Jarní, 23.sraz Simca klubu

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Jiří Lefner »

Sraz je ale do neděle a kdo chce jít na pomlázku ,která je v pondělí ,tak muže jit ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Burák píše:Dík ;) Jsem čekal, kdo si toho všimne, ale ty ses to dozvěděl jinak, předpokládám :lol: No sorry, no :)

Ale Jirko, je spousta lidí, co má děti a manželku, co plánuje velikonoce s rodinou
Já jsem to věděl ten den co jsi se rozhodl,že 1308 budeš kupovat. Kdybych se rychleji rozhoupal tak je mne :lol:
Ahoj! :grin: A nejste náhodou úplně mimo mísu vy dva? :mrgreen: Bazar je snad v jiným topiku, ne? :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Burák »

Máš pravdu. Ale přesunovat jednotlivý část příspěvků se mi nechce teď.

Jirko, omyl. Já se rozhodnul dřív, ale snažil jsem se přesvědčit, abych to nedělal :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

no, mě osobně je to fuk, ale z minulosti vím, že byli lidi, kteří chtěli či museli být na velikonoce doma. Kdežto první máj už se nikam nechodí, takže je volno na sraz.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Talbot »

No počkej, takže to není omyl? Já myslel, že jsi to do kalendáře akcí napsal omylem špatně. Pokud tedy navrhuješ jinej termín než 22 - 24.4.11 tak snad bys to měl říct aspoň mě a Burákovi, kteří ten sraz pořádáme a napsat to sem a ne prostě rovnou napsat jinej termín do kalendáře akcí :shock: Kdyby to sem Klocák nenapsal, tak já třeba do kalendáře akcí nechodím vůbec, takže se taky klidně mohlo stát, že toho 30.4. by tam lidi přijeli zbytečně. Navíc 1.5. je normálně neděle, takže ani o den navíc, zatímco 25.4. je pondělí - den volna navíc. Kdo chce být na Velikonoce doma s dětma, tak odjede ze srazu normálně v neděli odpoledne, no problem... :?: Ostatně ani já tam nejspíš na pondělí zůstávat nebudu, nicméně ale to nic nemění na tom, že na termínu srazu se teda musíme dohodnout a ne, že to prostě napíšeš do kalendáře podle svýho.

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

No, my jsme se mezitím už potkali ;) . Tvýho data jsem si vůbec nevšiml :? , až po "urgencích". Vycházel jsem z jedné munulé zkušenosti, kdy byl právě sraz v termínu velikonoc a lidi řvali, že musej bejt doma a nikam nesměj, mělo tak vliv na účast. Prodloužený víkend bude mít vliv asi taky, takže si člověk nevybere. Tak si hodíme korunou?

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od George »

No nazdar, kluci!
Tak to tady sleduju a docela se bavím. Minule (v topicu o srazu na Seči) jste se dohadovali o termínu srazu a dohodli jste se, že termíny jsou 11 let neměnný a pokud tedy většina nebude hlasovat pro změnu, tak vše zůstane tak jako dosud. A teď najednou nevíte který to je ten všeobecně zažitý a jasný termín. :lol: :lol: :P
Jinak tedy oba mají své. Kdo chodí do kostela, tak mu asi bude dělat problém velikonoční neděle. Tomu by asi vyhovoval ten prvomájový termín, ale tam zas chybí ten volný pondělek, který má také své kouzlo. :)

Já tedy mám problémy s oběma termíny. V obě neděle bych měl (nebo chtěl) být někde jinde. To ale neznamená, že nepřijedem. To se nějak zařídí.
Takže se vracím na začátek mé myšlenkové erupce. Termín 23. - 24. 4. mi přijde tradičnější. Měl jsem zafixováno, že sraz bývá ve dnech, kdy mají Jiříci svátek :P . A pokud má být sraz poslední víkend v dubnu, tak víkend 30. 4. - 1. 5. už podle mě není dubnový. ;)

Jo a Michale (Vítku), koukám na tvůj podpis a hned mne napadá:
To jsem z toho magor, co ten kluk má Tagor.
Už radši končím, než si pro mě přijedou.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jak jsem již psal nechal bych ten sraz o velikonočních svátcích ,který končí v NEDĚLI a pokud vím pomlázka je v pondělí na kterou 10let nechodím ale kdo chodí a chce si vožrat držku :lol: ,není problém. Jen je třeba upřesnit,ktery termím opravdu platí

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

Že to bude poslední dubnový víkend, je zřejmé. Teď který to je :lol: :lol: .

ok, udělejme to tedy 22-24.4.2011! Definitivně. Opravím to v kalendáři 8-)

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Že to bude poslední dubnový víkend, je zřejmé. Teď který to je :lol: :lol: .

ok, udělejme to tedy 22-24.4.2011! Definitivně. Opravím to v kalendáři 8-)
Super ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Taky se připojuji k těm, co berou Velikonoce na srazu Simek, v neděli alou domů a v pondělí šupi šup s pomlázkou v ruce! :lol: Ale že jsem projel a zazimoval ty moje holky akorát! :o Prostě jim už několik let slanou bramboračku neservíruju! :lol: Je to sice do jinýho topiku, no snad to moc nevadí! :roll:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Klocák »

No mě je to celkem jedno - když bude chuť a čas, tak na sraz pojedu a na termínu mi nesejde ;)
Za sebe můžu říct, že ty Velikonoce by nám vyhovovaly víc. Ikdyž možná nezůstaneme do pondělí, tak by ten sraz byl tak nějak víc "v klidu", když je pak pondělí volný . . .
Ale rád se přizpůsobím i jinýmu termínu, hlavně ať je už "konečný a neměnný" 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Talbot »

No, tak se shodneme na tom původním 22 - 24.4.10, v kalendáři se to opraví a je to ;)

George: mám už pár let (asi 12) Moribundus Tagorus, v lednu pravděpodobně přivezu další (s modrým vnitřkem - velká rarita) a pak ještě přemlouvám sám sebe, abych nekoupil na leboncoinu tu zelenou SX s interiérem v hnědý kůži... :? Pak už by mi chyběla jen ta s originál šíbrem, ale zatím o žádný takový nevím.

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

ještě byla hnědá látka ( co jsem měl v DT). Pak ti chybí GL. No a pak můžeš další podle barev laku :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Talbot »

No právě, že DT byla v podstatě GL - měla látku, hrubej koberec, hodiny místo otáčkoměru a místo hodin záslepku Talbot, vzadu nejsou samonavíjecí pásy, ale pevný, je tam jen jednoduchý interiérový světýlko vpředu a vzadu nic, nemá pravý zrcátko, má jen nerezový rámečky skel bez černých polepů, malý pokličky kol, atd.

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

když komplet tak komplet :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Talbot »

Tak se to trochu komplikuje :? majitel nějak nemá tolik pochopení jako při předběžné domluvě vloni, asi proto, že velikonoční víkend nebude mít dvakrát nouzi o kšeft. Napsal mi, že bude mít volné ubytování:
- v kempu 7 pokojů, každý max. pro 4 osoby, plážový domek pro 2 osoby (tam ale asi na konci dubna nebude úplně vedro) a karavan pro 4 osoby - dále 2 km odtud má budovu č.2, kde bude k dispozici víkendový domek pro 4 os. a 3 dvoulůžkové pokoje
Dohromady tedy ubytování pro max. 40 osob. Pokud by to nestačilo, může, pokud bude znát přesné počty, rezervovat zbytek kapacity v jeho hotelu v Chebu (ca.6 km od nás). Taxi pro 8 osob z Chebu do kempu stojí 25,- kč na osobu.

Každopádně bude chtít NEVRATNOU zálohu na ubytování :? na konkrétní počet pokojů. Aktivní návštěvníci fóra ať sem prosím napíšou závazně jestli pojedou a kde si přejí ubytovat a ostatní holt budu muset obvolat.

Anebo je druhá varianta - přesunout termín srazu o týden, ale to by všechno dost zkomplikovalo :(

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Talbot »

Anebo se v okolí poohlídnu po jiným kempu, tady je to sice krásný, ale stejně na konci dubna ještě možnost koupání asi nevyužijeme, že jo...

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

klasika českých podnikatelů. Naslibovat a pak ..... Znám to jedenáct let, pak se klidně může stát, že musíš posunout camp třeba i do jiného kraje :? .
Ze zkušenosti.....pokud byly problémy na počátku...byly i na konci.

Mimochodem, ZÁLOHA, je ze zákona VŽDY vratná ;)

No, já bych se podíval po jiném campu v blízkosti, je-li možnost.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Talbot »

No, musím Ti dát plně za pravdu :? Ty už jsi to dával někam do kalendářů akcí? Na klubový stránky zatím dej něco neurčitýho, pokusím se to vyřešit příští týden, rozhodně nehodlám riskovat nějaký trable.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Burák »

Sakrasakra. No, mi je to upe jedno, ale kvuli Pavlině někde, kde je aspon teplo. No uvidíme, budu nápomocen, co bude třeba.
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Michal »

zrovna to mám na stole

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu - Cheb

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Tak se to trochu komplikuje :? majitel nějak nemá tolik pochopení jako při předběžné domluvě vloni, asi proto, že velikonoční víkend nebude mít dvakrát nouzi o kšeft. Napsal mi, že bude mít volné ubytování:
- v kempu 7 pokojů, každý max. pro 4 osoby, plážový domek pro 2 osoby (tam ale asi na konci dubna nebude úplně vedro) a karavan pro 4 osoby - dále 2 km odtud má budovu č.2, kde bude k dispozici víkendový domek pro 4 os. a 3 dvoulůžkové pokoje
Dohromady tedy ubytování pro max. 40 osob. Pokud by to nestačilo, může, pokud bude znát přesné počty, rezervovat zbytek kapacity v jeho hotelu v Chebu (ca.6 km od nás). Taxi pro 8 osob z Chebu do kempu stojí 25,- kč na osobu.

Každopádně bude chtít NEVRATNOU zálohu na ubytování :? na konkrétní počet pokojů. Aktivní návštěvníci fóra ať sem prosím napíšou závazně jestli pojedou a kde si přejí ubytovat a ostatní holt budu muset obvolat.

Anebo je druhá varianta - přesunout termín srazu o týden, ale to by všechno dost zkomplikovalo :(
Majitele tohoto kempu bych kopl do prdele a už z principu bych sehnal jiný,abychom mu nebyli na obtíž :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Takže Cheb se ruší - viz.první stránka topicu. Pokud vše dobře dopadne, bude sraz na Klatovsku v kempu Běšiny, víc info až to Burák dořeší, díky za pochopení.

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Myslím,že děláte dobře,že ten sraz bude jinde,protože v dnešní době můžou být rádi,že někdo přijede do kempu v dubnu.

Odpovědět