Jarní, 23.sraz Simca klubu

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Chlapci,já mám nový rozdělovač,nový karbec ,nové svíčky,nové filtry a vše dobře seřízené a startuji na brnk. Po zimě našlapu pedálem a vytáhnu sytič a napodruhé chytne . Ono také není dobré když motor chytne na sucho když Simca dlouho stojí. Podle mě je lepší když válce hezky promažou startováním ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Pročež je ta pumpička na hovno :lol: To je vcelku jedno, když se to promaže i nastartovaný, pokud tomu nedáž hned plnej ceres. Ovšem, jsme v tle topicu hodně offtopic :grin:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od paja »

To jo, ale už jsem asi pochopil, co to znamená na 2. otočení... ;) :lol:
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

to znamená se dvakrát otočit k pumpě s kanystrem :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Pročež je ta pumpička na hovno :lol: To je vcelku jedno, když se to promaže i nastartovaný, pokud tomu nedáž hned plnej ceres. Ovšem, jsme v tle topicu hodně offtopic :grin:
Tak založ topic startování Simek po zimním spánku, :mrgreen: já to neumím! :lol: A s tou klikou jsem teda šláp do trusu, Rush má, tak jako 312 řemenici s víkem filtru z hliníku, :mrgreen: a to by si s klikou moc nerozumělo, že jó, :o !ahoj Ivan
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

Tak vlaječky jsou již ve výrobě. Ještě zbývá připravit návrh trička a je to :)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Potřeboval bych vědět kolik lidí přijede už v pátek a bude chtít v sobotu ráno snídani a podobně tak v neděli ;)

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

ty jsi náročnej :mrgreen: . Já přijedu ve čtvrtek a jestli bude či nebude snídaně je pro mne vedlejší. Když tak si koupím někde rohlík ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Klocák »

2 Pája :
tady máš tu fotku dobového bezpečnostního pásu pro děti, jak jsem "onehdá" slíbil :-)
Přílohy
Drupol2.jpg
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:ty jsi náročnej :mrgreen: . Já přijedu ve čtvrtek a jestli bude či nebude snídaně je pro mne vedlejší. Když tak si koupím někde rohlík ;)
To je jasný, že si kdyžtak každej poradí, ale na co jezdit někam pro rohlík, když je možnost se v klidu nasnídat v kempu ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Jo a dneska jsem mluvil s Georgem, neví jistě jestli zvládne přijet na sraz - leží v nemocnici, měl nějakou těžkou nehodu na kole, už je tam 14 dní a ještě minimálně týden bude. Podle mě je na kapačkách, protože mluvil jako ve snách... tak mu přejme ať se brzy zotaví!!! Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

to každopádně :(

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od PeS »

Přestože ho znám jen od vidění, držim všechny palce :!: I ty do rozdělovačů, ať je jich víc...
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jirko ,přeji Ti brzké uzdravení a doufám,že Tě na srazu uvidíme ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Georgi, držim palec!

Já dycky řikám, že kolo má být součást auta a ne dopravní prostředek ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Klocák »

2 GEORGE : přeju Ti hodně sil k rychlému uzdravení :!: A hlavně ať už si zase brzo v garáži u těch našich "plechových milenek" 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni a George obzvlášť! Tak Jiříku, rychle uzdravit, ven z postele :mrgreen: a jak píše Bu, kolo jen jako součást auta, extra přednostně Simky! :o Brzké uzdravení a mnoho šťastných kilometrů přejí Ivan a Vlasta z Hor Kutných! a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Tak konečně mi přišlo mailem potvrzení z Městského Úřadu v Klatovech, že budeme mít vyhrazené parkování na samostatné ploše na Náměstí Míru, mám z toho radost! Simky budou na nejčestnějším místě města, tak všichni pořádně naleštit laky a hlavně utřít vany :lol:
NamestiMiru.JPG

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Tak konečně mi přišlo mailem potvrzení z Městského Úřadu v Klatovech, že budeme mít vyhrazené parkování na samostatné ploše na Náměstí Míru, mám z toho radost! Simky budou na nejčestnějším místě města, tak všichni pořádně naleštit laky a hlavně utřít vany :lol:
NamestiMiru.JPG
No,super Michale paráda!! V mém případě o naleštěnou Simku nemusíš mít obavy... :lol:

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od 1300 TB »

Zdravím všechny na fóru. Tady je slíbený návrh na tričko, tak se na to podívejte a jestli Vám to nepřijde blbé, mám to připravené pro tisk. Varianta i pro bílá trička. Petr Kadlec
Přílohy
simca_Besiny.jpg

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nádhera,špička :!: :shock:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

1300 TB píše:Zdravím všechny na fóru. Tady je slíbený návrh na tričko, tak se na to podívejte a jestli Vám to nepřijde blbé, mám to připravené pro tisk. Varianta i pro bílá trička. Petr Kadlec
Ahoj kluci! :grin: Tak já, jako skalní fanda této řady vozů značky Simca :mrgreen: musím říci: móóóc pěknééé! :lol: Díky Petře, to je v Běšinách na velkýho panáka Scotch Whisky! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:
1300 TB píše:Zdravím všechny na fóru. Tady je slíbený návrh na tričko, tak se na to podívejte a jestli Vám to nepřijde blbé, mám to připravené pro tisk. Varianta i pro bílá trička. Petr Kadlec
Ahoj kluci! :grin: Tak já, jako skalní fanda této řady vozů značky Simca :mrgreen: musím říci: móóóc pěknééé! :lol: Díky Petře, to je v Běšinách na velkýho panáka Scotch Whisky! :o ahoj Ivan ;)
Takže Ivane,máme očekávat,že ze dvě lahvinky Whisky doneseš..hm,tak to se těšíme :lol:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Ivan Simca KH píše:
1300 TB píše:Zdravím všechny na fóru. Tady je slíbený návrh na tričko, tak se na to podívejte a jestli Vám to nepřijde blbé, mám to připravené pro tisk. Varianta i pro bílá trička. Petr Kadlec
Ahoj kluci! Tak já, jako skalní fanda této řady vozů značky Simca musím říci: móóóc pěknééé! Díky Petře, to je v Běšinách na velkýho panáka Scotch Whisky! ahoj Ivan )
Takže Ivane,máme očekávat,že ze dvě lahvinky Whisky doneseš..hm,tak to se těšíme :lol:
Je vidět Jirko, že toho o hospodě moc nevíš :mrgreen: , když neumíš rozeznat číslo jednotné od množného a nepoznáš rozdíl mezi panákem a lahví! :lol: Ale očekávat můžeš, co chceš! :lol: To jsme se ale odchýlili od tématu, ne? :lol: ahoj Ivan :twisted:
Obrázek

Odpovědět