhle jsou jisté). To znamená, ve vašem zájmu, objednejte si ubytování, co nejdříve, aby na vás pak zbylo, pokudmožno do konce toho února, kdy je to sichr. Nechtěl jsem blokovat celý kemp, tak jsme s paní provozní domluvili takto.
Chatky jsou dvoupokojové 4-5 místné s vlastní sociálkou, vybavenou kuchyní a vytápěním. Bude nám popřípadě k dispozici i společenská místnost. Restaurace samozřejmostí. Bude-li někdo chtít snídaně, je třeba uvést předem. Obědy i večerře se normálně vaří, lze objednat i polopenzi. Hospoda zavírá, až odcházeji lidi. V areálu je prostor pro seřazení aut, bazén atd. Auta mohou přes noc parkovat i u chatek.. Ceny dle ceníku. Jen jsem byl upozorněn, že jsou loňské a ještě není jisté, budou-li se zvedat. Ovšem, byl jsem ujištěn, že by to bylo maximálně 5%.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,super :!: Výborná práce ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Honzo, skvělý! Už jsem tam poslal rezervační mail. Ty chatky vypadají naprosto skvěle a přístup se zdá být taky parádní, díky moc!

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Vypadá to úžasně poslal jsem také rezervační mail.Budete tam mít někdo děti ?

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

jistě

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Tak koukám, že deset bude málo :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Klocák »

PAvle neboj - dětí bdue dost (různých věkových skupin a pohlaví) 8-)
Já třeba vezu skoro 6 letýho Simkaře a skoro 1,5 letou Simkařku :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

No mám akorát problém,že vzadu nemám pásy a děti tam tudíš nemohu vézt.Někde jsem četl,že se tam zadní pásy dávali za příplatek a je to na ně připravený.Nemáte s tím někdo zkušenost ?

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

pokud tam nejsou, můžeš je vézt bez pásů. Já je vozím v Aronde ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od paja »

Ja v 1301 na predni sedace. :lol: Jestli je to spravne nebo ne nevim, neb vyklady vyhlasky se lisej i u pravniku. :roll:
Ucast tak na 99%. Uz se tesim.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Nez sëdačky už nesmíš, ani bez pásů. Esi tam je příprava, tak to nebude problém
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Klocák »

TAk já už jsem si tajky objednal chatku 8-)
Pavle, co se týče dětí máš 4 možnosti :
1. Pokud s tím nemáš problém, tak je můžeš vozit bez sedačky a bez pásů - vyhláška to umožňuje z vozidel, kde není možné sedačku připevnit a dítě je starší než 2 roky (nebo 3, teď nevim)
2. Doma doděláš pásy buď do přiravených otvorů nebo pokud tam nejsou, tak je přiděláš jinak podle svého nejlepšího uvážení a pak můžeš připevnit autosedačku.
3. Pokud máš sedačku vybavenou isofixem a integrovanýma pásama, tak můžeš "homemade" přidělat isofixy (navařit, provrtat a našroubopvat) a pak na ně upevníš autosedačku.
4. Můžeš jet 2 autama - Simcou a obyčejným "plastem" na sraz, aby si neporušil vyhlášku a pak během "spanilky" na pojedete všichni Simcou - viz bod 1.

Já osobně využívám skoro všech variant :
2. Tahle jsem to vyřešil u Škodovky a 1202STW
3. Tohle řešení jsem volil u Speciála a Spartaka
4. Tuhle variantu budu volit ľetos na Simca srazu, protože Simcu 1500 mám bez těchto domácích úprav
5. PAk ještě existujou "dobový" doplňkový pásy, který se přidělávali za sedačku a používali se jenom, když jelo v autě dítě (mám je doma - najdu je a pošlu fotku)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Večer prohlédnu pořádně ty sedačky zda tam jsou nějaké úchyty.Bál bych se tam děti dát bez pásů. Náhoda je blbec někdo do mě může buchnout i když pojedu opatrně. Samozřejmě varianta druhého auta mě také napadla,ale je až na posledním místě,pokud se pásy nezadaří.

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Paolo »

Klocák píše:1. Pokud s tím nemáš problém, tak je můžeš vozit bez sedačky a bez pásů - vyhláška to umožňuje z vozidel, kde není možné sedačku připevnit a dítě je starší než 2 roky (nebo 3, teď nevim)
A neni to náhodou dovolený jen na silnicích třetí kategorie? Před časem jsem to zjišťoval a myslim že na dálnice a rychlostní to nejde. Na přední sedačce to jde, pokud neni v návodu napsáno jinak.

Bylo by skvělý, kdybys poslal nějaký foto, jaks to vyřešil s uchycenim nahoře, protože to budu asi taky muset udělat.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od George »

Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Klocák »

Jsem to skoro řikal :-)
Akorát si holt někdy my veteránisti "uzpůsobit" výklad použití autosedačky "dle pokynů výrobce" . . . tim jsem chtěl jak oříct, že radši "nabastlim pásy nebo iosofixy" a vezu děti v sedačce než vzadu bez sedačky :!:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

George píše:Tady to máte jasně popsaný.
http://www.ibesip.cz/Detske-autosedacky ... osedackach
Díky George! To je užitečnej odkaz, zrovna jsme to řešili s Maruškou ;) takže v Mureně uprostřed - no problem :P

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Paolo »

skvělý, tak zákon to dovoluje, teď aby to dovolila manželka 8-)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od paja »

Klocák píše:5. PAk ještě existujou "dobový" doplňkový pásy, který se přidělávali za sedačku a používali se jenom, když jelo v autě dítě (mám je doma - najdu je a pošlu fotku)
Co ta fotka? ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Tak jsem zjistil,že pásy by tam šli dát,ale musela by to být originál samonavíjecí sada,kterou nemá ani p.Dobeš.Našel jsem to v katalogu,musel bych proříznout nějaké díry,ale šlo by to.Co je to platné,když pásy nejsou.No nevadí budeme to muset řešit asi druhým autem,nebo jet sami.

Odpovědět