Jarní, 23.sraz Simca klubu

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fotky jsou moc hezké. Aja je šikulka ;)

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

no každopádně jsi klubový fotograf :mrgreen:

Ale některé jsou fakt super.

Já přidávám taky, ikdyž jak na to koukám, budu si muset pořídit alespoň lepší foťák :mrgreen:
http://simcaklub.rajce.idnes.cz/besiny/

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Paolo »

Jo jo, vypadá to moc pěkně na těch fotkách, atmosféra musela být výborná. Nám se v pátek narodila dcera Magdaléna, budu si vždycky pamatovat, že to bylo v den srazu
;)
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

GRATULACE !

8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Přidám taky svoje hodnocení právě skončeného jarního srazu našeho klubu Simca. :) Vše bylo skutečně velmi dobré, kemp na velmi dobré úrovni, hospoda jakbysmet, počasí vyšlo až neskutečně, vše už tady bylo popsáno, nebudu nosit dříví do lesa! :o Bu a Michal Vítek odvedli dobrou práci, že! :o Nezůstal jsem na výlet, jel jsem radši domů, ale dle fotek od Áji i Michala, velmi vydařený taktéž! Tak na závěr, moc pěkný sraz, zdá se, že pokračuje příliv nových členů, což lze jen uvítat, že. A co dodat? :o Těšme se do Strážnice, mohlo by to být velmi podobné! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Totéž, já jsem z toho srazu byl maximálně nadšenej. Vrátili jsme se před chvílí, totálně unavený, ale jinak skvěle zrelaxováni. Fotky asi až ráno, neni síla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Totéž, já jsem z toho srazu byl maximálně nadšenej. Vrátili jsme se před chvílí, totálně unavený, ale jinak skvěle zrelaxováni. Fotky asi až ráno, neni síla.
Ahoj Bu! :grin: Můžeš mi odpovědět na malinkou podotázečku? :twisted: Z čehopak Ty bys mohl bejt unavenej? :mrgreen: :lol: ahoj Ivan ;)
No, tak, ono to nebylo tak uplně nehektické, kor když jsem na rozdíl od jinejch, chodil spát po pulnoci a včera elý den výletění a řízení. Ale byl jsem příjemně unavenej
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od paja »

Nechci vám, Ivane a Bu, skákat do řeči, ale musim se přidat ke kladnejm ohlasum, byl to nekutečnej relax a díky všem, co se o sraz zasloužili :!: , akorát teda s těma počtama nevim, Kristýnka napočítala 40 aut, když jsme přijeli a pak dorazilo ještě jedno. :o
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Krásný sraz i počasí,zase se to vydařilo! :) Děkujemééééé! :grin:

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

možná počítala něco dvakrát :mrgreen: .
Podle evidence i fotodokumentace nás bylo 38, ikdyž omyl není vyloučen ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od paja »

Tu dokumentaci projdi ještě jednou, bílou paní na Velharticích jsem jí rozmlouval taky a koukni na DSCF2782 od Áji.... :lol:
Obrázek


Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! Právě píšu svůj 1000. příspěvek, hurá! :o Jakto Bu, že svoji odpověď podepisuješ mnou? :mrgreen: Je mi to divný, ale mohl bys to aspoň vysvětlit? :twisted: Ale svůj jubilejní příspěvek jsem chtěl věnovat nečemu jinému, Tvoji únavu chápu, my jsme taky nechodili na kutě po večerníčku, že? :lol: Bu, ještě trochu praxe a bude to dobrý, ne? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Jeje, to nevim, jak se mi tohle povedlo :shock: :shock: :shock: Asi jsem omylem dal místo novýho příspěvku upravit ten tvuj. Omlouvám se

Když dáš vpravo dole tlačítko upravit, tak ho přepíšeš zpět.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jeje, to nevim, jak se mi tohle povedlo :shock: :shock: :shock: Asi jsem omylem dal místo novýho příspěvku upravit ten tvuj. Omlouvám se

Když dáš vpravo dole tlačítko upravit, tak ho přepíšeš zpět.
No Bu, upravit svůj to umím, ale tohle ne. :o Ale na tom nefrčí, zas tak moc se nestalo,jen jsem chtěl vědět, jak jsi to dokázal? :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

jako admin má možnost opravit příspěvky veškeré. A právě "upravit" je hned vedle "odpovědět". Taky se mi to už stalo

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Grave1501 »

Fotek moc nemám, ale mám video z kamery příjezd kolony do kempu + několik záběrů placu, takže Michale, kdybys chtěl, můžu Ti to poslat přes úschovnu - je to už zkonvertované, ale nenastříhané.
Jinak za sraz mockrát díky, příroda nádherná, kemp skvělej, lidi skvělý, pár novejch tváří a aspoň něco málo, čím jsem přiložil ruku k dílu. Jen teda mi bylo už od pátku nějak hrozně zle, že jsem si nebyl ani schopnej naleštit auto a ten únik oleje z motoru, což mi trochu kazilo celkový dojem, ale nakonec se ukázalo, že to jsou jen uvolněné šrouby na motoru a bude to chtít i nové těšnění, ale přesto všechno jsme si to parádně užili.
Mockrát díky a už se těšíme na další akce !!! :-))
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

jojo, pošli ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Tak jsme dorazili domů dneska asi v šest... jdu pročítat forum a zítra v kanclu, až budu mít lepší připojení, tak nasázím svoje fotky na rajče.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Šmarjápano! Fotky hezký - kromě těch, na kterejch jsem já. Nevím jestli to Ája dělá schválně, nebo to tak pak schválně vybírá, ale takovýhle retardovaný obličeje snad neumím ani když se o to snažím :lol:
Pavlí, taky hezký, musela jsi fotit mojí prdel, když jsem lezl do toho výklenku? :lol:
Ještě, že už mám Marušku, s fotkama od vás dvou bych se teda neseznámil ani přes drzkahledazenu.cz :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Jinak se přidávám k tomu co tady už zaznělo od ostatních, tenhle víkend teda fakt stál za to - počasí, prostředí, účast, auta, hospoda, vejlety, atmosféra... prostě všechno do posledního puntíku nemělo chybu.

V neděli jsme z Velhartic jeli ještě na Švihov, pak do Klatov na náměstí na zmrzlinu a pak do kempu. Tam jsem si dal na trávu pod stromy vedle Tagory deku a hodinku jsem podřimoval, když jsem otevřel oči, koukal jsem buď na azurově modrý nebe, nebo na sytě zelenej rozkvetlej strom a nebo na Tagoru vedle sebe - takovou chvilku jsem už potřeboval pěknejch pár let ;)
Když jsme dneska ráno jeli do Nalžovských hor, kde mají maruščiny rodiče chalupu, tak jsme jeli z kempu jako na Velhartice, ale za kempem hned doleva nahoru a tam v nějaký vesnici Podolí je krásnej westernovej ranč se spoustou "atrakcí" pro děti i dospělý a nádherným výhledem na okolí, tam jsme se taky mohli jet podívat, ale i tak to bylo nabitý až až.

Díky všem za účast a hurá do dalších akcí!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Joj, ty barvy tam byly krásný. Jak jsem přijel domu, tak jsem koukal na čerstvě vyleštěnej a načerněnej nárazník. A von byl uplně, ale uplně žlutej. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od George »

Ó, jak vám závidím. :grin:
Jen malé vysvětlení, kde jsme se zadrhli, že jsme nedorazili.
V pátek odpoledne jsem ještě dodělával časopis a tak jsem zaúkoloval mladýho, aby zprovoznil Sambu. Večír mi hlásil, že auto jede, ale že se mu zdá, že to nedobíjí. Lehkomyslně jsem to odbyl s tím, že to nějak dojedeme. Vždyť jedna cesta je asi 300 km. V sobotu ráno jsem si trošičku přispal, přeci jen mi doktoři naordinovali, co nejvíce odpočinku. Asi v 8 jsme vyrazili. Cestou jsme ještě koupili nějaký benzín a dálniční známku a už jsme frčeli směrem na Prahu. Kvůli nefungujícímu dobíjení jsem se snažil jet co nejvíce bez rozsvícených světel. Na dálnici před Prahou jsem chtěl ještě trochu dotankovat a už se mi nepodařilo auto zprovoznit. Pak se to podařilo za pomoci ochotné pumpařky nastartovat. Chtěl jsem si koupit novou baterii, ale na pumpě bohužel žádnou neměli. Ona přinesla z pumpy startovací kabely a najela se svým autem a tak se nám podařilo auto nastarovat. Bohužel mezitím řekla spojka, že už s námi dál nekamarádí a tak se nám nepodařilo odjet na další cestu. Zvažovali jsme co dál a tak jsem zavolal domů mladýmu, ať veme další dobrou baterii a přiveze nám ji. Mezitím se manželce podařilo jakž takž seřídit spojku a když přijel mladej s novou baterií, nastartovali jsme a auto normálně poslouchalo. Protože to již byly asi 3 hodiny, rozhodli jsme se jet raděj domů. Přeci jenom s autem, který skoro nedobíjí jet někde potmě se mi moc nechtělo. Tak jsme to otočili a asi v šest jsme již byli doma a mohl jsem si dát trošku tý slivovice, abych spláchl smutek z nezdařený cesty.
Že zlobí spojka jsem věděl už od podzimu, jedno táhlo u spojkovýho válce je trochu ohnuté a pořád jsem myslel na to, že jak počasí dovolí, musím to rozdělat a opravit. Ale pořád bylo na všechno dost času a takhle se nám to vymstilo, že jsem to dřív neopravil. :oops:
A časopis je tady přichystanej. Jsem domluvenej na úterý s Ivanem, že pro to přijede a hned to zase předá dalšímu rychlýmu (p)osloj (snad Kocákovi), který to převeze dál do Prahy.
Jinak podle fotek, který jsem si teď stačil prohlídnout to muselo být perfektní. Hrozně mě štve, že nám se nepodařilo dorazit. Takhle jsme si udělali jen výlet v perfektním počasí s kabrioletem. Ujeli jsme z Dobrušky do Dobrušky asi 200 km. A bylo to bezvadný.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Tak tady jsou moje fotky. Žádný umělecký veledílo, fotil jsem co mě zrovna napadlo, ale třeba to bude zase třeba jinej úhel pohledu ;)

http://michaltalbot.rajce.idnes.cz/Simca_Besiny_11/#

PS: chce to trochu rychlejší připojení, ty fotky jsou celkem velký, omlouvám se :oops:

Podle mýho nejhezčí momentka z celýho srazu ;) :
DSC02152m.JPG

Odpovědět